173
Másnaposnak tökre szar lenni
  • ekgmszinkopa
    #161
    ha igazán másnapos vagy, akkor enni is kínszenvedés, nemhogy még alkoholt inni!!!! legalábbis nekem..
  • kakkala
    #162
    Igen szerintem is.Ilyenkor az alvás a legjobb megoldás.Ti általában milyen alkoholt szoktatok inni szórakozó helyeken?Ha úgy adódik,én akkor a pezsgőnél kötök ki mindig.
  • vienman
    #163
    Én 1x ütöttem ki magam(körte pálinkával) akkor is egy párkapcsolati probléma miatt...hát mit ne mondjak a lelki bajomról elterelte a figyelmet az,hogy amint megmozdultam hányingerem lett...egész nap émelyegtem,1-2 falatot ettem,de az is kijött(bocsánat a részletek miatt).
    Közel 1 hétig nem bírtam enni komolyabb kajákat,fő táplálékom a babapiskóta és a keksz lett...azóta(3 éve történt) pedig nem bírom megenni a körtét,mert a páleszt juttatja eszembe :D
  • vienman
    #164
    Pezsgő,Coctail,esetleg nyáron jó hideg sör :)
    Télen pedig a kedvencem a forralt bor,nah abból viszont egy fazéknyi :D
  • kakkala
    #165
    Érdekes... a többség(köztük én is) a lelki problémák miatt iszik.De biztos volt már ilyen nektek is.hogy a haverok vittek bele es utána lett nagy bummm!:D Nekem sajna igen...
  • penbutter
    #166
    Nincs semmi baj a "részletek miatt", végülis erről szól a topik:D Az első berúgásomba amúgy engem is a haverok vittek bele.
  • ekgmszinkopa
    #167
    az első berúgás..hmm.. nem emlékszem..
    de tuti nem egyedül álltam neki iszogatni 16-17 évesen, nyilván többen voltunk. de mi barátok együtt akartuk tudni, hogy milyen berúgni, így együtt, tapasztalatlanul iszogattunk, nem vitt bele senki...
    persze az valószínűleg belejátszik, hogy láttuk, ahogy az idősebbek, 'a nagyok' milyen jól elröhögcsélnek, stb.. mi is ezt akaruk, hát kipróbáltuk..
  • vienman
    #168
    Tényleg így végig gondolom...olyan érdekes...honnan szedik a tinik,hogy igyanak...sajnos nem tudom megmondani én sem,hogy anno jó pár éve mikor kivel és miért ittam először...de mintha egy osztálykirándulás lenne a bűnös :D ott is ugye voltunk bőven,tettestársakból nem volt hiány :)
  • poppe
    #169
    http://egeszseg.origo.hu/cikk/0934/836779/20090818_alkoholizmus_alkohol_alkoholfuggoseg_1.htm

    ha jól értem a kérdést: az elmúlt évben hány alakalommal ittam 5 pohár sörnél többet? :D és ha nem is tudok rá válaszolni? :D attól még nem hiszem, h alkoholista lennék...
  • hunbasser
    #170
    ugyanez van a cigivel is: honnan veszik,hogy cigizzenek? vagy vki miatt (pl idősebb,vagy menőbbnek látszó haveri kör cigizik,és akkor én miért ne,valaki gondolom csak simán menőzésből,hogy hu de jó,ha én 14 évesen már cigizek),de gondolom van egy kisebb százalék is,aki szimplán ki akarja próbálni,hogy milyen az,aztán megtetszik neki valamiért,na az ivás kb ugyanilyen lehet.

    amúgy én is osztálykiránduláson basztam be komolyabban először olyan 14-15 éves koromban :D
  • Kaplan
    #171
    Nekem ezzel a cigizéssel egy bajom van. Mégpedig az amikor egy tizenhat éves szájából kénytelen vagyok azt hallani, hogy : Na én leszokok a cigarettáról. Jézusom, nemár. Én kipróbáltam a cigit, elszívtam néhány szálat, esküszöm tudni akartam mi a jó benne, mitől lehet rászokni de nem ment. Azt a öt-hatszáz forintot inkább elköltöm két korsó sörre. :)

    Ettől függetlenül én a szivarral jobb viszonyban állok, bár már azt sem tudom mikor szivaroztam utoljára. Talán Hegyalján.
  • hunbasser
    #172
    jahh,igen... :D ez már ilyen "nagyobbnakakaroktűnni" szindróma,hogy neki már le kell szoknia róla... nekem régebben több volt osztálytársam is megmondta,hogy simán le tudna szokni,sőt,rá sincs szokva,ha akarna,holnaptól nem cigizne. mondjuk azóta már akkora függők lettek,hogy többször is próbáltak leszokni,aztán végül mindig vesznek :D
  • Wolfsnack
    #173
    eh, eh , eh