22
Volbeat.
  • Jakuza1
    #22
    Hat a te fel IQdnak ez is eleg, bogaram. :P
  • bcrics
    #21
    Ott leszunk..:D,,keminy lesz az év,,pennywise,blink,metallica aztán a fesztiválok,,ejj ejj.:P.

    jah meg persze rammstein.
  • artschi2
    #20
    ide is:

    2010. március 5.
    Diesel

    VOLBEAT

    concerto.hu
  • bcrics
    #19
    készült klip egyik kedvenc dalomhoz is..jeah..

    Mary Ann's Place
  • Stupid Peach
    #18
    azfeszt fesztivál..fel fognak itt lépni..
  • bcrics
    #17
  • bcrics
    #16
    Volbeat – februárban Budapesten

    Saabi azt mondta, hogy több koncertet jövő év elejére már nem vállal be, mert már teljesen legatyásodott, de ez még belefér. Én meg szolidaritást vállalok vele, úgyhogy megyek. Tehát a dán Volbeat, az Elvis metal szinte egyetlen követe 2009. február 6.-án, pénteken fellép a Dieselben. A jegyek 4.500 forintba kerülnek, a koncert napján mindez 5.500 Forint. Ez talán még megfizethető.
  • bcrics
    #15
    így igaz..ott voltam szigeten a koncertjükön,.,és bassza meg,,a legjobb szigetes buli az övék volt,,kinn voltam végig..de engem még a maiden sem győzött meg,,ok ők a maiden,,meg a szinpadi showjuktól le is fostam a bokám..nem kevésbe az 5 sor környékén található vagy túléled vagy eltaposnak feeling miatt,,de a volbeat ...az tarolt..faszán szólt..az énekes arc kb minden dal után töltötte magáb a jó öreg jacket:DD..a végén már kicsit bizonytalan volt...:DD..a koncert végén nagyon szimpatikusan lejöttek pacsiztak az első sorban lévőkkel...nagyot pogoztam végig..az idei év legjobb koncertje nekem az övék volt..egyébként is fasza volt az aznapi program..rómeó vérzik,,road,,,eléggé felhevült állapotú közönségnek kezdtek jáccani volbíték:d..és hát csurig megtelt a hammer sátor is ahogy láttam...
  • moralosan
    #14
    upolok mert nekem is bejön, főleg a vidámsága miatt
  • bcrics
    #13
    1 - 2 favorit az úl lemezről:

    01

    02 ,huj de nagyon

    03

    04

    05

    06
  • bcrics
    #12
    egyébként rohadt nagy metallica őrölt vagyok,,De azt vettem észre magamon hogy az új volbeat lemezt többet pörgetem mint a talicskáét...szal van benne kraft jaja.
  • bcrics
    #11
    szevasztok..megjelent az új lemez guitar gangster & cadillac blood cimmel..keresétek...a cimídó dal ..horzsolja az ereim...

    szintén ok a lemez.
  • stp4trick
    #10
    ja
  • bakvarnyu
    #9
    meg a Bad religion hatása is egyértelmű
  • bakvarnyu
    #8
    Life of agony , Keith Caputo hangja is tök ilyen
  • _Atti_
    #7
    köszi szépen, meghallgattam első blikkre nem tetszett aztán azon kaptam magam hogy keresem a többi számot is:D Menő banda.
  • Kicsikiraly
    #6
    jhonny cash-hoz is eléggé, a sad man's tongue ugyanis a folsom prison dallama, és szövege csak átírva. "And that train keep on rolling on down to San Anton" "And that train keep on rolling on down the sad man's tongue" stb :D
  • kakaoskalacs
    #5
    Elvishez van némi köze (ha za énekes hangjat nezem) :D többihez nemnagyon :)
  • stp4trick
    #4
    érdekes definíció, szerintem egyikhez sincs semmi közük, szimplán jók
  • bakvarnyu
    #3
    egyiket se szeretem de a Volbeat az egész jó
  • kakaoskalacs
    #2
    jah tdtommal ök a "Metal Elvis-ei" :D

    joféle
  • bcrics
    #1
    http://www.myspace.com/volbeat

    Aki szereti a Metallicát,,Johnny Cash-t és Elvis-t..az bírni fogja a volbeat-et is.



    Sad Man's Tongue

    a moment forever

    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=Ts19Nn-xyGs&feature=related]" I ONLY WANNA BE WITH YOU"[/URL]