1029
  • ASDER123456
    #1029
    THX
  • Sirch
    #1028
    Itt még árulnak steam verziót.
  • ASDER123456
    #1027
    Hol tudnám megvásárolni online a játékot? Mert steamen nincsen linket pls
  • arty
    #1026
    igen
  • dragger2
    #1025
    Csak eredetivel tudok multizni?
  • arty
    #1024
    eredetihez semmit
  • dragger2
    #1023
    Hogylehet multizni vagy mitkell hozzá letöltenem?
  • URH
    #1022
    Lehet valahogy saját versenyt/eseményt generálni benne?
  • underground2
    #1021
    890 Ft-ért lehet kapni a Saturn üzleteiben!
  • arty
    #1020
    grat :)
  • Gyuszopapa
    #1019
    Grat,én is végig akartam tolni de beszart a live-om.30-35%-os voltam.
  • stargatelost
    #1018
    Na végigtoltam. 43 órát öltem bele :D



    Kettő challenge-t nem tudtam megcsinálni, egy Blitz-et az utolsó pályán, meg egy Seek n destroyt. Előbbihez sok gyakorlás kellett volna, de hát a faxom se öl bele még több időt, utóbbinál pedig olyan kocsivak kell menni, amivel lehetetlen megcsinálni, mert alig megy terepen és nem lehet utolérni a többi kocsit......
    Az a két driver gear piece meg nem tudom miért hiányzik, hiszen a karriert is végigtoltam normálisan.....
    Egyébként gondolom sokan vagyunk így ezzel, de a Raideket meg az Enduranceket utáltam a legjobban. Főleg utolsó pályán, de gecik voltak a készítők, kb 90 mérföldnyi út, körbe a hegyen, hát egy órába beletelt.

    El lehetett lenni vele, az egész terület nagyon szép volt, bár szerintem több természeti katasztrófa lehetett volna, legalább versenyek közben. Valamint több olyan verseny is jó lett volna, mint amilyen az aszályos részen volt az a 8-as alakú pálya az egyedi kocsival.
  • Gyuszopapa
    #1017
    Eredeti.
  • Gyuszopapa
    #1016
    Nekem a hétvégén még csatlakozott a live-hoz ma már nem mi lehet.
  • atti73
    #1015
    nem
  • arty
    #1014
    eredeti?
  • LACEJKA
    #1013
    nekem is ugyen ez a bajom meg nem tudom beálitani a kép felbontást !!!!!! :(((
  • atti73
    #1012
    Nem tudok menteni a játékban és beállítani sem tudom, hogy csináljon egy profilt, mitől lehet? Beállításokban átállítok egy-két dolgot, majd teljesítek egy-két pályát, másnap újra játszom és minden le van nullázva és a beállításaim is vissza állták. Ha tudja valaki mi a gond, kérem segítsen! Előre is köszi!
  • arty
    #1011
    mindkét mappa együtt kell
  • SzFeri82
    #1010
    A múltkor próbáltam feltenni ezt a játékot, de egyszerűen nem tudom visszaállítani az elmentéseimet. A dokumentumok, My games mappájába tesz ugyan fileokat, de ha azt felülírom a régivel, nem működik. Próbáltam már a Local settings\Applications\Microsoft\Xlive mappát is visszamásolni, de az se segített. (A Gears of War pl ott tartja az elmentéseit))
    Annak idején kiakasztottam majdnem teljesen, az összes vista point és livery megvolt. Jó elég gyenge egy játék, de akkor is rohadt idegesítő.

    Ugye nemrég elérhető már a windows live is, így meg Save Failed - Try again? Üzenetet kapok. PFFFFFFFFFF

    Ha valakinek van ötlete, szóljon. Köszi.
  • creed13
    #1009
    1k a Mediában.Ki is próbálom....
  • dwbman
    #1008
    Jójáték! Nekem tetszik alapjában. De van ebben a FUEL gaméban vmi olyan lehetőség alapból, amivel kezelni tudjuk a sebességet? Mert váltani nem lehet benne, de vmi tempomat, sebesség tartó jól jönne a hosszabb, nyugalmasabb kocsikázásokhoz/motorozásokhoz...
  • arty
    #1007
    én az ilyen frusztrációk elkerülése miatt nyomom közepes szinten :)
  • decoy
    #1006
    jó játék de sztem elég nehéz és kibebaszott idegesítő...5 ször kell megpróbálnom egy versenyt legnehezebb szinten de nem azért mert túl jók az ellenfelek...levezetek 8 kilométert és utolsó kanyarba túlcsúszok és beelőznek meg nézem a nyilakat,mutat jobbra,lekanyarodok a földútra és közbe meg nemarra kell menni(ez szintén 8 kilométer vezetés után)meg megyek motorral azt egy ilyen kiálló valami amin simán át kéne mennem feldob 5 méter magasra...szal olyan piti kis szarságok miatt baszom el az összes versenyt:S a járművek nagy részét nem egszerű irányítani. attól függetlenül jó gém
  • adamfesto
    #1005
    Mekem síma 3,06 GHZ es INTEL, ATI 2600HD (512), 1 GB ddr - os konfiggal hibátlanul megy 1280X1024 ben.
    Tehát a konfiggal nem sok hiba lehet.
  • adamfesto
    #1004
    THX!

