16
  • akyyy
    #16
    :FDDDD
  • Franky25
    #15
    A program amivel csináltál Posernak hívják, és nem régi. Ránézésre a 7 verzió, ami tavalyi. A lényeg előregyártott figurák vannak benne, melyeket lehet módosítani, ruhát cserélni satöbbi. Persze érteni is kell hozzá, és tudni kell a fényekkel bánni.
    Ez amit csináltak vele inkább csak lejáratja a progit, amúgy a csákonak elég erősen Gyurcsány feje van.
  • Bith
    #14
    Az Afterlife volt sztem.
  • gufti
    #13
    Régebben mintha lett volna egy hasonló nevű játék is.
  • winnie
    #12
    ezért nézheted ingyen. gondolom.

    nem tudom, de manapság mindenki grafikázik meg effektezik, hogy de jó meg de rossz. én vagyok öreg, hogy nekem csak a sztori számít? ha jó a sztori, megnézek bármilyen régi filmet, ha jó a játék, játszok bármilyen null grafikás játékkal. akár szövegessel is, naná.
  • GG
    #11
    a történet jó DE A GRAFIKA...OLYAN AMIT ÉN MÉG 2000-ben csináltam. ez inkább egy animált storyboard nem animáció :S
  • arty
    #10
    2008-ban inkább meg kéne tanulnod olvasni és nem lennél rászorulva a trágya szinkronokra...
  • Bith
    #9
    "... melyek 3 perc hosszúságúak és animáltak."

    Azért az, hogy animáltak, az elég erős túlzás. Sztem attól, hogy CG még nem lesz animált, csak, ha mozog. Állóképek sorozata inkább.
  • Chocho
    #8
    I am legend... valaki??
  • akyyy
    #7
    az a gond, hogy már több mint egy hete nem volt frissités.
  • schrank
    #6
    2008-ban nem kell már menőzni 100 db-os angol szókinccsel ...
  • xido
    #5
    hát...mint egy mozgó képregény...animáltnak animált ugyan,de inkább diavetítés narrátorral...
  • FoodLFG
    #4
    Nem nagyon hallottam még az AXN-ről, de most belenézek ebbe a dologba, ha már voltak olyan jó fejek és felrakták.

    (mondjuk én jobban örülnék, ha eredeti nyelven menne és lehetne választani feliratokat hozzá)
  • winnie
    #3
    nem értem, mi a gond.

    külföldön lehet nézni a sorozatokat - majdnem kivétel nélkül mindent. és itthon is. csak mivel itthon kábé 1 sorozat van (tűzvonalban), így azzal kell beérni.
  • kukacS3K
    #2
    hát jah ez külföldön már eléggé megszokott, az MTV sorozatait lehet nézni az összeset ingyen meg minden neten
  • Tinman #1
    Nagyon köszi a hírért!
    Imádom az ilyen témát!