2888


Batman: Arkham Asylum
  • TDC Geronimo
    #185
    Mondjuk remélem aki panaszkodik a halasztás miatt az meg is szándékozik venni :P
  • Csak77
    #184
    Lesz az 2-3 hónap is...
  • TDC Geronimo
    #183
    Ezt a 2-3 hetet már igazán ki lehet bírni...manapság annak is örülni kell, hogy valami megjelenik PCre, nemhogy még demót is adnak hozzá.
  • Prince23
    #182
    Ez csak egy ürügy, jó mire kenni, hogy miért is késik
  • AntiHero
    #181
    EU PSN-en fenn van már a demó.

    LIVE-on is remélem ma felkerül:)
  • Hellsing47
    #180
    azt kapunk
  • Fehercsoki
    #179
    Legalább demot kapunk holnap?
  • Fehercsoki
    #178
    Na akkor a kurva annyukat ezt nem hiszem el...
  • grebber
    #177
    Ezt linkeltem 2-vel lejjebb!De most már van magyarul is!
  • Hellsing47
    #176
    ezt nem hiszem el
    a physx-ra meg magasról teszek
  • norbi2fraktal
    #175
    kurva physx
  • ricsa008
    #174
    A jó kibebaszott qva életbe ilyen a világon nincs
  • Bulykin
    #173
    a borító kúrvára üt

  • grebber
    #172
    Batman: Arkham Asylum PhysX Powered PC Edition Delayed - Screens
  • Hellsing47
    #171
    szerintem nem
  • Fehercsoki
    #170
    Nem tudja valaki hogy a holnapi demóban lesz-e open world rész?Azaz szabadon bejárható város?:)
  • norbi2fraktal
    #169
    persze hogy lessz, Gamepod,Gamestar,és még külföldi oldalakon is fel van jegyezve a PC...holnap kiderül.
  • strebacom
    #168
    Tuti hogy lesz demó PC-re is????
    Nem ezt irják itt!!
  • drop
    #167
    én csak a kamerakezeléstől félek mert láttam videóba remélem szabadon forgatható lesz
  • norbi2fraktal
    #166
    #165
  • Csak77
    #165
    #163
  • Hellsing47
    #164
    #155
  • norbi2fraktal
    #163
    még a héten jön a demo!!
    -- forrás Gamestar
  • Fehercsoki
    #162
    Ez open world játék lesz?
  • galmat
    #161
    Tudok a félbehagyott Dark Knight játékról.
    A fejlődéssel semmi bajom nincs, csak nem annyira szeretem azokat a játékokat amikor felvillan idióta betűkkel olyasmi,hogy: GIGA MEGA HENT 20000 PONT!

    Lehetne olyan mint a Max Payne 2 pl, annak jó volt a harcrendszere, bár ott mondjuk nem közelharcon volt a hangsúly. Ittis a sötétben bujkálás, lesből támadás nagyon hangulatosra sikerült. Amitől félek,hogy az AI,hogy fog működni,mert a videókból annyi látszik,hogy töketlenkedve várnak a halálukra.

    Amúgy úgytudom talán külön lesz vmi bunyós játékmód is,ahol minnél több pontot kell szerezni. Na ott pl nem zavar a dolog, csak a küldetések között ne villanjon fel állandóan.
  • icemankimi
    #160
    nagyon jóóóóóóóóóóó lesz:D
    remélem elindul a gépemen is ati x1650 pro 512mb ddr2 videókarim van
  • Hellsing47
    #159
    Demo Trailer

    ez a játék akkor is nagyot fog ütni, mondjon bárki bármit

    #158: dark knight játék készült, csak kirúgták a fejlesztőket
    a kombókkal nem értem mibajod, a pontok meg valszeg a fejlődéshez kellenek
    (ugyanis xp-t is kapunk, gondolom azt is észrevetted)
  • galmat
    #158
    Én személy szerint jobban örültem volna egy MÍNŐSÉGI modern Batman játéknak, ami mondjuk a Batman:Kezdődik és a Sötét Lovag alapjairól indul. Az reailsztikusabb közeg lett volna, a mostani erősen képregényhatásúval szemben. De ki tudja, meglátjuk majd a demo úgyis nemsokára itt van. De kicsit megrendült a játékba vetett várakozásom amikor megláttam a harcrendszert, meg mint egy arcade verekedős játékban a pontokat,kombókat... Ejj....
  • Hellsing47
    #157
    már nem kell, hivatalos oldalon is ki van irva :)
  • Hellsing47
    #156
    link?
  • drop
    #155
    pénteken jön a demo
  • Bulykin
    #154
    katt
  • Bulykin
    #153
    lesz
  • icemankimi
    #152
    gépigényről valamit lehet tudni?
  • icemankimi
    #151
    demó lesz majd?
  • The Protector
    #150
    Talán még szerncsés is.Jobb h a fajlesztők szabad kezet kaptak és nem kell magukat idióta filmes dolgokhoz kötniük,mert ha az ember eőszakosan rááll valamire abból nem sokszor sül ki jó dolog.Lásd:a filmes játékadaptációk elég gyengék,bár újabban volt 1 két gyöngyszem,wolverine,vagy pl a régi Riddick játék.
  • Csak77
    #149
    Kár, hogy ennek konkrétan semmi köze semmilyen filmhez...
  • saxicola
    #148
    GameTrailers Preview
    Marha jó játéknak tűnik. A látványvilág eléggé "beteg" (ebben szerintem hasonlít a BioShock-hoz). Végre egy alkotás, mely megtöri a "filmekből csak rossz játékot lehet készíteni" gyakorlatot.
  • Shep
    #147
    Hát az jó játék, de az valahogy nem fog meg, persze ha kipróbálom majd lehet változik (korábban a vásárlást is terveztem, de ahogy jöttek a játékmenet videok letettem róla)
  • Prince23
    #146
    Pedig eléggé nagy dobásnak tűnik, X-men origins wolverine sikerei garantáltak Batmanre is nézve. Csak kérdés, hogy túl fogja e haladni az X sikereit.