    M.Marktban is van a normál kiadás mellett (4500) ott van a LV kiadás is (2500)
  • arty
    #1003
    most elég drága

    akkor már inkább a dobozos, 2000-ért

  • adamfesto
    #1002
    Linket tudnál rakni? THX
  • arty
    #1001
    3 font volt amikor írtam, az ~900forint és két kattintás volt megvenni, másik kettő letölteni. Ha pedig már megvettem, asszem nekiállok majd valamikor ... anno a tört megvolt, de kipróba után félretettem, azóta néha eszembe jutott, erre most lekaciózták a kihagyhatatlan vétel kategóriába :)
  • grebber
    #1000
    Fltaout UC még olcsóbb :D és tökéletes vele sok live-os game.
  • szabikafarkas
    #999
    valaki nem tudja hogy honnan lehet lehozni a Fuelt magyarul?
    elore is kosz
  • arty
    #998
    steamen most nagyon olcsó ...
  • szabikafarkas
    #997
    sziasztok
    az mitol van hogy ramegyek az iconjara a jateknak
    betolti es ott megjelenik az a copyright-ja a jateknak es akarmennyit is varok nem megy tovabb?
    mitol van?
    a valaszt elore is koszonom
  • arty
    #996
    belassul = túlmelegszik valami és visszaveszi a sebességét, talán(!)

    ha ATI kártya veszi vissza az orajelét, akkor az event logba tesz behegyzést (start menü, futtat, eventvwr -t ird be, sytem vagy application logot nézd át egy belassulás után)

    természetesen lehet szoftveres gond is, ezt így távolról nehéz megoldani :)
  • Kishari
    #995
    Sziasztok!

    Lenne egy kis gondom....., ATI Radeon HD4670-es videókártyám van, a játék tökéletesen fut ... DE csak egy darabig. :-( Kb. olyan 3-4 percig vagy néha egy kicsit tovább(változó). Teljesen tanácstalan vagyok.A lényeg,hogy amikor ez a kis idő eltelik akkor nagyon belassul minden, az egész játék.Teljesen élvezhetetlen, alig lehet a játékból kilépni. :-( Ugyanezek a problémák voltak tapasztalhatóak a következő játékoknál is: GTA IV ; Flat Out 2; GTA San Andreas.
    Szeretnék segítséget kérni, van-e valami tippetek??
    Még egy érdekesség...... egyszerűen a 3DMark03-05 tesztprogik sohasem indulnak el??? Frissítettem ,márt videókártya drivert is de nem jártam sikerrel.:-(
    Videokártya beállításoknál is rengeteg dolgot lehet beállítani de sajna nem tudom mi lenne az optimális?

    konfigom:
    DualCore AMD Athlon 64 X2, 2600 MHz (13 x 200) 5000+
    ATI Radeon HD 4670 (512 MB) MSI
    2GB DDR2-800
    WinXP sp3

    Előre is köszömöm a segítségeteket.
    Üdv!
    Kishari
  • Firerock
    #994
    valaki nemtudna adni nekem egy 20% körüli mentést?
  • w77d
    #993
    játszik még valaki?? én naponta őrültködök kicsit, nagyon szeretem a hangulatát :)
  • Murder3
    #992
    Na ez nagyon nagy játék.!
    a szó szoros értelmébe:D

    amúgy vmi dlc vagy ilyesmi nem fog jönni hozzá?
    esetleg modok vannak a játékhoz?
  • Lorant999
    #991
    má tod választani a karriert és ott fönt az egyik fülön tudod


    magyarítás egybe patchel : http://www.nightvison.konzolozz.hu/downloads.php?cat_id=11
  • Versace21
    #990
    Szeretném megkérdezni hogy hol találom a konfigurációt?Nem tudom átálliatni az irányitást,előre is köszi