2888


Batman: Arkham Asylum
  • DarkSector
    #265
    enyhén fogalmaztál nekem eleve normálon diavetítés...
    végre az első játék, ami valóban kihasználja a fizikai gyorsítót, és látványossan, nem az hogy 2 üvegszilánk helyett 4-et látsz... -.-
  • ProGabe #264
    96% :O



    így látatlanban is ki merem jelenteni, hogy az "év játéka" cím az Uncharted 2, Modern Warfare 2 (ez fog nyerni) és e között fog eldőlni

    mind3 játék messze-messze kiemelkedik a mostani felhozatalból. persze lesznek még nagyon jó játékok (RE5, AC2, Dragon Age, +nálam titkos esélyesek az "anyád ez kurvajó" címre a Saboteur, Red Faction, Avatar)
  • Legend Killer
    #263
    :P :D. én mindig letöltöm és rúgok párat vele, aztán del :D.
  • grebber
    #262
    Amiket kihagytam azokra nyilván magasról szarok.
    Fifa már 2003óta nem érdekel nekem ne adják el ugyanazt mondjuk nem fizetek érte de akkor sem.
  • Legend Killer
    #261
    fifát direkted hagytad ki? :D az is lesz sztem.
  • Szolnokboy1
    #260
    hát emberek, idejét sem tudom, mikor játszottam utoljára, de ezt már nagyon vártam és eszméletlenül tetszik. :) kár, hogy megint eltolták a megjelenést. :-/

    benyomtam a deemo alá a The Dark Knight Theme-et. hát mit ne mondjak, nem kicsit hidegrázós. :)
  • grebber
    #259
    High-ra téve a PhysX-et akad mint a rohadás :(
    Köcsög nvidiára várni kell hogy mennének a francba.DX11-es cuccos csak jövőre jön :(
  • grebber
    #258
    King Arthur Eléggé überbrutál lesz a maga kategoriájában! Nagyon durva!!!!!!
  • Shep
    #257
    Na akkor lassan tényleg nem maran nagy választék az év végére, vagy ez, vagy Alpha Protocol esetleg az új COD. Na majd meglátom.
  • grebber
    #256
    Nálunk 8999FT lesz ha jól láttam.
    Max Payne 3 most nem tudom ,de mintha a 2010 re halasztott game-eknél olvastam volna.
  • Rage47
    #255
    itt 28font (8500ft ?) szállítással. rendeltem már itt, teljesen megbízható.
  • Shep
    #254
    Én már vagy 3x megcsináltam, mindenféle physx beállítással, hogy lássam a különbségeket és azt is észrevettem, hogy ha felbontást egyel lejebb rakom akkor high mellett is megvan a stabil 30 fps az meg már jó egy ilyen játéknál, és nincs is fent a legújabb driver úgyhogy szerintem nem lesz itt gond.
    Ára mennyi lesz ennek.

    Grebber Max Payne 3-ról mit tudsz azt is eltolták?
  • grebber
    #253
    Minden a pénzről szól más más üzletpolitika mindenhol ez megy ki igy ki úgy.
    Nekem nincs gondom a demóval.Végigtolom majd még vagy 10x.
  • Shep
    #252
    Ez egy ilyen világ sajnos, de legalább lehet választani, arról nem beszélve, hogy nem mindenki vesz mostanában kártyát, nekem ami van pl. 1,5 éve kocog a gépben és nincs vele bajom.
  • arty
    #251
    a játék tetszik, a demo kevésbé

    - 1.2giga átvezető mellé 800mb tartalom??? nooormális?

