131
  • medix
    #131
    sziasztok!keresem a ladánybenétől a Szó veszélses fegyver c.daluknak a studió változatát.úgy tudom az Illés dalokat feldolgozo albumon található.ha valaki tud segíteni,vagy letöltési helyet megadni megköszönném.egyenlőre csak a dal live verziója van meg nem túl jó minőségben.
  • Bulykin
    #130
    febr.19 Miskolc, kocsonyafesztivál
    yaaay
  • tigeroo
    #129
    az underground rap ilyen , van mondanivalója.
    nameg diggiemannak van tehetsége hozzá, a hangja nagyon jó

    örültem hogy terjeszthettem az igét.

    na de kicsit eltértünk a témától! :D
  • ajem kisa
    #128
    Köszi!
    Meghallgattam az elöbb a kocsiban, szerintem egyáltalán nemrossz, a stilus nemigazán az én esetem, de a szövege megfog, végre elértünk olyan Magyar szintet is, ahol a szövegre is adnak, és nemarrol szol (és nem úgy), hogy ki a kirááály?!
    Szerintem az kell a fiataloknak, hogy nem a kiafaxagyerek a téma, hanem az a bizonyos lökés, hogyha xarban is van, mozduljon, csináljon, tegyen ellene ha xar,ami(alap) mondjuk... aztlehet mondani, hogy (talán a szülőkön kívül) senki nemad meg manapság! Necsak sirjon, meg autokat gyujtogassanak és lopjanak, meg izé...!!!
    Mindegy ezzel aztakartam mondani, hogy vezetés közben sikerült nemelkapcsolni az albumot, szoval "átjött" rengeteg dologgal egyetértek amiket beszél, mostmár értem, hogy miért közösködtek az LB27-el!
    Kellene még az embereknek ilyenjellegü üzenet szerintem minden korosztálynak amugy!
    Köszi az ajánlatot, adom tovább!
  • tigeroo
    #127
    az oroszlán tényleg nagy, főleg a connections...abból is diggieman (deego)

    ha szereted a hiphop/rapet is, akkor diggieman lángtenger című raga albumát ajánlom neked :)
  • xxxpaulxxx
    #126
    Teljes mértékben egyet értek mindennel, amit írtál:)

    Kár hogy már vagy fél éve nem sikerült elmennem koncertjükre:(
  • ajem kisa
    #125
    Nemrég voltam Gyöngyösön (kb1.5-2honapja:)) a bányásznapokon!
    Az LB27 volt a főcsapat, a Fő téren volt az egész és ingyenes volt...
    Mondanom sem kell, hogy kik voltak főleg, mondjuk én azelött nemláttam semmit a "bulibol", csak az LB beállására értem ki!
    Ezt a zenét ők annyira nemszeretik ugye, ugyhogy elöl nemnagyon voltak...de nemis ez a lényeg! :)
    A csapat, ahogyan ezelött is irtam, kellemes meglepetés volt a babilon cirkusz után, és akkor azon a koncerten az a tiszta, telt hangzás, és a hangulat amit sikerült összehozniuk!?
    Én megvoltam lepődve, annyira kilehetett hallani mindent (hangoltak is vagy 40percig elötte!), mindenki táncolt, mozgott elöl!
    Veszett volt!
    Mondjuk egy ideje nemláttam Magyar csapatot élőben, már nemvagyok Mo-on, de azért itt voltam néhány koncerten, de az LB27 szerintem egy annyira szinvonalasat tud adni, hogy 'kalappal elöttük!

    Aztán a koncert után hátul voltak elkeritve, de szonélkül odajöttek egy kérésre, és beszélgettünk, aláirattam egy cd-t velük, meglepően szerények, és korrektek, abszolut nemvolt az az arcolás, semmi jele nemvolt annak, hogy...
    NAgggyon pozitiv véleménnyel vagyok róluk, ahol tudom és belefér, megmutatom az ittenieknek a hazai regicsapatot!
  • Bulykin
    #124

    adja rendesen:D
  • xxxpaulxxx
    #123
    Kinek ismerős?
  • xxxpaulxxx
    #122
    Mr2 Petőfin LB27 koncert! MOST!:D
  • ajem kisa
    #121
    HellO!

    En ismerem egy ideje a LB27-et, de sajna az elektromos (szintis) regit nehezen emesztem, de most szereztem meg a "Babylon cirkusz" albumot...
    Bazze akkora nagy elmeny volt, a kocsiba azment kb 3h-an keresztul csutkan, az "Oroszlan" a kedvencem az albumrol, de me'g hallgatom!
    Nagyon kellemeset csalodtam bennuk, pedig ismerem valamennyire oket, van par nota a gepemen, regen a miskolci sorfesztivalon is hallottam oket joregen...
  • xxxpaulxxx
    #120
    Jah én azt hittem itt csak töröltetni lehet:D
    Köszi szépen:)
  • Doddy a düdő
    #119
    itt
  • xxxpaulxxx
    #118
    Jah.. akkor rosszul tudtam... de hol lehet kérni, hogy rakják be a bannert?:)
  • Doddy a düdő
    #117
    már 1 hozzászólás után is lehet banner. a házigazdajog más tészta
  • xxxpaulxxx
    #116
    Hmm.... jó is hogy mondod... már egy ideje meg van a 100 hozzászólás... elvileg már lehet akkor bannert:D

