640


Platformok: PS3/X360/PC

Fansite
  • Pio
    #640
    Sziasztok!

    Szeretném felhívni a figyelmeteket a legújabb Humble Wekly Sale-re, ahol az első részt már akkor is megkapjátok steamen, ha csak 1 dollárt fizettek (a másodikhoz 6ot kell), szerintem ennyit bőven megérdemelnek ezért a játékért a fejlesztők.
    A pontos részleteket ERRE találjátok.
  • ExDrill
    #639
    Igen a leigázásos téma engem is érdekelne ..
  • totya4
    #638
    Hali!

    Kijött a magyarítás, szóval lehet hogy fellendül a topik, de lehet hogy nem. :)

    Maga a játék gyengébbnek tűnik mint az első rész, igénytelenebbnek.

    A kohóban fel lehet fejleszteni a kegyenceket. Na de ez mit jelent? Felfejlesztem mondjuk a barnákat 3-asra, és?
    Azt hiszem ez a rész bugos, mert mikor fejlesztettem kettesre, és beléptem a kegyenc-torony részbe, akkor valóban, ha mondjuk kettes szintre volt fejlesztve a barna, akkor kettes szintű volt az összes új. Magyarán ez a funkció azt csinálja, hogy a legkisebb szintű (újszülött) kegyenc olyan szintű lesz, mint amilyen fejlesztés meg lett hozzá véve.
    Na de itt jön a csavar, a játékból kilépve (mentve természetesen) visszalépve már megint első szintűeknek jelzi ki az újszülötteket (pedig a fejlesztés megvan természetesen). Akkor semmi értelme nincs a kegyenc fejlesztésnek? Ha ilyen alapvető dolog nem működik, akkor mi működik?

    Az oktatást is kissé hiányosnak találom, még az elején van egy feladat hogy el kellett foglalni a bennünket kiadó várost, és vagy kiirtani a lakosságot vagy rabigába hajtani kell őket. De hogy melyik miért jó, azt szopjam ki az ujjamból.
    Lerombolom a várost, azaz klasszikusan overlordosan ledöngetem, mert így jön a pénz. Tápolós egysíkú izé. Elmenvén majd visszatérvén, a város érintetlen, egy-két ház maradt lerombolva/égve csak. Ez hogy jött ki neki? Ugyanúgy ledöntögetve legközelebb már szinte az egész ég visszaérkezve, már van is sejtésem hogy miért, de valami oktatás erről nem kellett volna mégis...?
  • EpicDD
    #637
    Sziasztok!
    Szeretném nektek bemutatni az általam készített Overlord 2 walkthrough (végigjátszás) első részét. Ha tetszik like, comment, subscribe, ha meg nem kérlek írjátok le, hogy miben javítsak.

  • Xkoti
    #636
    Hát ez nagyon jó nem fejezik be akkor bele se kellet volna kezdeni . Az emberek először örültek aztán most meg ....hadjuk
  • mascarun
    #635
    Tud valaki valamit a honosításról?
    Egy ideje már 55%on áll, de onnan az istennek sem akar elmozdulni! :(
    Befuccsolt a project vagy más gond van?

    http://www.hunositokteam.weboldala.net/news.php
  • mascarun
    #634
    Van egy arc youtube on! Felrakta a teljes játék végigjátszását! Ha elakadnál akkor az biztosan segíteni fog!
    Erre a csatornára keress rá! "Sephirothization"
  • HarpR
    #633
    Sziasztok, már volt szerencsém ehhez a játékhoz de sajnos csak most mélyültem bele komolyabban. Viszont akadt egy kis problémám, Conquer Nordberg Town küldetés azon részénél ahol a bányában kell irányítani a minionokat, hogy elforgassanak valami kapcsolót. A gondom az, hogy az istenért nem akarnak arra a platformra menni ahova kellene. Elmennek a gerenda feléig és ott "megakadnak". Ha tudtok valami megoldást kérlek osszátok meg.
  • mascarun
    #632
    Üdv!

