2888


Batman: Arkham Asylum
  • TDC Geronimo
    #225
    Nincs.
  • Shep
    #224
    Már csak arra lennék kiváncsi, vajon boxon se lesz gőz, meg ilyesmi? Meglepődnék ha nem lenne.
  • Rage47
    #223
    azért még van pár game hátra (nekem pl. CoD6), de ez mindenképp az év egyik csúcspontja
  • grebber
    #222
    Jó lett nagyon! Vannak olyan részek is ahol nem is muszáj/kötelező fegyveresekhez hozzányúlni hanem elsunyulni mögöttük észrevétlenül!
  • RETROB0Y
    #221
    Sztem kurva jó gém valami állat az egész batman predator hangulat

    Minden grafikai opcio maxon van és tükörsimán megy oprimalizálva is van lgalább

    szten Game of the Year
  • Rage47
    #220
    Ez nagyon ütős lesz. Eddig sosem láttam még ilyen jól kidolgozott harcokat. Áh nagyon várom :D
  • TDC Geronimo
    #219
    Itt egy összehasonlító videó physxel és anélkül.
  • norbi2fraktal
    #218
    Elég korrekt demo, és jól van optimalizálva, nálam 1280x720 minden on/max csak a phsyx van medium-on és Fix 30 Fps..várom szeretettel a FULLT
  • Prince of Máté
    #217
    Ugyanez van nekem is... Valami gondja van a Net keresztrendszerrel. Már 3-szor újraraktam, 2 órája ezzel szerencsétlenkedek.
  • TDC Geronimo
    #216
    Ahogy olvasom mindenfele elég pozitív a visszhangja a demónak. Most toltam én is végig tetszett nekem is. Physxet meg ha már beleteszik akkor optimalizálhatnák egy picit, mert bekapcsolva nem 1* ment le 30-35 fps környékére a game miközben nélküle simán fut 60al. Na mind1 így elsőre nagyon bejön :)
  • zzeN
    #215
    Minek siessen, úgyis tudja h mindenkit szíjjel ver:D
  • DarkSector
    #214
    Egy kis videó a demo-ból!

    Batman Arkham Asylum demo gamplay
  • Nagyi06
    #213
    http://www.imageshare.web.id/images/38ln6e1h4w8xvp7rb6od.jpg
  • Nagyi06
    #212
    sajnos nekem ezt írja ki... és nem indul el.
  • ricsa008
    #211
    2Giga??? akkor mekkora lesz a full? 2DL
  • Shep
    #210
    Remélem a majd +1 hónap alatt még javítanak a dolgon egy kicsit, mert physx-el elég instabil a dolog, bár még így is bőven az élvezhető fps határ felett van, igaz csak normal-ra állítottam a physx-et, de kicsit zavaró, hogy 60 és 30 között ugrándozik az fps. Ami zavar, hogy a harcokban kicsit medvés a bőregerünk mozgása, komótos ráérős, mint egy nyugdíjba vonult akciósztár.
  • zzeN
    #209
    Én is kipróbáltam, hát vmi eszméletlen jó lett. Végre egy jó kis game Batman-al:) Lehet h meg kellene venni...
  • Maxtreme
    #208
    mivel csak az átvezetők 1.2gb-t foglalnak.
  • strebacom
    #207
    Ahhoz képest, hogy 2giga iszonyat rövid....


