33
  • Tinman #33
    Köszi!
    Ez már egy korrekt vélemény, sokkal jobb, mint az előző.
  • Tinman #32
    http://www.kislexikon.hu/dilettans.html

    Hát én beszarok rajtad "pajti".
    Reménykedj, hogy legyen "hangos fórum", ott tuti te leszel a Jenő :-D
  • bcsirke
    #31
    Najó akkor közkívánatra kifejtem bővebben miért nem tetszett nekem a GOW.
    - Rettenetesen mooonnoootooon játék volt, a második pályán ráuntam. egyszerűen nincs semmi szórakoztatót nem találtam abban, hogy ugyanolyan gyíkokat írtok órákon keresztül ugyanúgy kinéző helyszíneken ugyanolyan taktikával, ugyanazokkal a fegyverekkel, ugyanazokkal az emberekkel.
    - Nagyon gyér sztorija volt, teljesen érdektelen és unalmas
    - A grafika. Nos a grafika nem volt rossz, csak nagyon egyhangú. NAGYON egyhangú.

    Ettől függetlenül a játék nagyon jól lett optimalizálva, de ez az egyetlen jó pont amit adok neki.

    *Szubjektív véleményt hallottak
  • opeca
    #30
    Ha megsértődik, hát megsértődik.
    Szerintem jó játék volt, leszámítva azt, hogy két tárat kellett beleereszteni egy ellenfélbe, mire megdöglött, és valóban rövid volt a játék, mert attól hosszabbnak nem fogom érezni, hogy egy pályán egy órán át kell gyilkolásznom és 125 tárt elfogyasztanom, maxmimum lassabbnak.
    Ebből egy nagyon jó játék is lehetett volna, de az idegesítő hibák miatt csak egy szimplán jó játék lett.

    Viszont ha a második részt tényleg nem adják ki PC-re, akkor le vannak szarva, lesz más játék, amivel majd lehet nyomulni.
  • Hoz_Hun
    #29
    Lévén, hogy te is fórumozol, kiváncsi lennék melyikbe sorolod magad?

    Nem is nagyon értem miért puffogsz. Ott voltak a szmájlik, nem bántóan írt.
  • koschwarz
    #28
    meg van a harmadik: a seggfej, akinek egyrészt nincs humorérzéke, másrészt meg nem tudja elfogadni, ha a másiknak igaza van.

    segítek: ez vagy te.
  • Csak77
    #27
    Tudod két tipusú fórumozó van, az egyik a patkány (mit te, fórumtárs), aki alapból utál mindenkit, de ha menni kell valaki ellen, akkor összefog. A másik pedig olyan szinten buta, és nincs véleménye, hogy inkább beleköt a másikba ott ahol tud...
  • Skyline
    #26
    Dilettáns hozzászólás ide vagy oda,egy dolog valamit félreíírni és egy másik dolog leírni egyes szavakat helyesen:D
    Ugyeugye kedves diLLetáns bŐszme fórumtárs?:)
  • Skyline
    #25
    Sok vérpisti a "kimondottan konzoljáték,ezért szar" meg egyéb kijelentések helyett mikor ébrednek végre rá:
    Ad1: TPS hentből az egyik legjobb,csak nem szaros billentyűzetre,és egérre lett kitalálva--> feleakkora élmény
    Ad2: Ha annyira tipikus konzoljáték...Akkor ajánlom bármelyik hülyegyerek figyelmébe az MGS4-et,mert azis tipikus csak konzoljáték és hopp,baromihosszú,iszonyatosan változatos,szép,5letes,és még hosszan lehetne sorolni mindazt amikben messze lekörözi BÁRMELYIK tps játékot pc-n.:)
  • Csak77
    #24
    Én sem akarok bunkó lenni pajti, de az ilyen dilletáns hozzászólások már 89-ben kimentek a divatból!
  • Tinman #23
    Nem akarok bunkó lenni, de a böszmeség szót Feri óta illik helyesen leírni.
  • Tinman #22
    Dehogy volt szar. A TPS műfaj egyik legjobbja, csak neked nem jött be.
    Az, hogy "szar" az továbbra sem említésre méltó kritika. Nem árt kifejteni -hely van itt bőven-, hogy miért "szar" egy sikeres játék?
  • Csak77
    #21
    Elég nagy bőszmeség azt mondani a GOW-ra, hogy "szar"....
  • bcsirke
    #20
    Úgyis egy rakás szar volt az első.
  • Tinman #19
    Pl a Witcher 100 óra játékidővel...
    De ha lövölde... a Far Cry anno 20 óra+.
  • Csak77
    #18
    Hehe, 100% hogy kiadják pc-re mikor már kifutotta magát konzolon! ez csak egy rekám duma, semmi más! Nekem kurvára bejött a játék, szerintem hatalmas elmény!
  • koschwarz
    #17
    nem mindegy? olyan ocsmányak voltak azok a lokuszt-lények, hogy már eleve azért megérdemelték a halált

    bezzeg mi szép szál tenyésztett tesztoszteron-tengerész gyerekek voltunk finom arcéllel
  • koschwarz
    #16
    én is végigtoltam az 1-et, me' aztat monták a szaksajtókba' hogy ez egy taktikai tps. tegye fel a kezét aki szerint ez taktikai vót!

    ugyan én jót szórakoztam vele (egynek elment), de nem több mint egy megyekosztlövök. mindenki csinálta a dolgát, anélkül hogy azt a pár nyavajás parancsot egyszer is használni kellett volna...az meg hogy van fedezék, nem teszi taktikaivá. na mindegy.
  • HöfEE
    #15
    Akkor írd már le nekem pm-ben ! Tényleg kiváncsi vagyok rá! Én végigjátszottam úgy hogy azt sem tudtam miért harcolok :S .
  • Reg5
    #14
    Pedig a sztorijához nem kell nagy ész :)
  • Reg5
    #13
    Ma melyik játék nem rövid?

