6647
  • geo91
    #401


    Ezt a képet küldték.
  • Tiger20
    #400
    Én régebben próbáltam feliratkozni, de akkor valamiért nem működött...
    Most sikerült:)

    Bár a mai levelet már lekéstem:(
    Ha valaki megkapta berakhatná ide a fórumba.
  • geo91
    #399
    Iratkozzatok fel a Paradox hírlevelére, szoktak küldeni olyan screenshot-otkat, amit a fórumon nem látni.

    Ezt is ajánlom.
  • BariHUN
    #398
    hát ez nekem se tetszik így
  • Malarki
    #397
    Hát ez így mondjuk érdekes. Meg ronda.
  • Thanatos
    #396
  • Tiger20
    #395
    [URL=http://forum.paradoxplaza.com/forum/showthread.php?t=393322]Development Diary #16 - 11th of February 2009[/URL]

  • Thanatos
    #394
    eu3 már kijött min meg egy nagy keigel (ami standalone), most jön majd hoi 3, kb ilyesmi volt menetrend a 2es-eknél is, szóval találgass :)
  • geo91
    #393
    Ameddig a fejlesztés "Project Mayhem" néven futott csak totózni lehetett, hogy Vicky2 v HoI3. Szerencsére az én kívánságom teljesült. :) Ennél többet nem tudok a Vicky2-ről, talán érdeklődj a paradox fórumon.
  • bad00
    #392
    Hát srácok, szerintem ez a játék marha jó lesz. A térkép szerintem se a legjobb, de azért ez is nagy előrelépés. Egészen addig a hoi2 térképével sem volt bajom, amíg nem láttam hogy a Victoriának milyen térképet tudtak csinálni. De ezek a mostani 45°,90°... határok, nem értem miért nem tudták volna egy kicsit szebben megcsinálni. De ez legyen a legkisebb bajunk. A revíziót (mert lássuk be a magyar határokkal van főleg bajunk) így is megvalósítjuk majd, nem lesz szép, de a hoi2-ben sem volt az. Egyébként nem akarnak a victoriának 2. részt csinálni?
  • hana1
    #391
    Van, de előbb tedd fel a kérdésed, vagy írd le a mondandót a játékkal kapcsolatban, azután várj türelemmel a válaszra.
    Köszöngetni egymásnak nem itt fogunk!
  • lala1970
    #390
    van valaki
  • lala1970
    #389
    hello sziasztok
  • Rundstedt17
    #388
    Az Eu sosem volt olyan jó mint a hoi sorozat
  • Fasiszta
    #387
    Az lenne jó ha a lovasság és még a motorizált gyalogság úgy néznének ki
    mint az egyben.
  • BariHUN
    #386
    Srácok! Akinek van regje a Paradox fórumon, az tudna kéni egy képet Magyarországról a következő Diarybe?
  • Mikike94
    #385
    Mondtam hogy hasonlitani fog az Eu3-hoz. De enyire
  • Thanatos
    #384
    ez sose volt kérdés mondjuk hogy a hoi az egy erősen feljavitott, átvariált 2.vh-s eu :)
  • geo91
    #383
    EUIII kurzor azé befigyel! :D
  • Tiger20
    #382
    Ja ilyen pontrendszer lesz, ezt lehet majd kutatásra, hírszerzésre stb költeni.

    Egy mai videó, bemutatnak pár dolgot a játékból:

    http://www.n4g.com/pc/News-272229.aspx
  • Rundstedt17
    #381
    igen a 2-ben nem igazán számított,hátha a 3-ban nagyobb súlya lesz az időjárásnak
  • Tiger20
    #380
    Szerintem is. Sok minden részletesebb lesz mint a 2-ben.

    From twitter:

    "Coding the new weather system is kind of cool, now its time to add in the formula for how temperature changes in a province.. "

    [i]"So.. attrition is now affected by extreme temperature or windspeed. Should make warfare in africa and russian winter more interesting.. "[i]

    Ez is jól hangzik:)
  • Rundstedt17
    #379
    hoi 1 es jellemzők is láthatók,megint diplomáciai pontok lesznek?
  • Solyom2
    #378
    Én ak épek alapján úgy gondolom helyes írányba fejlődnek
  • Rundstedt17
    #377
    kiváncsi leszek hogy mennyiben lesz más rendszer mint a 2 illetve jobb lesz e.mert a 2 az 1 hez képest minden szempontból jobb rendszer...vajon a 3 ról is ezt mondhatjuk majd a 2 höz viszonyítva?
  • Tiger20
    #376
    Sajnos ho. lesz a legkisebb egység továbbra is. Igaz mostmár legalább össze lehet állítani, hogy hány brigádból álljon: 1,2,3 vagy 4.
    Szóval lehet kisebb, gyengébb hadosztályokat is kreálni.
  • Malarki
    #375
    Ilyen sok tartománnyal kíváncsi leszek a harcrendszerrel. Remélem nem hadosztályokkal kell megint operálni, hanem minimum ezredekkel.
  • Mikike94
    #374
    Ja remélem az ki lesz javitva.
  • BariHUN
    #373
    igen, ez engem is zavart, hogy vagy megkaptuk egész szlovákiát, vagy csak a kárpátalját. a II. bécsi döntés is elősször csak Szatmárnémeti és Kolozsvár, majd a Pogessorban már Beszterce is visszakerült Magyarországhoz.
  • Fasiszta
    #372
    De szerintem jóbblesz az első Bécsi döntés mert szerintem itt meg kapjuk majd Szlovákiátol a Felvidéket.
  • Mikike94
    #371
    Nem rossz csak a trianonos verziótnál lesz nehéz hogy megnézem hogy is lehet nagy Mo. Majd utána nézek a városoknak vagy felirum.
  • Hajdinak
    #370
    csak ezzel az a gond, hogy ahogy elnézem megint nem tudom majd normálisan megvalósítani a Nagy-Magyarország projektemet... megint kénytelen leszek egész jugo-t lezúzni:D
  • Tiger20
    #369
    Kula? :DD
  • geo91
    #368
    Már meg is van a kedvenc provinciám! :D Újvidéktől északnyugatra lévő provinciát nézzétek!
  • Tiger20
    #367
    Twitteren is nyomon lehet követni hogy állnak:
    http://twitter.com/heartsofiron3
  • Tiger20
    #366
    [URL=http://forum.paradoxplaza.com/forum/showthread.php?t=392366]Development Diary #15 - 4th of February 2009[/URL]

  • Solyom2
    #365
    Úgyis csak a nagyobb országok számítanak.
  • Malarki
    #364
    Neked...
    Engem teljesen hidegen hagy, hogy ott van-e az a nyamvadt egytartományos kis légypiszok, vagy nincs. A játékot semmiben se befolyásolja, legfeljebb egy újabb ország amit annektálni tudok, de az az 5 IC még azt se éri meg.
  • Vardar
    #363
    Az a legértelmesebb mod....
  • Mikike94
    #362
    Én is úgy tudom hogy egyiptom egy bábálam volt. Most mániám hogy a szöv. szabaditóm fel europát. Én mikor megnézeget ki minek a vezetője nézem egyitomnál vannak emberek.