    Mi a legmagasabb szint amire fel lehet fejleszteni a Minionokat?
  • Pista báá
    #631
    Probléma megoldva :)
  • Pista báá
    #630
    Köszi még aznap délután kiibrtam okoskodni:D.DE ahol most vagyok az téll egy nagy shit.A salamanderes küldinél vagyok(nagy piros izé boss).Na szóval megöltem meg minden.És utána mennem kellett és kiléptem.De valamit nagyon roszul menthetett ez a sz@r és ha ujból jászani akarnék azon a küldnin nem tudok sehova nagyon menni mert az nincs ott az az izé ami felvisz ott :SSSS.Nincs valami küldi restart vagy atombomba kod?
  • tonyr #629
    na ott 4 gomb van a sarkokon mindegyikre ráfucc és akkor utána ellentétes oldalon tojást vagy mit robbantasz ekkor a pok átmászik és mikor féluton van akkor középsö nagy gomb és a viz lemossa a falrol ekkor nekiereszted a minionokat :D és ezt kell kb 4-5x persze közben majd nehezit a pok... good luck :D
  • Pista báá
    #628
    Hali

    Én is elakadtam.Ott ahol megyünk egy vár félesdégbe és a hidhoz hogy megjelenjen két követ kell rakni.Na az meg is van csak ahogy bemegyeka várba leesek egy gödörbe :D és van egy bazi nagy pók.De azt hogy kell kinyirni?(aztirja nyomgogassam a shiftet de semmit se ér)
    Választ előre is köszönöm
  • Gubberx
    #627
    Szia, ha a kő kapura gondolsz, Everlight Reef-nél, ott meg kell várnod az elfek hajóját, piros minionokkal felgyújtani a vitorláit, és utána átszállni rá.
    Azon van egy faltörőkos féle, amivel át lehet ütni azt a kőomlást, ami mögött a harmadik követ meg lehet találni.
    Ha elakadtok, szóljatok hol, párom az elsőt többször is végig vitte, és jól halad a másodikkal is.
  • Gubberx
    #626
    Szia, az egérrel kell kattintgatni, és akkor a dobos minion gyorsabb tempóban üti a dobot, a többiek meg gyorsabban eveznek.
  • Lazurhun
    #625
    Hali!
    Elakadtam az Overlord 2 ben,nem tudja valaki,hogy hogyan lehet a hajót felgyorsitani,mert nem tudok átmenni egy akadályon.
  • xXtamasXx
    #624
    sziasztok
    magyarosítást, hol találok(ha van)? a fent lévő "fansite"-on vírust jelez szal az nemmegy...
  • tonyr #623
    aki megvállna Overlord II -es játékátol én szivesen átvenném a terhet, és jo kezekbe kerülne, a gyüjteményem várja már :D
    privibn ha valaki üzletelne, köszi elöre is
  • kunszabi10
    #622
    sziasztok lenne egy kis gondom, amikor ki kell nyitni egy hatalmaskaput,van ott arra egy kő fal amit át kéne törni ellenséges hajóval hogy megszerezzük az utolsó követ na azt nem birom át törni. Lehet hogy én csinálok rosszul valamit? Mert csak távolrol neki megyek aztán nem történik semmi. Talán nyomni is kell valamit az előre gombon kívül? Előre is köszönöm segicséget.
  • Fehercsoki
    #621
    Coop játékot keresek,van benne lanos coop?Mert split screen tudom hogy van-de lehet-e lanon is coopozni?
  • ricsa008
    #620
    nem bántam meg hogy megrendeltem
    anno amugysem vittem nagyon sokáig
  • tonyr #619
    hmm attol függ..
    ha van jég a lábán akkor odamenni azt szétcsapni...
    vagy nem itt vagy ? vagy ha nem olvadt még ki a jeti akkor manokat ráküldeni :)
  • ricsa008
    #618
    üdv az elején a jetinel mit lell a spoileres kommenteket nem tom telefonon elovasni segitsen valki pls
  • gabeone
    #617
    Szeretném tudni, hogy be lehet regisztrálni a lemezes Overlordot a Steambe? Kérdezem ezt az első és a második részre egyaránt. Én csak abban az esetben venném meg a játékot, ha igen. Köszi a választ előre is!
  • RETROB0Y
    #616
    Csa

    Látom kicsit leült a topic

    1000FT!!!