    GoW2 meg lesz PC-re, 1 év múlva bejelentik, ennyi.
  • zola2000
    #12
    Ez hülyeség, az xbox fórumokon is sokan szidják a GOWot, mert rövid, nincs benne semmi taktika, csak multiban jó. Ez azért van, mert gyorsan ki akartak jönni ezzel a nagy időlegesen x360 exkluziv játékkal, így egy kicsit összecsapott lett. A második rész biztos jobb lesz, volt idejük a fejlesztőknek jobban kidolgozni a játékot.
  • Adam II
    #11
    JAJAJJJAJJAJA NEM LESZ GOW2 PC-re mindjárt öngyi leszek.
    De viccet félretéve a GoW kimondottan konzol játék: rövid, egyszerű ebből adódóan monoton, fuss és lőj. Egyáltalán nem izgalmasabb vagy érdekesebb akármelyik lövöldözős akció játéknál.
    DE HÁT AZÉRT MEG KELL VENNEM XBOKSZOSTÚ MERT LÁNCFŰRÉSZ VAN A FEGYVEREN!! Érted!? LÁNCFŰRÉSZ + FEGYVER + MUSZKLICSÁVÓ = COOL. Napszemüvegben meg hátracsapott baseball sapkában szoktam játszani hubba bubbát rágva
  • Fbn Lx
    #10
    nem csoda hogy rossz értékeléseket kapott, hiszen szar.
    engem speciel nem érdekel hogy nem adják pc-re, a legkevésbé se.
    minek nekünk egy szar konzoljáték? :D
  • HöfEE
    #9
    Hát nem lepődök meg a PC-sek nagyrészének nem nagyon jött be a játék, nekem sem. Egy régebbi hírnél írt kommentemet tudom csak röviden ismételni: ész nélküli céllövölde, nulla sztori (amennyi infot kapott a játék során az ember az alapján gőze nem volt a játék végén, hogy miről is szólt), számomra egészen zavaró TPS nézet (amit sajnos egyre többen majmolnak). A grafika viszont szép volt.
  • Tinman #8
    Túl rövid volt... instant eksön :-/
  • nohea
    #7
    ...szartól? Azért az érdekelne, hogy miért szar az első része?

    Szvsz egy nagyon is jól kitalált játék; az, hogy nem egy megszokott játékstílust igényel, igenis üde színfolt. Grafikailag pedig kimondottan szép.

    Sértettség, Microsoft a neved! - sztem ez életszerűbb verzió. Főleg hogy az értékeléseket tényleg nem a széles játékosközönség írja. Az meg, hogy letöltik és nem megveszik, hát no comment: a világ bizonyos részein ez a dolog nemcsak az Epicet és nemcsak annak ezt az egyetlen játékát sújtja; ahol pedig nem "divat" a töltögetés, ott ezután se lesz az, szal röviden: elmehetnek a francba M$ f...okat sz.pni.
  • Vorpal
    #6
    Ez az igazi jóindulat, amikor megkimélnek minket egy ujabb szartól - a világnak igy kéne müködnie.

    Gondoljatok bele milyen szép lenne ha pl. a mozifilmek is igy müködnének - ááh ugyis csak lehuzós szar - minek verjem át az embereket, hogy kiadják a mozijegyet, inkább teret adok a tehetségeknek - mondhatná pl. Andy Vajna
  • Balumann
    #5
    Megsértődtek... milyen pofátlan szöveg. Csináltak egy játékot, konzolosoknak tetszett, PC-sek nagyrészének meg nem jön be. Nekem sem tetszett, és nincs olyan rokonom/személyes ismerősöm akinek tetszett volna.
    De emellett nem hiszem el, hogy nem érte meg nekik kiadni PC-n az első rész, szerintem még így is voltak vevői bőven.
    Ebben tuti, hogy a Microsoft keze van, nekik éri csak meg, hogy ne adják ki PC-re (még egy érv, hogy vegyék a konzolt, és az eladott játékokért is kapnak vmennyit).
    Mind1, nekem nem fog hiányozni a 2. rész úgysem...
  • bertino
    #4
    feri, inkább maradj csendben.
  • Spectrum
    #3
    Leginkább az alacsony értékeléssel volt problémájuk, amit nem is a játékosok, hanem a gamersite-ok írtak. Meg ugye így több pc-st vehetnek rá xbox vásárlásra.
    Én reménykedek, első részt élveztem pc-n.
  • NEOreg3
    #2
    én megvettem, de mind1, annyira nem nagy szám, hogy sírjak a 2. rész után-.-
  • gyuri12
    #1
    A saját szemszögéből igaza van, szenved egy játékkal, kasszasiker lesz, jóindulatúan átrakja PC-re,plusz pálya,optimalizált motor,stb, és a Pc-sek lehordják,és nem megveszik,hanem letöltik a netről.