59
Győri ETO
  • Effe88
    #59
    nagyon szép jövő:D:D:D
  • Rudee
    #58
    Pilibaitis Izraelbe megy próbajátékra :S

    Kamber és Pátkai tegnapi produkciója után nem kéne elengedni. Egy sérülés bármikor jöhet és akkor középen meg lesz lőve Pintér "nagymester".
  • TrBela
    #57
    csá ugye a mai ligakupa meccsre nem valami b kerettel mentek ki a zte ellen?
  • jhetedikj
    #56
    Tegnap szép volt a Fradi verés. :)
  • jhetedikj
    #55
    up

    Hajrá Eto!!!
  • Menyus489
    Szüli
    #54
    Én láttam a TV-ben a sérülést, szörnyűbb volt, mint Eduardo-é, és az az üvöltés, miután ütköztek, brrrr... Tv előtt ülve is tisztára sokkot kaptam.
    Úgyhogy kitartást neki, és mielőbbi jobbulást, és remélem látjuk még őt ETO mezben a pályára lépni.
  • Rudee
    #53
    "Emberhátrányban elszenvedett kettő-nullás vereséggel és egy súlyos sérüléssel ért véget a Fehérvár elleni Ligakupa elődöntőjének első mérkőzése. A második félidőben Ahjupera csúszott össze Andiccsal, minek következtében támadónk lábszártörést szenvedett és mentőautóval kellett elszállítani. Mielőbbi jobbulást Neki..."

    Jobbulást innen is.
  • akyyy
    #52
    "nem voltak jók.
    most se azok."

    6:1-re vesztünk jelenleg:D
    LOOL:DDD
  • John McLane
    #51
    Hu de pörög a topic:)
    Szal bajnokság első meccs : ETO-KEcskemét 2-0 nem volt valami hú de nagy meccs, de nyertünk, jók az igazolások.
    MK: Barcika ellen tegnap 1-2. Állitólag jók voltunk, majd itthon növeljük a gólarányt.
    Hétvégén irány Rákospalota. Ha vannak itt győriek tudnak jelentkezni buszra a klub indít. Eddig egy 30 fős telt meg 2200Ft az összköltség ami tartalmazza a jegyárat is. Valószínű elég sokat leszünk. Remélhetőleg szép meccset láthatunk.
  • Rudee
    #50
    Az ETOnál úgy néz ki valami készül.
    Itthon ritkán látni, hogy válogatott légiósokat tudnak igazolni. Nekik sikerült.
    A felkészülésük is elég komoly lesz. Szombaton Artmedia-Győr.
    Aztán a török edzőtáborban többek közt a Spartak Moszkva, a Sturm Graz és az FC Szöul ellen is megmérkőznek.
  • Risu Führer
    #49
    :)
  • John McLane
    #48
    Amennyire tudom 3000 illetve 5000Ftos jegyeket árulnak, dehogy a VIP-be lehet-e...hát ez nem volt kiírva a honlapon. Oda csak csókosoknak;-))
  • Risu Führer
    #47
    szevasztok

    nem tudjátok hogy mennyibe kerül a vip jegy az eto-stuttgart meccsre?
  • forsbergp21
    #46
    És grat a mai meccshez! ( Kaposvár - Győr 0:1 - Bajzi)
  • forsbergp21
    #45
    Újabb hír: Stuttgartot otthon verte a nem túl jó formában lévő Leverkusen. Egyre jobban bízhatunk...
  • Misty19
    #44
    Hirek a csapatról:

    koltai Tamás És Böőr zoltán nem tudja vállalni a hétvégi mérközést, Koltait valami ismeretlen vírusfertőzés támadta meg, állandó rosszullétekre panaszkodik, folyamatos kivizsgálás alatt áll, Bőör zoltán pedig izomfájdalomra panszkodott amely a Stuttgarti illetve Reac meccs után alakult ki. Egy kis pihenőre szorulnak, hogy a Stuttgart ellen teljes erőbedobással tudjanak harcolni!
  • Misty19
    #43
    aki meg akarja nézni igyis megtudja. Legalább már elértem hogy ETO-s linkeket készítesz! A vártnál gyorsabban megy ez neked:)
  • JohnnySmith
    #42
    Ezekre gondoltál.... semmi baj majd együtt tanuljuk a linkelést is...