    CD GALAXIS


    Ennyit bőven megér
  • Lammer
    #615
    fansite modositva ;)
  • Overloord
    #614
    hi all ! , újra működik a fansite :P bocs a kimaradásért

    megváltozott a címe, mátóül itt érhető el:

    http://overlordfansite.suxx.hu/
  • Nohab
    #613
    Há no!
  • Totti5
    #612
    Hali!

    Lenne egy kis problemám. Szalamander királynál vagyok aki lenyelte a gömböt és kergettem, de abba kellett hagynom a játékot, szerettem volna folytatni, de nem megy, minden út le van zárva, ugye úgy kezdődik a történet hogy liftel kell felmenni a gömbért ahol a szalamander jön lenyeli és onnan kell kezdeni üldözni. Namost az a lift nem működik, és minden más út le van zárva. Azt gondolom hogy ez egy BUG, vagy esetleg nekem kerülte el valami a figyelmemet? 10szer mindent végignéztem, de semmi eredmény.
  • Noodlee
    #611
    Felejtsd el azt a linket.
    Youtube-on is fentvan a végigjátszás.
    Nézd meg ott.
  • haze81
    #610
    a videó linkre kattintva azt mondja a Firefox, hogy bejelentett támadó webhely és nem ajánlja, hogy megnyissam
  • Jocisan
    #609
    Szia!
    VIDEÓ VÉGIGJÁTSZÁS ITT!
  • hyster
    #608
    köszike
  • CptObvious
    #607
    Nem emlékszem pontosan, de a jobb vagy bal egér gombot kell folyamatosan nyomkodni. (Ilyenkor az Overlord felkapja a dobost)
    Ekkor elkezd begyorsulni a hajó. A képernyő bal felső sarkában látni is fogod, hogy meddig bírják tartani a sebességet.
  • Noodlee
    #606
    Nekem kiírta.
  • hyster
    #605
    be van de semmi fontosat nem ír föle olat nem hogy mit kellene tennem!!!
  • Noodlee
    #604
    Kapcsold be a súgót, az ilyenkor kiírja, hogy melyik gombbal mit kell csinálni.
  • hyster
    #603
    Sziasztok én szintén elakadtam a hajós résznél 3 követ a helyére tettem azt mondta menjek szembe a 4.-hez de van egy blokád amin nem tudok átmenni azt mondja teljes sebességgel menjek neki a köveknek de nem történik semmi csak lepattan a hajó esetleg van valami plusz billentyű amit nyomni kellene a teljes sebességhez????
  • kisAKOSH
    #602
    ez egy gonoszságra hajazó játék tehát nyílván valóan nem jónak kell lenni hanem gonosznak másoknak ártani de mind ez fekete humorral van fűszerezve főleg a második részben az első rész is nagyon jó sőt ajnálom is mert úgy érthetőbb lesz a második.
    Véresnek nem véres, ez egy komikus játék nem vérre megy mint mondjuk a doom vagy bármelyik lövöldőzős mostanság.

    ezek szerint nem tudsz nekem arra választ adni hogy német szinkron van-e a kettőn.
  • Goo
    #601
    Sziasztok! Mennyire éri meg a játék első része? Játszhatóság szerint és mennyire erőszakos? Mert az erőszakos játékokat nem szeretem! Mert ha jó akkor megveszem. Előre is köszi a segítséget!!!