6647
  • engine
    #81
    És miért ne lehetne?
    Éppen a reakcióra kell ezt érteni szerintem. Magyarul, hogy lereagálja a játékbeli történéseket. És nem arra, hogy betüre kövveti a történelmet, mert az úgy állati unalmas lenne. De javíts ki, ha tévedek :)
  • geo91
    #80
    Remélem h a "Realistic military command" tényleg azt jelenti majd és nem lesz az h az amicsik Normandia helyett partra szállnak Dél-Franciaországban... :D Az kicsit meglepett a múltkor...
  • Vardar
    #79
    People cry out for a leader... Ez nagyon jó:D
  • geo91
    #78
    Van benne vmi, de végül is van még egy évük kijavítani. Szerintem ki is fogják, mert úgy is animált lesz.

    A tigris viszont jó lett. :)
  • Vardar
    #77
    Nekem nagyon nem tetszik a gyalogos ikon... Madárijesztőre hasonlít vagy ólomkatonára vagy egy erősen begipszelt emberre... mindenre csak nem katonára.
  • geo91
    #76
    Leszedtem a HoI3 trailert HD minőségben. Töltsétek le ti is, megéri. Sokkal jobb minőségű, mint ami a youtube-on van fenn... 1p 40mp és 61 mega, azért ez elárul vmit a minőségéről. :) [ link ]
  • geo91
    #75
    Ha már EU3 motorra rakják, remélem lehet majd úgy választani a kezdési dátumot mint az EU3-ban... Azaz bármelyik évet, hónapot, napot az időintervallumon belül. :)
  • Solyom2
    #74
    Az jó lenne mert én szívesen kezdenék 1945-ben
  • Malarki
    #73
    Elégnek elég. Remélem most már bármelyik évben kezdhetünk, nem csak 2 évente.
  • Solyom2
    #72
    Az elég.
  • Malarki
    #71
    Ha jól látom aképeken, akkor 36-tól 48-ig tart majd.
  • Pluskast
    #70
    Annyi, hogy a HOI 1-ben sokkal komplexebb és mélyebb volt a kifejleszthető technológiák mennyisége. Pl egy tank kifejlesztése nem abból ált, hogy medium vagy light hanem megfelelő méretű motort, alvázat, hajtásláncot, ágyú űrméretet és töltényt kellet előtte kifejlesztened. Ez nekem személy szerint jobban tetszett mint a mostani ami sokkalta le egyszerűsítetebb.
    A régió-provincia. Ha megnézed a képeket amiket belinkelted láthatod, hogy mostantól minden ország x számú régióból áll amiben x számú provincia található. Ergo a régiókat felosztották több kisseb
  • Solyom2
    #69
    Alig várom
  • Vardar
    #68
    Én nem ismerem a HOI 1-et. Miben változott a techtree? És mi ez a régiók-provinciák dolog?
  • adeex7
    #67
    áhhh,de várom:) csak sajna több mint egy év...
  • geo91
    #66
    Na itt vannak. Ezeken kicsit jobban látszanak a dolgok, mert az eredeti trailerből lettek kilopva. Ami a youtuba-on van trailer vidi az kicsit rosszabb minőség, mert az már le és fel is lett töltve és ettől romlott a minősége. De a lényeg itt van képekben, kicsit jobb minőségben. :)











  • geo91
    #65
    Pill és feltöltöm.
  • Vardar
    #64
    Én nem látok semmit.
  • geo91
    #63
    Vicky feeling. :)
  • Tiger20
    #62
    Igen régiók, és azokon belül lesznek a kisebb provinciák.
  • Muki100
    #61
    Bocs a doublepostért de alaposabb tanulmányozás után rájöttem, hogy egy "provinciában" egyszerre van német és francia zászló. Szóval minden bizonnyal régió.
  • Muki100
    #60
    Brest vonaláig összesen 9 francia provincia van, akkor hogy lesz itt 10 000? Aki ismerős az eu3-al megállapíthatná hogy ez onnan kölcsönzött map a trailer céljára vagy mi lesz itt? Lehet az egy régió? :o
  • geo91
    #59
    Na akkor pár kép:







    És a videó:

  • geo91
    #58
    De olyan sokan nézik h ez sem töltődik be... :D
  • geo91
    #57
    Na vki pár perce feldobta: [link ]
  • geo91
    #56
    Fel tudnád dobni YouTube-ra?
  • Tiger20
    #55
    Na most betöltődik IE7-el.
  • Boldeee
    #54
    akkor még egy év és pár hónap? hosszú lesz...:(
  • geo91
    #53
    Hoppáré! :) Sajna nekem sem töltődik be... Pedig 3 féle böngészővel próbáltam. IE,FF és Safari. Egyikkel sem megy... Ha vkinek működik az le tudná valahogy tölteni és feltölteni máshová? Mert én még nem találtam YouTube-on.
  • Tiger20
    #52
    Én valamelyik Paradoxos topicban látttam pár képet.

    Van egy trailer, de szinte senkinek nem töltődik be, innen linkeltek be pár képet.

    http://forum.paradoxplaza.com/forum/showthread.php?t=371256

    Pár infó amiket írtak, némelyik hiteles forrásból, némelyiket nem tudom honnan vették:

    1. There will be command chains: you just set "general" order and AI will take its execution on itself
    2. IC built in regions not in provinces
    3. 10000 land provincia, ehhez jön még a tengeri:))
    4. Time frame 1936 - 1948 (no news here)
    5. Research is a bit more like HoI 1 than HoI 2, you research multiple parts instead of complete units
    6. Divisions will be composed of several brigades which can be chosen
    7. The resource system will be different, you have to buy commodities in the economic system (?)
    8. There's a mobilization mechanic and reserves, democracies can't deploy loads of troops during peace and but have to mobilize when war is near
    9. Warscore system is from EU I (may be changed, of course)
  • geo91
    #51
    Screenshot-ok magától értetődően még nincsenek, de promócióképpen artwork-ök már vannak, méghozzá itt.
  • Vardar
    #50
    Önálló az. Nagyon ügyelnek a több mint 1000 éves önállóságukra.
  • Solyom2
    #49
    Dél és észak koreát
  • adeex7
    #48
    mér,San Marino-t eltudnám képzelni egy olyan szerepben,hogy puppet-je Olaszországnak :D
  • Vardar
    #47
    Meg San Marinót és Monacót.:D
  • adeex7
    #46
    andorrát én is hiányolom a hoi-ból :D meg liechtenseint XD
  • Montanosz
    #45
    igen hogyne minden ami wargame)))
    majd meg van az összes..
    most ezt nyomom: The Operational Art of War III

  • Tiger20
    #44
    Hát HOI széria inkább stratégia, amiket említettetek (PG, Battles in sorozat) inkább taktikai.

    Kisebb felbontású divek, térkép, és legfőképpen csak a harcról szól.

    HOI-ban azért van diplomácia, nyersanyag, gyártás, kutatás, fejlesztés, hírszerzés, stratégiai tervezés stb.

    Matrix Games-nek valóban nagyon jó játékai vannak, én is szeretem őket.

    Viszont van egy másik széria, nem tudom ki mennyire ismeri:
    HPS a gyártó, Panzer Campaign széria. Hexás, körökre osztott taktikai játék, valós térképekkel, 17 része jelent meg eddig, mindegyik a 2. vh egy nagyobb hadjáratát dolgozza fel.

    1 hexa 1-2km, 1 kör 2 óra, nagyon részletes játék. Igaz itt csak a harcról szól a dolog, se gyártás, se kutatás.
    Zászlóalj szinten kezeli az egységeket. De rengeteg dolog van benne: mérnökök, lehet hidat építeni vagy felrobbantani, aknát telepíteni, van tüzérség (közvetett és közvetlen) légierő, bombázás, felderítés, bizonyos scenariókban ejtőernyősök, be lehet a diveket ásni, úton, vasúton szállítani az egységeket (ekkor gyorsabban mozognak, de jóval sebezhetőbbek) stb.

    Teljesen történelmi OOB. (Order of Battle)

    Lehet multiban is játszani, akár e-mailen is, mint régen a PG-t:DDD
  • Solyom2
    #43
    Van benne vatikán
  • Vardar
    #42
    Van benne Andorra?