22
Rejtélyes vírusok nyomában - Medical Investigation
  • gabo91
    #22
    AXN-en megy/ment de nekünk nincs, nagynénémnél szoktam lesni ha épp ott vagyok. Szerintem jó sori, főleg mikor elkezdi elképzelni a tőrténteket, és nem jó, ez sem jó ez a jó igy volt... :D
  • Gaborkik #21
    ja meg nagyon kevés a rész ...
  • Gaborkik #20
    én csíptem de túl sablonosak a sztorik ... baj van , nagynehezen odakerülnek , keresik a megoldást , jön 1 ötlet , besül az ötlet , conor keresgél , valamit találnak , meg van a megoldás , happy end
  • Pepsi Twist
    #19
    én néztem aztán eltűnt az RTL ről vagy honnan aztán kész sztem nem volt olyan rossz...
  • vmvr
    #18
    mikor először ránéztem a topikcímre, azt hittem valami elvakult kockatopik ez:Ddddd
  • Tinman #17
    Nem is állítottam.
    Egyszerűen a 2 közös pontja van a CSI-vel:

    -mindkettő sorozat
    -mindkettő esetében nem függenek szorosan egymáshoz az egyes epizódok történései
  • Bulykin
    #16
    ahha, értem:)
    ha egyszer belekezdének majd jelzek itt^^ de ha bele is kezdek akkor az nem most lesz:)
  • Hirk
    #15
    Pedig azért hasonlít :)
  • Fabio Capello
    #14
    azér a CSI messze nem említhető egy lapon ezekkel.... :D
  • Hirk
    #13
    Ma volt a Harmadik műszakos rész :)
  • Tinman #12
    Háááát a világ legelvarratlanabb szálával a Surface büszkélkedhet, ahol a templom tetején rekedtek a főszereplők, jött a nagy víz és vége ennyi volt.

    Na ahhoz képest ez le van zárva... olyan, "akár folytatódhatna módon", de mivel nem függenek össze olyan hú de nagyon a részek /just like CSI/ ezért teljesen élvezhető külön is.

    Pont ez az egyik baj a sorozattal. Bambulod 5-10 részét és szinte alig tudsz meg valamit a szereplők karakteréről. Nincs kedvenced 15 érsz után sem, mert elég jellegtelenek a karakterek, a főhős meg nem elég karizmatikus.
  • Hirk
    #11
    Nem hívott senki
  • Tinman #10
    Tudtam valami gagyi adó volt
  • Bulykin
    #9
    és van amúgy normális befejezése a sorozatnak?? csak mert cancel lett és azok álltalában "hülye vége van"^^(lásd Traveler...)
  • Fabio Capello
    #8
    TV2 adta :)
  • Bulykin
    #7
  • Tinman #6
    Hát igen ez egy közepes sorozat, sajnos sokszor belealudtam még fényes nappal is :-/
    Az utolsó 2 rész viszont teljesen jó! Külön is érdemes megnézni.
  • stargatelost
    #5
    na már megint egy topik egy canceles sorozatnak, amiben lesz majd 10 hozzászólás összvissz....
  • Bulykin
    #4
    ezt most adja az AXN ha jól tudom, a múltkor bele si néztem és nem rossz sorozat, csak kedvem nincs elkezdeni, meg igazából nem is akarom^^ elég sorozatot nézek egyszerreXD
  • Hirk
    #3
    Tudom, de még biztos le fogja adni valamelyik csatorna, és én meg is nézem újra. :)
  • Tinman #2
    Viccelsz?
    Ez a sorozat bebukott, nem is kicsit. Ráadásul nem egy mai darab.
    RTL klub is már leadta. És több része nem is lesz. Egy évad és kész, vége finitó!
  • Hirk
    #1
    A sorozat a Nemzeti Egészségügyi Szervezetek (National Institutes of Health; NIH) orvosi szakértőiből álló elit csoportnak az eseteit követi nyomon, amint, a való élettől eltérően, súlyos lakossági egészségügyi problémák ügyében nyomoznak, úgymint komoly járványok hirtelen kitörése.

    Az orvosi nyomozási feladatokért a Járványkezelési- és Megelőzési Központ (Centers for Disease Control and Prevention; CDC) és a helyi egészségügyi állomások felelősek, míg a NIH alapvetően járványkutatási és -elméleti szervezet. A valós világ ezen tényeinek figyelmen kívül hagyása vélekedések szerint közrejátszott a sorozat bukásában, noha rengeteg sorozat mutat hasonló eltérést alapkoncepciójában. A törlés fő tényezője azonban a konkurencia volt a Doktor House személyében, amit azonos műsorsávban, péntek este tíz órakor vetített a Fox csatorna. A két sorozat alapvetése hasonló, ám a Hugh Laurie főszereplésével futó széria jobban lekötötte a közönséget, többek között a személyiségfejlődés révén.

    Connor: A csapat vezetője, akit orvosi karrierje elválasztott családjától
    Durant: A patológia és az epidemiológia szakértője; sokszor megkérdőjelezi Connort
    McCabe: A legújabb és legifjabb tag; gyakran próbálja bizonyítani rátermettségét
    Rossi: A csapat sajtóreferense, aki nem egyszer előzi meg a tömegpánikot
    Powell: Magas képzettségű orvosi nyomozó, régebbről barátok Connorral

    Magyarországon most az AXN adja, Minden hétköznap este 8-kor. Reggel 10-kor, és délután 3-kor leadják az előző napi rész ismétlését.

    Amúgy jővőhéten már a Harmadik műszak 3. évadja lesz helyette.