22
  • LCO
    #22
    Nem gondoljátok, hogy Kétarc még nem halt meg? Csak mint Harvy. Szerintem elő fog bukkanni még, csak Gotham polgárai elől dugták el. Túl rövid lett volna a szerepe a képregényekhez képest...
  • steevo7
    #21
    Sajnos Jim Carrey-t egyszer már bevetették Tommy Lee Jones-sal nem éppen osztatlan sikert aratva. :S Őt hülyék lennének visszahozni, mivel sötétebb hangulatot akarnak és ütnek is meg az új Batman filmek. Jim Carrey pedig ha egy szót sem szólna csak "érdekesen" nézne, már röhögésre ingerelne, úgyhogy vége lenne ott a komolyságnak. :) Mark Hamill meg valljuk be őszintén, már túl öreg. Az is elég furán venné ki magát, hogyha ő játszaná (ha egyáltalán felkérnék), mert nehezen venné be a rajongók gyomra, h egy fiatal színész után egy öreg fazon játszaná Joker-t, arról nem is beszélve, h Ledger szerintem maradandót alkotott és egy kicsit lábbal tiprása lenne annak a sikernek (ami persze alap h távol áll a forgalmazó és a többi színész véleményétől). Nem fikázni akarom, mert csípem én is és tény h jó az ő nevetése a rajzfilmben, de a sikerhez az kevés. Ennyi.
  • Deryck
    #20
    Én Jim Carrey-t látnám szívesen Rébusz szerepében. Látszik, hogy rászabták a szerepet a Mindörökké Batman filmben is. [mellesleg Jim Carrey a valóéletben is őrűlt xD] Amúgy remélem Jokert nem hagyják rá, a kedvenc főgonoszom. Annak örülnék a legjobban, ha Mark Hamill valahogy megkapná Joker szerepét, mert neki van a legjobb Joker hangja az egész világon, ezt a Joker szinkronokkal eléggé bebizonyította, a nevetésétől meg rámjön a nevetőgörcs xDDDDDD, szerintem képes lenne rá, hogy a szerepet is eljátsza.

    http://www.youtube.com/watch?v=lb8fWUUXeKM
  • steevo7
    #19
    Hi all!

    Nos én nem találtam, arra utaló "mondatfoszlányt", amiben jobbnak tartaná az ő jövőbeli Riddler alakítását (kac-kac és ide jön egy sírva nevető smiley XD), mint ledger Jokerét. Az viszont igaz (a dark knight szemrevételezése után) , h magasra tette a lécet az utána következő főgonoszok számára.
    Brian Austin Green ne gondolja már, azt h mert ő már X éve a "képernyőn van" és mert ÁLLÍTÓLAG évek óta készül erre (Ha akarták volna, már felkérték volna Riddler-nek. Áldom az eszét annak aki ettől minket megmentett és felkérte Carrey-t. Respect. :)) Ennyi erővel (csatlakozva CaptainRumi véleményéhez) rengeteg horror-t, thriller-t és gonosz/őrült zseniket bemutató filmeket láttam, tehát lenne miből "merítenem" (nem értek én a színészkedéshez XD) mégsem engem fognak felkérni. :P Amúgy ha a Die Hard 3-as Jeremy Irons által alakított karakterhez hasonlót kapnánk (azért biztos lehet jobban is csinálni), akkor teljes mértékben meg lennék elégedve. Szerintem Irons karaterében megvolt ami kellhet: egy kis lelki sérülés (dadogás :)), zsenialitás (rejtvények és egyéb dolgok) valamint a gonoszság is.
    Egyébként Brian Austin Green-t többször is volt szerencsém sorozatban látni. Mivel másban nem igazán tette tiszteletét. :) Na de nem is, ezért húzom le a gyereket, mert vannak olyan sorozatszínészek, akik filmen is nagyon jókat alakítanak vagy jó filmet hoznak össze (Lásd Will Smith, h kezdte a filmes pályafutását. Először sorozat, manapság meg jó filmekkel lát el minket.).
    Szóval nem igazán nyűgözött le az alakítása (Nem igazán van mit értékelni. Nem akarok szemét lenni, de ez tény.:)
    A lényeg, hogy ne képzelje azt a Green, h mert évek óta képernyőn van és pár sorozatban szerepelt, akkor automatikusan képes olyan alakítást nyújtani, amellyel elvinne a hátán a főgonosz szerepét. Itt csak az játszhat közre, h a srácnak tetszik Riddler karaktere és azt hiszi, hogy a "tini sorozatok" után újra futhat a szekér, mert szerepel a Teminator sorozatban. Röviden ennyit szerettem volna leírni. :)
    Egyébként annyira lenyűgözött a hír, miszerint ő játszhatja majd a következő Batman-es főgonoszt, hogy másodpercekre elállt a lélegzetem. Többek között ez annak volt köszönhető, hogy annyira röhögtem, hogy nem kaptam levegőt. XD
    A cikk címe mint mindig, félrevezető, mert egy kicsit úgy tálalja a dolgot, mintha esély lenne rá. Nincs szükség ilyen "cselre" hisz én anélkül is szívesen olvasom az sg-t.
  • Chocho
    #18
    Simon nagyon jó meglátás! A minap egy barátommal pont erről beszélgettünk, és nekem is a Die Hard 3 ugrott be.
  • Sanyix
    #17
    angolba mióta van zs meg sz? Hogy mondják ki hogy zsasz?
  • Etinger
    #16
    Zsasz kezd érdekelni, Clown, és esetleg a Macskanő.
    A Riddler + nagyon adja magát :):)
  • lama king19
    #15
    ok. mostmár így képről rémlik ez a rébusz...:)
  • CaptainRumi
    #14
    nem kell ennyire előresietni.....
    hadd találgasson csak a nép addig sem alszik ki az érdeklődés Batman iránt...
    jó munkához idő kell :)
    rébuszra meg keress rá Riddler néven
  • lama king19
    #13
    akkor most mi lesz a 3. rész címe és fő gonoszai? és... ki az a rébusz??? soha nem hallottam róla :)
  • kuci06
    #12
    Az a kép egy fan-made poszter

