17
  • GG
    #17
    nevetséges de valahol olvastam, hogy valamelyik ország megvette a sorozatott(már mint a magyart) nevetséges? Igen. Hihető, bár hát épp hogy. Lehet, hogy nem tudták mire is vállalkoztak v:P
  • Ed Porter
    #16
    "Sok országban sikert aratott, nálunk csúfondárosat bukott, "

    Mely országokban aratott sikert a "Rém rendes család Budapesten"?
  • Chocho
    #15
    Már megérte!
  • torcipepe
    #14
    na jah, TV2-től nem is vártam többet. a BigBrother-t is megbuktatták. mindenhol máshol 8-10 évad is készült belőle, itthon már a 2. is gagyi műműsor volt. végül az ismert emberek bevetésével végleg átszúrták azt a mentőövet is. emellett Gyuri bácsinak megcsinálták a kitválasztokmostot, ami mindenhol megbukott, náluk is.
  • GG
    #13
    ..térdre esve sikítóm, hogy újra... ...NEEEEEEEEEEEE! Én Rém rendes fan vagyok de ez a magyar remake egy rakás ló melléktermék volt. Az első részbe bele néztem (már mint a magyarba) de utána kisvártattva előkerestem a szekrény mélyéből a VHS kazira felvett első részeket és végig néztem az idegeim megnyugtatására. Sikerült is. :D
  • god25
    #12
    ...mert a kutya nem olvasná el, ha nem lenne "Blikk" címe! Lehetett volna a címe: Magyar Bandi túlélte! Pfff.
  • Jrex
    #11
    De legalább a poénok ne lennének ugyan azok benne,aki nézte a Rém rendest annak már unalmas ...
  • Sanyix
    #10
    Ejha.
  • Mr Csé
    #9
    ég a pofám
  • scagnetti
    #8
    Én anno megnéztem az első részt, de nagyon hamar el is felejtettem. Egy nagy trágya az egész. Csak egy nagyon béna, és erőltetett koppintás. Meg hát 1-2 lényeges pont nekem egyből szemet szúrt.
    1. Látott már valaki hazánkban férfi cipőeladót? Mert én még nem!
    2. Hazánkban a feleségek dolgoznak, és nem otthon dülleszkednek (biztos van rá példa, de a számuk elenyésző)
    3. Meg mi a faszért kellett az egészet átmásolni? Ezek a poénok magyarban nem jönnek át. A németek is csináltak kb. 15 éve hasonló próbálkozást, és nekik sem jött be.
  • akyyy
    #7
    vennék meg eureka második évadját.

    vagy fizessenek annyit, hogy szinte ugyanazon napon menne a legujabb house kint és itthon is:DDD
  • sweech
    #6
    hogy beleköthess valamibe
  • Reg5
    #5
    A külföldi showkat nem kéne licencelni, úgyis bebukja őket a tvkettes. Vegyenek inkább több minőségi sorozatot, legalább lenne miért bekapcsolni a zajos műanyagdobozt.
  • Franky25
    #4
    Ha jól tudom 550 millió volt a pénz, amit ráköltöttek. Abból kijött volna egy-két normálisabb magyar film is.
    Vagy és csatlakozok az előttem szólóhoz inkább normális sorozatot vegyenek, ha csinálni már nem tudnak.
  • Chocho
    #3
    Én meg azt nem vágom, miért ilyen megtévesztő megint a cikk címe...
  • bladesoft
    #2
    Hello.
    Nem igaz hogy a jó sorozatokat mindkét n00b csatorna éjelre teszi(Stargate, The Shield.. stb) inkább abbol a milliárdból amibe ez a sz*r készült vennének pár normális sorozatot.. soroljam ... nem kell nézzék meg a webbes letöltésket vagy a magyar rajongók sorozatokkal foglalkozó oldalait( Sorozatjunkie RULE THEM ALL!!) És elhihetik már a 3 részre bontott 40perces sorazatepizódók alatt az arcunkba nyomott reklámokból böven bejönne az ára. És egyébként vannak olyan sorozatok is amik több évig mentek kinnt (Family Matters pölö) és nagyon sikeresek voltak de tematikájuk stilusuk itt is aratna a nézettségben.



    -----------------------------------------------------
    Go vissza BP szeróra... a horda megint kempel
  • Etinger
    #1
    Nem vágom miért van ilyen 5lettelenség a TV2 háza táján. Önmaguktól nem képesek semmire, minden megvásárolgatnak, licenszelgetnek, aztán az eredmény meg egy nagy nulla, mert műsort nem tudnak csinálni. Fáj látni, mennyi pénz van, és mennyire rosszul használják fel.. Nem nagyképűsködni akarok de ott az RTL klub ( amelyik csatornát semmivel sem szeretek jobban ) de valahogy mégis azt érzem, hogy jobban értik a dolgukat...