52
  • invidia
    #12
    Azért ne essünk túlzásokba! Nem igazán lehet egy low-poly játék grafikáját hasonlítani renderelt filmhez: JK2

    Ne gondolja senki, hogy attól mert nem fotoreál egy modell, hanem rajzfilmszerű, sokkal könnyebb modellezni, textúrázni és legfőképp animálni. Egy ilyen karakterközpontú filmnél nem ezen lehet spórolni. Ez egy ilyen stílus, nem tetszhet mindenkinek.

    A sztoriról meg majd akkor lehet nyilatkozni, ha látta is valaki.

    Egyelőre sajnos jellemző hazánkra, ahol a rajzfilmről még mindig a tévémaci jut az eszekbe, hogy az animációt, meg a képregényt automatikusan átpasszolják a gyerekeknek. A CG művészek meg csak akkor f.szák, ha "élethű" jeleneteket készítenek.
  • xido
    #11
    nem tagadom,a netre felkerült verzió már volt a gépemen...pár beletekerést érdemelt ki tőlem,aztán törlést...mind a grafika,mind a gyerekszintre húzott történet...
  • A1274815
    #10
    A kinézetét már most lehet temetni, még a trailert sem kéne látni hozzá elég lenne néhány kép is.

    P.S.: Eddig úgy tudtam, hogy szereplős lesz a sorozat, nem pedig GPU-s.
  • ntom
    #9
    én nem vagyok egy nagy starwars fanatic, de eddig nem hagytam ki semmit, ami útbaesett, ld. filmek, könyvek, 1-2 játék.
    viszont ennél látszatra még a megnézésre fordított időért is kár.
    nagyon nem vagyok célcsoport, majd belenyugszom valahogy :)
  • engine
    #8
    Azért a temetéssel legalább annyit megvárhatna mindenki, hogy meg nézi és utána ír véleményt
  • scagnetti
    #7
    Lukács bácsi ötlettelenségben szenved, és ezért hordta össze ezt az animációnak kinéző valamit, vagy nem tudom. Egy viszont biztos. Számomra a Star Wars story az első trilógia után lezárult. Az újjak közül csak a harmadik, ami egy kicsit is ér valamit, de az sem vágott földhöz. Ezt meg végképp nem fogom megnézni.
  • A1274815
    #6
    A grafikája tényleg röhelyes, a Quake3 alapú Jedi Knight 2-ben szebben (!) kidolgozott modellek voltak.
  • paco24
    #5
    Én nem értem mért kell erőltetni ezt a rajzfilm dolgot illetve a Klón háborúkat ugyebár már készült 2003-2005 között erről egy rajzfilm sorozat erre most megint előveszik ugyanezt csak 3D-ben de miért? Mért nem lehet akkor inkább a Birodalom megalakulása és bukása közti időszakot bemutatni vagy készült 6 nagyon jó könyv a eredeti történet utáni eseményekről mért nem lehet azokat megfilmesíteni ha már annyira kell a pénz.

    maratoni hosszúságú sorozat tévés bevételeiben rejlik.

    Erre csak azt szeretném írni mi lesz ha 1 évad után lelövik a sorozatot akkor hol lesz maratoni hosszúságú azért ilyen kijelenteni elég bátorság. Főleg hogy ilyen gyengén nyitott a moziba.

  • Aldo Moro
    #4
    "merchandising pénzekben" Én nem beszélni jól magyar, mit jelent ez? Valami nem stimmel ezzel a rajzfilmmel. Nincs meg az a hangulata, mint az eredeti Csillagok háborújának, beleöltek egy csomó pénzt, de nem látom benne azt az átütő sikertszagot, mint annak idején a filmben.
  • szmöre
    #3
    R.I.P. SW...
  • Nethyrrea
    #2
    az még csak hagyján, de ha nem a clone wars rajzfilm hülye elnagyolt gagyi stílusát vették volna át az animációs filmbe akkor talán nem lett volna ekkora az érdektelenség.

    példaképp, nemrégiben voltam moziban egy társasággal, film előtt előzetesek. 4-ből 3 animációs film volt épp, köztük ez is. többi tetszett meg jópofa volt meg satöbbi, de amikor erre került a sor, mellettem ülő csaj ilyetszól "mi ez a trágya? hát hogynézezki?"


    így....
  • cptkilljoy
    #1
    "a nagy pénz a maratoni hosszúságú sorozat tévés bevételeiben rejlik"

    Hát azért én Lucas helyében elgondolkodnék azon, hogy meddig lehet egy 30 éves mítoszról rókabőröket lehúzni. És a nagy TV-s bevételekhez is nézők kellenek, és ha az egész sorozat ilyen stílusú lesz, mint amit az előzetesek sugallnak, akkor ez is mehet az RTL Klub szombat délelőtti rajzfilm salátájába. És amitől még félek, hogy ez is átkerül arra a bizonyos lótúloldalra, ahova a Csillagközi Invázió animációs feldolgozása került. Mindenki várt egy, a filmhez méltó sorozatot, és kaptunk egy olyat, amiben minden katona megmenekül a bogarak elől, ahol nem tépnek szét bogarak embereket, ahol nincs agykiszívás, nincs plazmaköpettel szétégetés... Látványos volt az a rajzfilmsorozat is, ezért érdemes volt belenézni, de az eredeti film hangulatának teljes megcsúfolása lett a vége.