2595
  • Ferrari23
    #2115
    Márcsak azért is mert Mezei elmondta, hogy nem megy nekik a támadó játék :D
  • Ferrari23
    #2114
    Na tuti most fogunk mi is gólt kapni...
  • Effe88
    #2113
    amúgy igen:S:(
  • Ferrari23
    #2112
    Na most megy el :D
  • Ferrari23
    #2111
    Ez igaz :D
  • Effe88
    #2110
    jó de az japán:Dkomoly sport diplomáciával:D
    minket le se szarnának
  • Ferrari23
    #2109
    1 el kapunk ki fellebezni kell bírói faxság miatt, japók is így nyertek vagy 2 érmet :D:D
  • Effe88
    #2108
    :D:D
    na jövünk fel mint a "kib*szott higany"::D:D
    meglehet ez;)
  • Ferrari23
    #2107
    Látom a pesszimizmusuom itt is működik, nemcsak a focinál :D:D
  • ReszegKoldus
    #2106
    Úgy néztem lecserélték, de így is bevertek egyet jó messziről
  • Effe88
    #2105
    de gyengék vagyunk:S:S:
  • Ferrari23
    #2104
    Szarrá leszünk alázva, ez van.... Nem is nézem, csak felbaxxa az agyam...
  • Jimbo
    #2103
    Tudnám miért Bolonyai véd a nőknél? Anyám is több labdát fogott volna, spanyolok ellen is rajta ment el a meccs....
  • Ferrari23
    #2102
    Na csajok is elbaxxák.... :(
  • ReszegKoldus
    #2101
    Itt még állítgatni is lehet :)

    De azért meg kell hagyni elég hülyén néz ki, hogy az oroszok Dél-Korea mögött vannak, pedig 30-cal több érmük van, csak ugye arany kevesebb.
  • lippet
    #2100
    Nem azért, de magyarok is keresik, hogy miként lehetnek előkelőbb helyen a ranglistán: katt ide.
  • Daell Drow
    #2099
    pfff, ezek az amcsik.
    Tuti ha kinanak tobb erme lenne, de mondjuk 1-2el kevesebb aranya usanal. Akkor az alapjan lenne rangsorolva atablazat naluk.
  • ProGabe #2098
    NBC....



    Azt már meg sem kérdem, hogy miért van külön férfi és női fül. Ja mégis megkérdeztem.
  • ProGabe #2097
  • Grenzjager
    #2096
  • ToCsEk
    #2095
    volt már kb 4x :D
  • ProGabe #2094
    Amiről senki sem beszél, de mindenki (?) tudja:


    London 2012 distributed 150, 000 condoms to athletes
    Olympic Village comprises nearly 3000 apartments, housing over 10,000 athletes

    "With a once-in-a-lifetime experience, you want to build memories, whether it's sexual, partying or on the field. I've seen people having sex right out in the open. On the grass, between buildings, people are getting down and dirty."

    http://edition.cnn.com/2012/08/08/sport/olympics-village-sex-party-athletes/index.html?hpt=hp_bn2
  • Grenzjager
    #2093
    bannerben lehetséges a női K1 500-at Kozák Danutára cserélni? egyesben nyert nem páros v. 4es.
  • Maximus4
    #2092
    Tudom,ebben bízom én is.
    # 2091: Nem az van.
  • ManoNegra
    #2091
    UPC videotárban nincs meg? Persze ha UPC-d van egyáltalán.
  • IXEMGabeo
    #2090
    jéé mutatnak lovaglást is britek nyertek a női lovaspólóban
  • [HUN]FaTaL
    #2089
    Ismételt a Duna-TV éjjel, talán valaki felvette.
  • kaposi1
    #2088
    Minden Magyar Olimpia érmesnek pontszerzőnek hatalmas gratuláció,de számomra Risztov Éva nem csak Olimpiai bajnok hanem AZ OLIMPIA BAJNOKA!!!!!!!!!
  • Maximus4
    #2087
    Az a tegnapi kézi egy életre szóló élmény számomra!
    Nem tudom lehetne-e írni a tvseknek ismétlésért,mert már reggel óta tölthető,de az első 18 perc hiányzik,így meg nem szedem le:(
  • Chris Lowe
    #2086
    Hehe. :-D
    Egyébként jó visszaolvasni a fórumot Risztov beérkezése óta. :-)
    Ez baromi nagy győzelem volt!
    Tegnapi kézimeccs meg ez - 1 év az életemből. :-)
  • Grenzjager
    #2085
    ...amikor régi olimpiai szerepléseket hasonlítanak össze körülöttem lévő emberek égnek áll a hajam, s emiatt nem szólhatok be... :(

    sok összehasonlítási módot alapból nem értek
    mert régebben Jugoszlávia volt ma Horvátország, Szerbia, Montenegró, volt Szovjetunió, most meg orosz, ukrán, fehérorosz, azeri, kazakh olimpikonok.
    "erő" & küzdősportoknál vagy a pólónál azért nem mindegy hogy hány tuti jót kell legyőzni az aranyért.

    Éremért megy még két csapatunk, janics natasa 200méteren, öttusában egy érem jó lenne még. 4 érem, fényeset ! :) mert jók vagyunk ember feletti jók vagyunk!!
  • [HUN]FaTaL
    #2084
    Kajak-Kenu, meg biztos van más is, amiről nem tudok, mint pl. a mai úszás :D
  • cargame
    #2083
    Sziasztok !!
    Holnap holnaputan van meg valami maghyar erdekeltseg a ferfi kezilabdan kivul ahol eselyesek vagyunk?
  • haptork
    #2082
    Az ismétlést is milyen jó volt nézni :)
  • IXEMGabeo
    #2081
    köszi Fatal
  • wantonly
    #2080
    Egyetértek, én is ezt érzem eddig a legjobb teljesítménynek, az arany is sokkal szebben csillog! :)

    Bár nem lehet összehasonlítani, de számomra a másik legfelemelőbb pillanat a kézilabdás fiúk legutolsó meccse, ami még nem ért érmet, de tényleg a sírból hozták vissza, hihetetlen bravúrokkal.

    Persze minden aranyunk nagyon szép, és hatalmas munka van bennük.
  • Tigristank
    #2079
    Jól alakul ez a nap is. Mire hazaértem, még 1 arannyal lettünk gazdagabbak. Hatalmas gratula Risztov Évinek!

  • [HUN]FaTaL
    #2078
    Nem hiányzik, nyomj egy ctrl+f5-t.
  • Louis Cyphre
    #2077
    Ifj. Knézyvel semmi bajom. Vannak hülyeségei, de megvan benne a tűz és a lelkesedés. Nem úgy mint a sótlan, hót unalmas "három nevű" kommentátornál.
  • IXEMGabeo
    #2076
    Danuta és Évi hiányzik még róla, meg az ezüstösöknél is hiányzik a Kammere Zoli négyes és persze Kovács Katiék