20
  • Quantumleap
    #20
    Egyet kell, hogy ertsek. Vajon mikor jon a BTTF-remake?
  • pauly
    #19
    "miért nem dolgozzák fel egyből az Alien szériát" hát én már azon se csodálkoznék ha pár éven belül kijönne abból is egy remake

    "Majd winnie jön a szövegével, de ha egyszer van ár igény, szegény producerek"
  • adam first
    #18
    Szégyen és gyalázat, mennek a picsá.. Kell a fenének Freddy folytatás, a régi széria tökéletes volt, miért nem dolgozzák fel egyből az Alien szériát, hülye barmok. Majd winnie jön a szövegével, de ha egyszer van ár igény, szegény producerek. Elárulom nincs rá igény, csupán mindenki pénzt akar látni, egyre szarabb ez a világ amiben élünk. Miért kell mindent tönkre tenni, nincs semmilyen igény sem Alien, sem Termiantor, sem Nightmare on Elm Street folytatásokra/feldolgozásokra. Csupán a producerek igénylik, a milliós bevétel miatt. Valamit jobb nem elbaszni egy hatalmas szagát, ilyen volt a Terminator széria is. Hiába jött T3, közelébe nem ért egyetlen James Cameron által rendezett résznek sem. Cameron lezárta a Terminator szériát, elvégre az ő ötletein alapult minden, ő lezárta, Vajnáék meg előálltak egy B kategóriás akciófilmmel, körülbelül, csak azért kerülhetett fel a Terminator 3 cím, a filmre, mert Schwarzi bőrkabátba mászkált és hasonlított egykori önmagára. Ki kíváncsi ere a sok szara, inkább lenne Hollywoodban épp kézláb forgatókönyv író vagy tökös producer, mint kb. úgy 10-20 éve, amikor még mertek bevállalni új dolgokat. Manapság miért nem mernek, warezra nem lehet fogni, amikor most 2008-ban az új Batman film, csupán a mozibevételekből világ szerte majdnem eléri az 500 millió dollárt. Aki, mer az nyer.
  • nessboth
    #17
    Texas remake valóban a remakek között a minőségebbi fajtából való. Sajna eléggé brutalitás mentes volt, és mikor dvd-n néztem néha picit elbóbiskoltam rajta, de tény hogy moziban nagyon bejött
  • azirafael
    #16
    Hova lett a hozzászólásom???

    Amúgy vágjátok, hogy volt 1988-1990 között egy 37 részes Freddy's nightmares című TV sorozat is a témában? Az még érdekes lehet... megvan valakinek?
  • azirafael
    #15
    Nem tudom mit sír a szátok a freddy gyerek miatt... inkább ki fogja játszani Johnny Depp szerepét? :)
  • Alec
    #14
    szvsz előbb meg kellene nézni más színész alakításában mielőtt azt mondja bárki is, hogy Englund az igazi
    Jokerre is sokan azt mondták Jack Nicholson tökéletes volt benne most meg azért mégiscsak akadt jobb
  • winnie
    #13
    ja. nem a színészeknek, nem az írónak, nem a rendezőnek, hanem az executive producernek, mert az ő cége égisze alatt futott a film. logikus.
  • Sance231
    #12
    Érdekes lesz más színészt látni a szerepben, de én nem gondolom, hogy sokat számítana. Englund sosem volt jó színész, inkább a maszkmestereknek köszönheti a sikert, lehet, hogy Thornton még jobb is lesz.
  • scagnetti
    #11
    Miért fikázod Bay-t? Az Texasi remake-je nagyon jól sikerült, és ezt elsősorban neki köszönhetjük.
  • tomi6500
    #10
    Szerintem Thortonnal nem lesz az igazi! :(
    Mindig is Robert Englund volt Freddy és nekem mindig is ő marad!

    Forever Robert Englund!

    Vállalja csak el a szerepet!
    Billy Bob Thorton jó színész de szerintem erre a szerepre nem jó.
    Vele biztos nem fogom megnézni.
    Ez olyan mintha mondjuk Rockyt vagy Rambot Woddy Allen játszaná el. :)
  • dtm
    #9
    Jó lesz a Thornton! :) Fogadjuk be az újat! Amúgy is jó színész!
  • Szolnokboy1
    #8
    azért mert a New Line már nem létezik. amúgy sztem is Englund kéne a főszerepre, nem tom mér kell a váltás.
  • sweech
    #7
    kamu
  • Real13
    #6
    Én nagy Nightmare fan vagyok, de ha nem Englund lesz Freddy , a büdös életbe nem nézem meg a filmet.
  • unisol1
    #5
    Ehh, mindigis New Line volt a Rémálom! Minek adta el...??!! :-/
    Legalább Englund maradt volna (még jó, hogy a többiben végig van, nem cserélték állandóan, mint Jasont...).
  • carville
    #4
    Lehet hogy maga Englund fáradt bele a szerepbe.
    Legalábbis ha engem kosaraznának ki egy olyan filmsorozatból aminek számtalan részében szerepeltem, inkább kussolnék róla minthogy elkotyogjam. :)
  • moRtiZ
    #3
    Milyen tobin bell ne vicceskedj. Freddy Krueger = Robert Englund. Nem ertem ha egy szinesz 100%-osan passzol egy karakterhez es meg el, miert nem hasznaljak ujra.
  • 05lampard
    #2
    Hádemámé!! Hádenemáá!! Tobin Bellt ide nekünk!!
  • jeti00
    #1
    pff remake és pff Bay.. neki kéne alakítani egy áldozatot ^^