  • Misty19
    #41
    nah és egy kis kedvcsináló:

    http://www.youtube.com/watch?v=_3DHF1-JAhw

    http://www.youtube.com/watch?v=Uie9Wj5jhjM&feature=related

  • Misty19
    #40
    tyüü...milyen csendben lettél. Hát ezez...holvan az még hogy nb1-be játszotok?:D
    Nah mindegy! Hajrá Győr!!!!!
  • JohnnySmith
    #39
    Ez már picit OFF és ráadásúl leányálom is, holvan az méééég.... :)
  • Misty19
    #38
    Hehe! Ugye drágám legjközelebb ha a fradi Nb1-be lesz akkor együtt megyünk Győrbe szurkolni...én fehér szép ruhában te meg csini frakkban:))))) Ugye-ugye? Bár ha a fradin mulik a boldogság akkor lehet hogy odébb lesz még az:)
  • Misty19
    #37
    És? Elment a hangom! számít ez? Kitettem magamért:)
  • Misty19
    #36
    Szia!

    Kinnt voltam a Reac ellen is...mint sok más meccsen:) Hát igen...idegbeteg voltam. Rengeteg kihagyott helyzet, bénázás, tanácstalanság. De aztán sikerült összeszedni magunkat és jó hangulat lett. Remélem ezekután nem lesznek problémák!
  • JohnnySmith
    #35
    Járnék én csak én egy másik zöld fehér csapatnak "szurkolok" ami most próbál come back-elni, barátokkal csupán úri passzióból vettünk is bérleteket de nem hiszem hogy kijárunk majd.
    Kivétel ha valmilyen misztikus és rejtélyes okból kifolyólag az ETO ellen játszhatna, az mondjuk jó poén lenne ellentétes táborból szúrkolni csak a hecc kedvéért.
    Imádom cukkolni :)
  • John McLane
    #34
    Irigyellek, hogy ilyen barátnőd van. Neked is tessék meccsre járni, egy torokkal több:))))
    Én is ugy megyek haza meccsről, meg se birok szólalni.:))De kirááály
  • JohnnySmith
    #33
    Meggyütté asszony? Többet nem mész külföldre szurkolni!
    Úgy elment a hangja.... mintha valami alkesz 50es faszival beszélgetnék :D
  • John McLane
    #32
    Hát irigyellek, hogy ott voltál Stuttgartban. Szerintem nagyon kitettek magukért a fiúk a pályán, ti meg a lelátón. Szép játék, szép szurkolás.
    Hasonlóban reménykedem itthon is, ha nem is nyerünk, de küzdéssel, hajtással elérhető egy szép eredmény. Bízom benne, hogy többen leszünk mint 10ezer, meg, hogy végre a Q szektor megtelik szurkoló emberekkel:)))kis együtt éneklésre, buzdításra:))

    Loki meccsett hagyjuk....viszont a REAC, gondolom akkor kinnt voltál...hát én kb 10 évet öregedtem. Megint a végére kellett hagyni a győzelmet. Eleje egész szar volt, de a végét azért felpörgették, a 3ik gólunk után meg egész parádés lett a játék meg a szurkolás is:))igen jó lett a hangulatunk ott a Qba:)


