83
Shaun White Snowboarding
  • imike1111
    #83
    Srácok nekem bejön a játék megnyomom az egyik billentyűt és utána fehér a kép valaki segítsen mi lehet a baj?:'(
  • SBT
    #82
    mért van az hogyha a post fx bevan kapcsolva az egész játék csak wireframe, ha kikapcsolom akkor meg a textúrák és a fél világ hiányzik?
  • balazsszakal
    #81
    Sziasztok Tinekte fentvan a 1.1 patch???

    Nekem serialt kér a telepítésénél és seholse találok..
    tud valaki valami megoldást??

    lécci írjon valaki hogy hogyan tovább
  • djjeges
    #80
    Sziasztok! Nem tudjátok, hogy hogyan lehet multiplayeron jáccani?rákattintottam az internetre, beírtam a nevemet és a jelszót, de semmi változás, csak kidob vissza a lan/internet választására...
    (Nem eredeti)
  • joe1980
    #79
    Nem akarok senki ellensége lenni,de ennek a játéknak nem szar a grafja,és nem is szar egyáltalán( a punisher az az!).Nálam simán veri az ssx-et.Nagyon faja benne lecsúszni a hegyről.IMÁDOM!!!!
  • xy21
    #78
    indításkor nekem is fekete képernyő jelenik meg-.-'pedig a minimum követelménynek megfelel a gépem.
    Lehet aza gáz hogy repack verzió?
    vagy milehet?
  • Bally
    #77
    nem tudtok valami hamachi szobát ahol tok lanba nyomulni mássokkal?
  • motyodlee
    #76
    hát akkor ne játsz vele... ennyi
  • skate00
    #75
    ahoz képest hogy a Képeken Jaj Ien jó graf lesz meg minden És egy kalap szar a grafikálya a FIzikája meg még annál is szarabb És az IRÁNYÍTÁSA MEG MÉG SZARABB
  • skate00
    #74
    2008 as Pc s változat de anyira SSZZZAAARRRR

    egy 2008 as játéknál olyan nak kéne lenie Mint Pl GTA4 vagy Crysis

    És akkkor Kiadnak egy ien szar EZ SZÉGYEN ANYIRA SZAR A JÁTÉk

    a Tony Hawks Pro Skater 3 Simán leveri pedig az egy 2003 mas jéték és Odaveri mert ez egy FOOOSSSS
  • david66
    #73
    Szivesen,jó game-ezést
  • Jenei2
    #72
    Nagyon kösz mindent rá jöttem hogy mit kel csinálni és ha lesz rá idöm meg csinlom
  • david66
    #71


    CSá!
    Na mind1,
    akkor nyomd be azt a gombot,ami előhozza a menüt, ezeket fogod látni:
    -Payer log
    -Shaun's quest
    -Inventory

    a player logba lépve látsz különféle figurákat,ugrásokat.alatta jelöli ha vmelyiket megcsinálod 1 pipával.
    Ezeket az ugrásokat kell teljesíteni,kivéve az utolsó 2-t.
    Remélem tudsz követni.
    Ha mindez megvan,akkor az alsó ikonhoz megnyílik az út,és csak 1.nek kell lenni.
    Páá!
  • Jenei2
    #70
    de én ps3mon jácom nem gépen
  • david66
    #69
    SZÓlj ha nem világos még valami. :)
  • david66
    #68
    CSááá már sikerült kijátszanom :D

    Először is:
    Nyomd meg játék közben az esc-et,így bejönnek a player log küldetések.
    Ha itt mindegyikben szerzel 1érmét,kivéve a multiplayer,akkor kapsz egy pipát.
    Ekkor megnyílik az alsó fő verseny..

    Ha a játékban látsz vmi lebegő bólyát,akkor vigyázz,h.ne snowboardozz tovább,gyorsan nyomj entert.
    Ha itt szerzel érmét így 1db érme megvan és az Esc-nél ki lesz pipálva.
  • Jenei2
    #67
    de milyen mellékküldetéseket?Azok micsodák?melyik városban vannak azok a lebegő bólyák és a mellékküldetések?
  • david66
    #66
    Na szóval, rájöttem :)

    Meg kell csinálni a mellékküldetéseket is,vagy mit...a lebegő bólyáknál el kell vállalni,és addig csinálni,míg érmet nem kapsz.
    Ha megvan,akkor Alaszkában Shaun rejtekhelyét kell felkeresni( a térképen narancssárga fej)

    Most jön a végső csata:
    Shaun és közted..
    Most ott szenvedek:)