    az nvidia pénzestáska miatt vergődés meg totál szánalom
    - ATI-n nincs AA
    - ATI-n nincs gőz, kevesebb a részecske és bizonyos helyeken a csempét nem lehet leverni ( micsoda fícsörök :D )

    miközben azonos pénzért jobb ATI vga-t kapsz :/ nvidia - the way its meant to be played = ha már hardvert nem tudunk gyártani, vetessük ki pénzért az effekteket a versenytársak kártyái alól, korrekt!
  • Shep
    #250
    Azért jó látni, hogy milyen sok apró hangulati elem van a játékban. most volt egy olyan jelenet a demo végén a nagy teremben ,hogy miután elintéztem pár embert és már csak 2-en maradtak kellően berezelve akkor az egyik elment a tartály mellett amiből gőz csapott ki erre emberünk teljes pánikban kitörve eleresztett egy sorozatot a kicsapódó köz irányába. Miután ráeszmélt, hogy ez nem a bőregér csak a gőz elkezdte azt szidni :) Jó lesz ez, a physx meg sokat dob, mert pl. amikor hátulról letaroljuk a bolondot az elektromos széknél, szép kis kráter keletkezik.
  • Prince23
    #249
    Na végre, ott van a Heist:))
  • BigDaddyJoe
    #248
    ok
  • TDC Geronimo
    #247
    Nem fog jobban menni az se atival, mivel ati kártyákba nincs physx ami számolná azokat az effecteket és mindet a CPUnak kell helyette. Szal ne várj semmit tőle :)
  • BigDaddyJoe
    #246
    Majd a végterméket meglesem hogy jobban megy-e az Atimmal a Physix vagy maradt ilyen mint a demo aztán jó szerencsét
  • BigDaddyJoe
    #245
    Mindegy nem érdekel a Physix :D
  • BigDaddyJoe
    #244
    nekem is hasonló a gépem mint a tiéd és nekem is 15-20 FPS
  • Shep
    #243
    Akkor legalább van, de élvezhetetlen :)
  • zzeN
    #242
    ATi-n is megy, csak nem a GPU számolja, hanem a CPU...
    Nekem full maxon high-ra rakva a physix mellett volt 10-15 fps-em:)
  • Shep
    #241
    Ja de ha Atid van kár erőltetni, az tudtommal nem tud physx-et így aztán az effektet sem látod.
  • Shep
    #240
    Persze, még high mellett is van ahol bőven 30 felett van, de ahol sok a physx-es téma ott volt olyan ahol 20-ra is leesett.
  • TDC Geronimo
    #239
    Nekem 25-50 között van physxel
  • Shep
    #238
    Á az azért gáz, hogy ha a physx csak normalon van akkor nincsenek ott a zászlók az utolsó helyszínen, remélem lesz majd jó új driver amivel high-on is megy majd rendesen (mondjuk a készítőknek is van még 1,5 hónapjuk javítani kicsit az fps-en physx mellett), mert hát akárki akármit mond sokat dob az élményen.
    Joker dumái amúgy nagyon jópofák.
  • BigDaddyJoe
    #237
    Van itt valaki aki Physix-et bekapcsolta és 30FPS fölé ment?
  • BigDaddyJoe
    #236
    Tudom csak az Atival tényleg ennyire belassul, attól függetlenül hogy jó a kártya
  • TDC Geronimo
    #235
    Physxet kár erőltetni egyelőre. Majd biztos lesz hozzá nvidia driver megjelenés napján.
  • BigDaddyJoe
    #234
    nálam minden fullon, physix normálra állítva úgy megakad 20FPS-en
  • BigDaddyJoe
    #233
    de itt az előttem szóló 218-es hozzászólásban stabil 30 FPS-ről írt és neki HD4550-es a kártyája
  • TDC Geronimo
    #232
    Minden physx-es effect hiányzik a konzolokból.
  • Shep
    #231
    tényleg nincs boxon gőz, meg ilyesmi? Hát ezen csodálkozom. Na mindegy legalább PC-n van valami érdembeli plusz.
  • grebber
    #230
    Akkor ne kapcsold be mert nagyon belassítja!
  • BigDaddyJoe
    #229
    Csak egy kérdés. A Physix-et ne is próbálja bekapcsolni akinek Ati-ja van? Csak mert nekem van egy HD4850-em és ha bekapcsolom a Physix-et elég durván beszaggat
  • Rage47
    #228
    omg, ez kemény lesz:D
  • grebber
    #227
    Azért még lesznek ezek a game-k amik megjelennek!

  • CalebJoe
    #226
    kidolgozott harcrendszer pl. Devil May Cry 4