117
Battlestations Pacific
  • Party Hard
    #117
    De Itt legalább nincsenek megfejek.
  • Party Hard
    #116
    Ez a pacifik battlestation játék oldala az sg fórumon? LoL
    Valaki van itt? Hahó!
  • Stief
    #115
    Játszanak evvel a játékkal multiba még ?
  • szala
    #114
    Csinálj egy offline live accountot, akkor el tudja menteni
  • fulcrum falcon
    #113
    Az miért van hogy nem maradnak meg az elmentéseim? Akárhányszor kilépek és újra elindítom a játékot kezdhetem elölről.
  • Szolnok95 #112
    AM frissítettema drivert is!és nem jó!:'(
  • Szolnok95 #111
    Sziasztok!Nekem az a baj,ha elínditom akkor mindig kiírja hogy Memória címre hivatkozott!:S:S:S MI lehet a baj?
  • davhy
    #110
    sziasztok!! nekem az a probléma hogy felrakom windiws live game izét és mikor inditanám a gamet kiirja hoogy: A sorszám (5354) nem találhato a dll-ben (xlive.dll).
    ezt irja ki és elöre is megköszönném ha valaki tudna segiteni.
  • Szarka Péter
    #109
    Üdv! Szerintem nagyon jó game nem is ez rossz kifejezés fantasztikus nagyon lekött . Büszkék lehetünk a magyar fejlesztőkre! Le a kalapal előttük.Cak azt akarom mondani , hogy van az a Windows Live Games bigyó ami a produckt kódot kére azt nem tujda valaki mia product kódja a játéknak előre is köszi. Több ilyen jójáték kéne a magyarok képesek rá mutasuk meg a világnak tudunk maradandót készíteni!!! Előre is kösszi
  • Stief
    #108
    Szia! Szívesen felvenélek msnre, mert szeretnék mi is játszani, de lövésem sincs hogy kell beállítani, már letöltöttem a tunglét, és regeltem is de nem sikerült még szervert talánom! MSN: [email protected], segíthet más is aki tud, sőt ha van rá idő játszhatunk is!

    Üdv Csaba
  • Falcon87
    #107
    Nekem pl. mostanában kilép, mióta újra felraktam. Sajna lövésem sincs.
    Lehetnének itt sokan, mert ez a játék megérdemli.
  • ickó
    #106
    Hello
    Az miért történik szerintetek, hogy ha elindítok egy pályát és megy normálisan 2 percig, és utána irtózatosan elkezd szaggatni, de annyira hogy azzal játszani lehetetlen.Mi lehet erre a megoldás?Frissítettem a drivert és directX-t is.Üdv.
  • Falcon87
    #105
    Fura. DirectX frissítés? Rossz crack? Patchelted a játékot?
  • csn tamás
    #104
    videokártyát frissítettem. másra gondoltál?
  • Falcon87
    #103
    Driver frissítés...
  • csn tamás
    #102
    sziasztok! belépek a játékbe de a menüt már nem látom mert BSP.EXE hibát ír ki s kilép...mi a teendő? segítséget előre is köszönöm!
  • Falcon87
    #101
    ték
  • Falcon87
    #100
    driver frissítés
  • sedf
    #99
    sikerült megoldanom a próblémámat de mst egy másik merült fel amikor elinditom akko minden jó de a menübe nem tud belépni és csak egy képet látok és egy idő után elkezdi lejátszani a trailert ezt mé csinálja?
  • sedf
    #98
    hali xlive.dll problémával mit csináljak?
  • jancsi 40
    #97
    NEkem nem megy azt irja hogy a bsp exe hibát észlelt ezért leáll. kérlek segítsetek mi lehet a baj?
  • bajsz
    #96
    nálam is:S
  • Titan
    #95
    Nálam ezek csak piros egy piros pöttyös képek...
  • magyargyerek
    #94
  • magyargyerek
    #93
  • magyargyerek
    #92
    Egy hajó a célkeresztben.
  • magyargyerek
    #91
    Tengeralattjáróról lövi a partot.
  • magyargyerek
    #90
  • magyargyerek
    #89
    Nos sikerült némileg beigazítanom az irányítást, egérrel+bill. talán jobb. A youtube-n vannak szuper játékvideók attila16 tette fel.
    Battlestations Pacific US Walkthrough 11 Sub on Patrol Gameplay Jó kis tengeralattjárós csata.
  • magyargyerek
    #88
    MEgy a game de az irányítás...hát hogy is mondjam csapnivaló. A fele gombot rátettem a gamepadra, a másik felét a billentyűzetről nyomom. Meg kell szokni. Az igaz hogy repülőt jobb gamepadról irányítani.
  • magyargyerek
    #87
    Hi. Ma jött le a game, este fogom tesztelni.- A demót azt már napok óta nyúzom, isteni a játék. Még az irányítást meg kell szoknom. Gamepaddal akarom nyomni.
  • tordi
    #86
    Sziasztok, van itt esetleg olyan aki xbox-on játszik vele ? Jó lenne egy klánt összehozni a live-on !
  • Kopiati
    #85
    Kíváncsi vagyok tényleg benne vagyok-e a credits listában...az alkotók között... ha már megígérték, hogy a fókusz teszterek is bekerülnek...
  • matthias92
    #84
    sziasztok! megszereztem a játékot, fel is telepítettem, de az intro után kilép. miért? :S
  • Robez84
    #83
    OOOH...eszméletlen jó ez a játék...mondjuk lehet azért is mert Logiteck Attack3-al nyomom :D:D:D csoda hogy nem irogat senki a topikba::S:S
  • Robez84
    #82
    Hát nekem most jön lefelé a reloaded...Tudtatok már hamacsival multizni?
  • wednes
    #81
    Repülni szerintem bill-el lehet a legjobban. :)
  • DummyBoy
    #80
    Üdv Mindenkinek!

    Joy-al lehet/érdemes repülni benne? Vagy egér/gamepad only?

    Előre is kösz!
  • Akylleus
    #79
    jolvan, holnap leirom magyarul.
    addig jo lenne toborozni par embert, mert vagyunk kb. harman.
  • Titan
    #78
    Lehet, de egy magyar step by step-nek szerintem sokan örülnének...