    Ha vmit nem tudsz írj
  • Jenei2
    #65
    Hé Yzerman19 te tudod hogy hova kell menni a triple verseny után?mert ha tudnád akkor nagyon hálás lenék.lécci maly válaszoly!!Köcce.
  • Jenei2
    #64
    Kösz david66 malyholnap meg probálom vagyis mg keresem aszt a helyet!!
  • Yzerman19
    #63
    az utolsó verseny Shaun ellen van a nagy félcsőnél
  • david66
    #62
    Én is ott vagyok,ahol te :)
    Ezt a szöveget írja ki,ha végigviszed a triple versenyt:

    "You did it,You won the Triple Slam!
    Word around the mountain is that Shaun plans
    to challenge you once you 've completed
    the ultimate competitions on all Mountains.
    Get back out there champ!"

    Megpróbáltam lefordítani,vmi olyan,h. térj vissza a bajnokságra.
    Utánanézek

    Az biztos,hogy nem a Shaun helyeire kell visszamenni,mert ott már jártam.
    A mellékküldetések is megvannak nekem,még sincs semmi.

    Majd jelentkezem.

    Ciao
  • Jenei2
    #61
    OK sziveszen és gratulálok hogy sikerült.Kösz hogy segitesz!!
  • david66
    #60
    Köszi!
    Sikerült.

    Már a 3.versenynél vagyok,hamarosan ott leszek ahol elakadtál
    Ha vmire rájövök írok
  • Jenei2
    #59
    de pedig a nagy ugrást kell használni de mielöt az ugratohoz érnél az elött nyomd meg és tarzs nyomva az ugrás gombot és amikor oda éstél az ugratora engedd el.és ha kell szlálydolni tarzs meg az egyensulyodat!!
  • david66
    #58
    JENEI2!
    SEGÍTS légyszi az utolsó tallér megszerzésében,Alaszka pályán a parabola antenna tetejéről kell leszedni.Hiába használom a nagyugrást.
    Már megőrülök
  • david66
    #57
    Ciao,
    ha segítesz leszedni az utolsó érmét a parabolaantennáról,az Alszka pályán,akkor utána megcsinálom a 3versenyt,és én is ott tartok,ahol te,így hátha megooldjuk a problémád.

    De komolyan az Alaszkás pályán hogy szedted fel a parabolaantennáról a tallért?
  • Jenei2
    #56
    Hello tudna valaki segiteni nekem?Meg akatam a játékban ott amikor ösze szetem az öszes talért és meg csináltam aszt a három versenyt és utána nem tudom hogy mit kell csinálni.Tudna valaki segiteni nekem?Nagyon hálás lenék!!
  • david66
    #55
    Csao,elakadtam SEGÍTSETEK!!


    Én már majdnem az összes érmét összeszedtem,de elakadtam az utolsó érme felszedésénél Alaszkában a parabolaantennáról kellene leszedni,de nem sikerül,hiába használom a gyorsító szárnyakat,nem ugrik el addig.Biztos hogy a sárgával jelölt jeges kupoláról kell ugrani?

    PLEASE, már nagyon a végén vagyok
  • Ronnie17
    #54
    hali. valaki tud már valami megoldást az EKShaderDatabase problémára??? próbálkoztam ezzel is www.megaupload.com/?d=X4NT4EMA de semmire nem vezet...:S
  • Sipee
    #53
    ha valaki tolja ps3-on vegyen fel.

    PSN ID: Sipee
  • dark night
    #52
    Hello! Nincsen valakinek a játékhoz 100%-os mentése??
  • motyodlee
    #51
    a felsoroltakat végigvittem, de a helyzet változatlan
  • LES FORZA INTER
    #50
    próbáld meg lejebb venni a textúrák minőségét, a felbontást, elvileg akor nem fog szaggatni, ....esetleg töredezettségmentesítés?
  • Neoncsoves
    #49
    1280x1024be mé nem lehet berakni?
  • motyodlee
    #48
    az én problámémat nem tudodnád megválaszolni? jó lenne :]
    (új dx, és driver van fent)
  • LES FORZA INTER
    #47
    mert pixel shadder 3.0 kell hozzá minimum, és neked a videókártyád ezt már nem bírja... mint nekem :(
  • GX25
    #46
    Nekem olyan problémám van hogy felrakom a játékot elindítom de csak egy fekete képernyőt kapok. Ez miért van?

    Légyszi segítsetek.
  • Tockos
    #45
    Valakinek megoldás a dologra mert sok mindenkinek ez a problémája
  • Tockos
    #44
    Valaki nem tud valamilyen megoldást miért nem indul a game vmi EKShader-t keres vagy nemtudja megnyitni.Jólenne ha lenne megoldás.Koszi