  • Misty19
    #31
    Látom elég érdekes hsz-ek vannak. Én győri avgyok, Győr szurkoló, 10 éve járok meccsekre, elég reálisan látom a csapat szereplését.
    Gyorsan reagálva:
    -elég erősen hangzik, hogy a győr idén bajnok lesz, reálisan nézve, ezzel a gárdával, a sérülteket számítva kb a 4-6.helyre lesz elég, bizom benne, hogy tudunk elöbb is végezni. Tavaly is igy indult, szóval bármi lehet.
    - Nem nevezném szemétdombnak, sokan irigykednek a győri építményre. Magyarország egyik legszebb stadionja lesz, nem csak stadion hanem egy egész szórakoztató komplexum. Sajnos még nincs kész, csuszik egy kicsit az építkezés, de jövőre bizonyára már egy telejsen kész létesítménybe mehetek szurkolni.
    - A Stuttgarti meccset nem kellene fikázni, én kinnt voltam. Nem volt nagy játék, ezt nem is lehetett várni. Kontra játékot játszottunk, próbáltunk megtenni mindent amit meglehet. Nagyjából a védekezésről szólt a meccs. Ez nem baj, szerintem nem akartunk zakóba futni. Amugy ez életem legnagyobb élménye volt magyar meccsel kapcsolatosan, és szerintem azoknak is akik ott voltak, tisztességesen helytálltunk németországban. Az eredmény kecsegtető, kevés esély van arra, hogy itthon tovább tudunk jutni. A Stuttgart rutinos csapat, nagyon jó játékosokkal.
    - A csapatot pedig sztem nem kell bemutatni, akit érdekel és szeretne olvasgatni az nézegesse a honlapot.

    Amugy a Loki meccsel meg nem kell ugatni, a klub kérte annak a meccsnek az elhalasztását is, mondván a csapat 3/4-e vírusfertőzéssel küzd....a loki pedig nem egyezett bele. Szánalmas amit csináltak, mivel pár évvel ezelött amikor BL-ben indultak mi beleegyeztünk a pályaválasztói jogok felcserélésébe. Nah mindegy, legyenek gazdagok a 3 ponttal.
  • John McLane
    #30
    Remélem azért nem zárják a topikot.
  • 5w0rdf15h
    #29
    Egy ilyen szép személyeskedő hsz után ne csodálkozz ha kirak egy hétre pihenni :)

    Amúgy nem kötekedésnek szánta, hanem azért kéri minden új labdarúgás kategóriába nyitott topikban, hogy legyen is értelme a topiknak ne tünjön el a süllyesztőben érdektelenség miatt...mind pl sanyika új témái
  • forsbergp21
    #28
    -moderálva-
  • forsbergp21
    #27
    -moderálva-


    bocsánat, de nem tudtam, hogy egy moderátorral beszélek.
  • JohnnySmith
    #26
    Barátnőm éppen stuttgartból jön vissza a szurkolói buszon...
    Nagyon nagy ETO drukker a lelkem, hát ha menni akar menjen :)
  • Pistike 007
    #25
    Aki nem járatos a belső dolgokhoz kívülről egy böszme betonfalat lát meg egy feltört betonlapos parkolót.
    Elhiszem jólesz, de még messze nem az igazi kívülről nézve, gondolom ő is úgy gondolta.
  • John McLane
    #24
    Ami még eszembe jutott: elektronikus beléptető rendszer, a bérlet pölö egy kis mágneskártya jól néz ki. A bevezetését a most vasárnap esedékes ETO-REAC meccsre tervezték, nem tudom, lesz-e belőle valami.
    A kivetítő, ha jól emlékszem 8x3 méteres lesz az energiaközpont tetején elhelyezve. Ha nincs meccs akkor a főút felé fordítva reklámok mennek rajt.
    A klubvezetés elég korrekt szerintem, rengeteg a kedvezmény(ingyen UEFA kupa meccsek bérleteseknek, buszok idegenbe tökolcsón, ajándékok hazai meccseken), odafigyelnek a szurkolók igényeire is. Nemtom máshol mi a helyzet, remélem nem ez az egyetlen ilyen klub az országban.

    2008/09 szezon eredményei:
    1. forduló Haladás - ETO 2-1
    2. forduló ETO - Debrecen 0-3 (ominózus grúz gyomorfertőzés)
    3. forduló Kecskemét - ETO elmaradt az előbbi folyományaként.

    Következő meccs most vasárnap a REAC ellen lesz. Remélem a kedvező stuttgarti eredmény miatt megint leszünk min. 6000en.
  • John Cena
    #23
    sok lessz!
  • Monoton
    #22
    téged nem nehéz megtalálni
  • McFrost
    #21
    idén remélem eljutok oda
  • McFrost
    #20