    SEMMI köze nincs a következő részhez.

  • bitbandita
    #11
    Jaja. amikor ezt olvastam: "....új gonoszra lesz szükségük és akkor lépek színre én." hangosan felnevettem.
  • Andrews2007
    #10
    Pingvint lehetne belerani ha realistább lenne, ahogy Joker is az lett Nolan sötét lovagjában. A képregényekben amiket Nolan eddig alapnak vett, (1980as évekbeliek
    ) Pingvin egy romlott gengsztervezér, bűnöző groteszk kinézettel ( nagy hosszú orr tömzsi alak stb).
  • Lobsterman
    #9
    Blikkes cím, aminek köze sincs a sztorihoz... gratulálunk.
    És még Nolan sem kezdte el tervezgetni a 3. részt, de már millióan találgatnak, meg noname arcok nyilatkozgatnak hogy ők benne akarnak lenni. Hát csak akarnak :)
  • CaptainRumi
    #8
    Szerintem meg a a második rész, a pingvines volt a legjobb a régiek közül.
    Pont tegnap néztem és ez is elég sötétre sőt durvára sikeredett. Tipikus Tim Burton film: a sötét képek, a karakterek, a zene mind mind Burton névjegyei....

    Egyébként ugye arról is volt szó, hogy a Pingvin is lesz az újban: na őt viszont qrva nehéz lesz átültetni a Nolan féle batmanbe.....egy ilyen pingvinek között élő esernyős torzszülött nem illene a képbe.

    Az új Riddlert viszont én egy qrva intelligens de korántsem őrült terrosristafélének képzelném el .... mint Jeremy Irons volt a Die Hard 3-ban ( ő is relytvényeket adott Bruce-nak mármint a Willisnek nem a Wayne-nek :D )
  • skati
    #7
    Az Fan made, nem jelent semmit,hogy ki és mi van rajta.
  • xido
    #6
    Ha Nolan-en fog múlni,akkor Riddler se olyan ripacs lesz,mint ahogy Carrey formálta,hanem valami sötétebbre vett meghasadt pszichopata,őrült zseni,aki szétszivatja a várost és Batmant mint egy Esőember-McGyver:)
  • Broafka
    #5
    jah ő jó volt! :)
    szerintem az az egyik legjobb batman :) aztán a Jokeres, majd a fagyis, és a végén a pingvines, az borzalmas volt szerintem
  • akyyy
    #4
    Ha eljátszaná megint Jim Carrey, tök fasza lenne:)
  • sandor8206
    #3
    ennyi baromságot összehordani. ez hír lenne amúgy? Nem hiszem el, hogy nincs semmi komolyabb hír a filmvilágban, mert ez egy híg ... Egy gyerek álmodozik az MTV-nek. Beszarok ilyet hírként kezelni."Brian Austin Green lesz Rébusz?" ha ha ha ha ,majd 2 év múlva kiderül, de nem hinném:-)
  • Broafka
    #2
    ha az az újsághír igaz ott ak épen, akkor még se látom viszont Két-Arc-ot!
  • CaptainRumi
    #1
    ez a hír már megint legalább egy hete olvasható a nemmondomkianevét külföldi oldalon....
    Green amúgy nem nyilatkozott ilyen nagyképűen mint Tibi fordította....
    de hát akkor is ez milyen műsor már? :

    "Az MTV-nek adott egyik interjújában ugyanis elárulta, hogy nagyon szeretné eljátszani a Mindörökké Batmanben Jim Carrey által prezentált figurát, Rébuszt."

    ennyi erőből én is szeretném nagyon eljátszani Rébuszt és erre a szerepre készülik már amióta az eszemet tudom, mégsem én fogom eljátszani Riddlert...
    Szóval szerintem nem kellene erőltetni ezt a Green gyereket, ugyanakkor Depp sem kell a szerepre szerintem.....van még 100 másik tehetséges színész is