    Egyébként Zoli mindig kész van... meg persze egészséges életmódot él:D

    De rég voltam már koncerten... tegnap is elhalasztottam egyet évzáró miatt:S Nahd majd július 1. péntekjén a blue riveren (remélem nem szünetelnek nyáron:D)
  • Bulykin
    #115

    bannerba mehet ha gondoljátok, olyan üres ott fent

    btw. hatalmas buli volt a múltkor, durván nyomták a srácok, 2órás volt, nagyon jól éreztem magam! a szintis csávó, asszem Zoli a neve, hát kész volt már a koncert végére
  • Bulykin
    #114
    #109 holnap koncert^^
  • romcsika
    #113
    Nos, az biztos hogy kicsi hazánk számomra az egyik legjobb muzsikát szolgáltatják!Remek koncikat tudnak varázsolni és szerelmemmel együtt ott szoktunk csápolni az első sorban.:D Kedvenc számom a Csak veled! Mert úgy szép az élet, ha valaki karjaiban hallgathatjuk azt a dalt.
  • Fbn Lx
    #112
    hm, nem rossz kép! legyen mondjuk egy kettes
  • n3whous3
    #111
    sajnos nem
  • Bulykin
    #109
    2009.06.21.
    20:30 Ladánybene 27 koncert
    Városháza elõtt
    Kazincbarcika, Fõ tér

  • sweech
    #108
    tegnap voltak kocsonyafesztiválon
  • xxxpaulxxx
    #107
    De várjatok már...20:00-ra kiírtak egy koncertet 20.-ára, mikor 21órakkor meg az A38on koncerteztek?Oo
    Vagy ti nem is a ladánybenéről beszéltek?:D
  • Bulykin
    #106
    nah jah, de ami még idegesítőbb volt h nem bírtak normálisan elmenni az ember mellett...ahol mi álltunk ott volt hely bőven mellettünk, mégis mindenki egyenesen nekem...

    mind1, jövőre is kinézek, hátha jobb lesz:D:D
  • Fbn Lx
    #105
    kb az egésznek az egyharmadán voltam ott, najó felén, azt is félig oldalról. Kicsit untam, az az igazság. Sok sikítozó picsa. Betépve biztos élvezetesebb lett volna, de az nem az én világom
  • Bulykin
    #104
    biztos
  • sweech
    #103
    szofit?
  • Bulykin
    #102
    én nemtudom te hogy bírtad, de az az 1órás késés az nekem nagyon betett:D olyan hideg volt h az hihetetlen, és kb. hallottam kemény 3-4 számot, mert a csajnak 10kor jött a busza így hamarabb eljöttünk...

    am még mielőtt elkezdték nyomni láttam őket hátul, nagyba szívták a cuccostXD
  • Fbn Lx
    #101
    nagyon helyes... én is megyek =)
  • xxxpaulxxx
    #100
    Halihó! Van 2 jegyem a holnapi A38on levő 21:00kor kezdődő Marley 64 bulira! Sajnos mi nem tudunk elmenni, ezért szeretném valakinek odaadni a jegyeket kedvezményesen! Érdeklődni levélben lehet! :)
    Itt van a flyer, hogy pontosan miről is van szó:
    http://lb27.hu/concert/1232879411/marley_64_flyer_medium.jpg
    Nagyon jó buli lesz, csak ajánlani tudom minden reggae fannak! :)
  • Bulykin
    #99
    MISKOLC - KOCSONYA FESZTIVÁL
    2009.02.20. 20:00

    Kihagyhatatlan!!!

    Még sose voltam, de most ott leszek:D
  • xxxpaulxxx
    #98
    Jaja én is láttam!:D
    Anyámnak is szóltam, hogy nézze, ha nincs jó műsora a tvben és neki is nagyon tetszett... bár ő kb csak a kell egy házat ismeri:)
    Jól nyomják a srácok még mindig... és még mindig nem tudom megunni akárhányszor is hallottam már összes dalukat:)
    Dec. 5 R.O.T.B.
  • Bulykin
    #97
    Tegnap hajnalban az M1-en LB27 koncert volt, néztem is, fasza volt nagyon, 50 perces és már láttam a nagyobb magyar torrentoldalakon(töltöm isXD)
  • xxxpaulxxx
    #96
    Sajna nekem nincs, és nem is lesz:( Pedig de ott lennék!:)
    Majd kérünk élménybeszámolót!:)
  • Daza500
    #95
    Ma este koncert ! Legyen ott, akinek van jegye !
  • Bulykin
    #94
    ingyen pia miatt vagy miXD?
  • Fbn Lx
    #93
    és ha van 18aat betöltött lányismerősöd aki kölcsönadná a diákját, akkor szólj :D
    de inkább ma estére kéne, belgára d:
  • Bulykin
    #92
    10.11-én, azaz most szombaton Ladánybene koncert Miskolcon az Egyetemvárosban, a Rockwell Klubban!!!
  • xxxpaulxxx
    #91
    Itt, Judgeday alatt:)
    Boltban még én se láttam sehol, de neten láttam 5 rongyért...