6647
  • Malarki
    #161
    hát nekem ezek a szögletes tartományok nem nagyon tetszenek, Jobb volt a régi amőbaszerű alakok.
  • Tiger20
    #160
    [URL=http://forum.paradoxplaza.com/forum/showthread.php?t=381814]Development Diary #5 - 12th of November 2008[/URL]

  • Italo Balbo
    #159
    Nem semmi a térkép részletessége, de azért remélem nem ezek a műholdkép színek lesznek (biztos nem)

    Meg azt is remélem, hogy a Boszporusz nem marad "benőve"
  • Tiger20
    #158
    2 újabb kép:




  • Vardar
    #157
    Nem lesznek tech teamek...
  • geo91
    #156
    Elírtam, na!
  • Vardar
    #155
    Inkább a screenshot fölötti szöveg az érdekes:D
  • Thanatos
    #154
    ui.: hozzáteszem szerencsére :)
  • Thanatos
    #153
    de msot hoi-tol mit vársz miylen shotokat? :D
    ebben a gameban sose az volt a léyneg hogy az ocean ban visszatükrözödö lemenő nap fényét hogy nyomja el az atomvillanás csillogása... :D
  • lammaer
    #152
    Tagadhatatlan, nem kapkodjak el a screenshotokat, kimondottan izgalmas kepeket tesznek fel :)
  • geo91
    #151
    Development Diary #3, Alpha acreenshot:

  • Vardar
    #150
    Csak a politikai szín ugyanaz. És ez még csak alpha.
  • pettyesmancs
    #149
    Ha jól látom Ausztria meg Jugoszlávia egybe van.Ez kicsit fura.
  • geo91
    #148
    Ha lejjebb lapozol, láthatod, hogy sajnos olyanok lesznek a provinciák, mint az EU-ban, mivel EU3 motor alapján csinálják.
  • Hesler89
    #147
    1et értek, az egész Benelux államok kisebb 1ébként mint Mo, de nekem nem csak ez nem tetszik, remélem a tartományok nem olyanok lesznek mint az EU-ban, ami a trailerben volt az viszont tetszett.
  • Muki100
    #146
    alpha...csak azért rakták ki, hogy kicsit fantáziáljanak az emberek de még soká lesz kézs.
  • geo91
    #145
    hát remélem ezen még nagyon sokat csiszolnak! gondolok itt az arányokra. Hollandia majdnem akkora mint mi... Pedig a valóságban Hollandia akkora kb. mint a dunántúl... Bulgáriáról ne is beszéljünk... Az vmi rémálom, ahogy egyenlőre kinéz. Viszont a sok kis sziget az tetszik. :)
  • Tiger20
    #144
    Hmm fura itt valamiért nem hozza be a képet, más fórumokon működött...
    Paradox link:
    http://forum.paradoxplaza.com/forum/showthread.php?t=376739
  • Tiger20
    #143
    Pár újabb kép:





  • Sippie
    #142
    najó, de akkor úgy adja meg hogy rákattintassz és már láthasd is :D
  • Tiger20
    #141
    Ezt akár most is meg lehet nézni. Kiküldesz bombázni pár repcsit, és látod mennyi és milyen div van az adott provincián, milyen brigáddal, orggal, strengtel stb.

    Vagy ha szomszédos be is támadhatsz egy kamu egységgel (mondjuk egy militiával vagy lovassal) és szintén látható:DDD
  • Sippie
    #140
    akkor megadja a seregek részletes adait inkább. Milyen felszerelés, milyen org, stb :D
  • Tiger20
    #139
    First Alpha screenshot:



  • Vardar
    #138
    Holnap délután meglepetés paradoxéktól.
  • Vardar
    #137
    Egyszer? Én egyszer sem. Én lebombáztam!:D
  • Solyom2
    #136
    Hát igen.Én egyszer elfogtam volna Montgomeryt.
  • Tiger20
    #135
    Jó lenne ha valami jobb logisztikai modellt is kitalálnának, mert 2-ben ez kicsit gyenge. Nincs provincia limit, bárhol bármennyi egység elfér, supply, nyersanyag bárhová eljut (teleportál) szóval jó lenne ha lennének depotok, aminek lenne hatóköre, ahová el kell juttatni a nyersanyagot + supplyt. Kéne szállítókapacitás, amit lehetne fejleszteni stb.

    Most ugye van a TC, de ez nem igazán modellezi jól...
  • Malarki
    #134
    Már megbocsáss, de ez baromság :P
    Az viszont jó lenne, hogy a parancsnokokat el lehessen fogni. Mert most elég reális, hogy hiába van bekerítve egy hadsereg a parancsnok simán át lehet rakni máshová.
  • Tiger20
    #133
    Szerintem ennek nincs sok értelme, nem igazán lehet megvalósítani.

    Én inkább olyat szeretnék látni, hogy kerítésnél van hadizsákmány, x tüzérség, fegyver stb.

    A % értékek szerintem most is módósíthatóak, szóval ez moddolás kérdése.

    Sok érdekes ötlet felmerült amúgy Paradoxon, de jobban belegondolva nem biztos hogy ezek jót tennének a játéknak. Pl. mi mondhassuk meg mit kutasson + gyártson a puppet. Pl. egy erős SPA, Kína Axis puppet elég durva dolgokat gyárthatna ha ember irányítaná, dőlhetne az egyensúly.
  • Thanatos
    #132
    köszönjük a reklámot :D
  • warrior1944
    #131
    Ajánlanék egy linket: heartsofiron.forumx.hu

    Most induló HoI közösségi fórum, letöltésekkel és multiszervezésekkel.

    A célom egy minél jobb HoI-s közösség összekovácsolása.
  • geo91
    #130
    omahahero: Elsőre faszán hangzik, de Thanatos költői kérdése jogos! :D
  • Thanatos
    #129
    ezt multiba hogy vitelezed ki? előre tudja hogy mit fog a player csinálni? :P
  • omahahero
    #128
    Belerakhatnák pl: hogy ha bekerítünk és elverünk egy hadsereget, akkor ki lehessen vallatni a tábornokot. Pl: ha az afrikai fronton elfogunk egy tábornokot, az tudja h mikor és mennyi hadosztállyal fognak támadni az angolok és szövetségeseik a líbiai-egyiptomi határnál. De nem tudja más frontoknál lévő hadműveleteket.

    A kémkedést meg jobban meg kell oldani, mert a játékosnak nemigazán tetszik ha a puccs elkövetésére az esély 5%.
  • Solyom2
    #127
    Ezért lenne jó benne a kémkedés
  • Tiger20
    #126
    Ja de ezt szerintem most is lehet moddolni valahogy. Esélyeket + árakat.
  • geo91
    #125
    Szerintem az a max 5% elég reális.
  • Solyom2
    #124
    Remélem több esély lesz benne a puccsra
  • geo91
    #123
    Igen, állandóan olvasgatják a fórumot, nem kétséges, hogy egy-két fórumos ötlet is lesz a játékban.
  • Solyom2
    #122
    Azért remélem valamit megvalósítanak.

    [az a tank generálós ötlet jó]