    És nagyon jól fut ATI-n...
  • Shep
    #206
    PS3-on lesz csak Joker ha jól tudom, ennek ellenére szerintem boxon jobban fog fogyni, mint ps-en.
  • BigDaddyJoe
    #205
    Vakítanak mint az állat az ilyen Physix szarságokkal, de azt nem mondják, hogy ha azt akarod látni ahogy Batmanen szétcsattan 3 pókháló a sarokba, akkor vegyél egy paksi atomerőművet. Aztán lehet hogy én is úgy járok ezzel, mint a Crysis-al ott is csak akkor volt 30FPS-em ha bementem egy kis házba a sarokba bújtam és a fal felé fordultam..........:D:D:D:
  • BigDaddyJoe
    #204
    Ha annyira élethűt akarok akkor berakom a filmet oszt jóvan :D:D:D:D:D
  • BigDaddyJoe
    #203
    Nvidia Physix, az nagyon kell vazz. Arra nagyon hiányzik, hogy Batman palástja háromszor belibben a szellőtől és máris 10FPS-re lemegy.........:D:D:D
  • BigDaddyJoe
    #202
    Azt lehet tudni, hogy akkor most Michael Keaton, Val Kilmer, vagy George Clooney játsza batmant?..........:D:D:D:D:D:D:D
  • BigDaddyJoe
    #201
    Már veszem is föl a denevér jelmezt
  • strebacom
    #200
    Ja egyik kép kétszer ment bocs.....minek ide dx11, mikor még most is minden dx9-ben van...
  • strebacom
    #199
    Nem rossz, mondhatnám faxa:






  • BigDaddyJoe
    #198
    DEMÓ DEMÓ DEMÓ DEMÓ DEMÓÓÓÓÓÓÓ
  • romeozor
    #197
    hmm, pc demóban nem lehet az oldalsó egér gombokra bindelni dolgokat? hát milyen dolog ez!
  • norbi2fraktal
    #196
    kicsit nagyra sikerült a demo, de mit is várhatnénk Unreal Engine-től.,gondolom a full 8-9Giga....
  • strebacom
    #195
    Ja én is húzom..2GB a méret most még jön 2mb/s-el.....
  • Hellsing47
    #194
    DEMÓ!
  • strebacom
    #193
    No akkor még sincs olyan szarban az Nvidia mint ahogy egy-két hozzáértö faxi mondta...nmm érdekes, hogy a nemrég megjelent játékok(kivéve a COJ2-t),mind támogatják a PhysX-et....lehet nem kellett volna ATI-t vennem,na de ez csak egy ATI próba,néhány hét és megint megzöldülök....
  • Legend Killer
    #192
    hm... megveszik, vagy letöltik konzolra :DD. de lesz kereslet iránta asszem :D.
  • Legend Killer
    #191
    a konzolosok úgy is megveszik, mer ott lehet lenni dzsókerrel, itt pécén meg nem :D.
    ha jól tom :S :D.
  • Shep
    #190
    Nekem igen :) Amúgy szerintem ez csak egy jó húzás azért, hogy konzolra jobban fogyjon, mert jó páran akiknek van konzoljuk is inkább megveszik majd a konzolost, minthogy várjanak a physx-es PC-sre, meg hát ugye az Nvidia is biztos adott nekik egy kisebb összeget ezért a húzásért. Én egyébként örülök, hogy gyúrnak a fejlesztők a physx-re.
  • HeadHunter86
    #189
    Késik a PC válzozat is... A nyavalyás PhysX miatt. Szeptember 28-ra tolták el. Most komolyan hiányzik valakinek ez a parasztvakítás?
  • romeozor
    #188
    egész korrekt lett a demó (ps3), bár vannak fenntartásaim. kamera működik, de szokni kell. free-flow combat-tól azért többet várnék ész nélküli gombveréstől, de a fegyverrel rendelkezők ellen már nem olyan egyszerű manőverezni. a legnagyobb problémám a földre került emberek kiütésével volt, hogy oda kell menni leguggolni és orrba verni (R2+háromszög), ez valahogy nekem nem áll kézre. hálisten a tutorial dolgokat sem spórolták ki, gyűlölöm mikor egy demó csak elém dob egy kiosztást hogy ez a gomb ezt csinálja boldogulj magadtól, itt rendesen jönnek a hintek hogy ivódjon bele a fejbe.
  • Hellsing47
    #187
    demó után kiderül, bár én nagyon sokat várok a játéktól :)
  • Csak77
    #186
    Én majd félév-év multán, ha olcsóbb lesz, a kezdeti ár nekem sok. :(