2888


Batman: Arkham Asylum
  • norbi2fraktal
    #465
    szerintem is
  • DarkSector
    #464
    igazad van.
  • DarkSector
    #463
    ne hülyéskedj már...
    az x1650 az sokkal erősebb még a 7600gt-nél is ember...

    más kategória a 2 kártya.
  • Shep
    #462
    Hát nem tudom a legtöbb helyen túlságosan mű az egész és nem is szép.
  • Shep
    #461
    Te is észrevehetnéd magadat, mielőtt ilyeneket írsz. Különben meg neked is hasonlóakat :)
  • Skyline
    #460
  • The Protector
    #459
    Kurva anyátokat már.Húzzatok vmi ATI vs Nvidia topikba ratyiskodni.Vagy nyissatok topikot neki.Bejönnék olvasni egy kisit meg háthavki hallott vmit a játékról.Erre a buziságokat kell olvasni,h így a kurva physx meg úgy a kurva ati meg az nvisia.

    Ez üzletpolitika és kész ti meg le vagytok szarva az összes többi pc játékossal együtt mert ez pénz kérdése.
    Vegyétek már észre magatokat.
  • Skyline
    #458
    Stranglehold
  • Skyline
    #457
    Neki mondhatsz amit akarsz a lényeg hogy a szar Stronghold és a mégfosabb Force Unleashed fizika után az ilyen betmenben szakred2ben és mirrorsz edzsben látott effektushoz nvidija fiziksz kell,anélkül sem a bogz sem semmilyen ati kártya nem képes az effektre (lol)...
  • Totti5
    #456
    Pöppet erőltett ez az effekt, az az érzése az embernek hogy valamit beleakartak tenni hogy legyen látványos és rá lehessen fogni, gondolok itt a folyamatosan hulló és kavargó levelekre, vagy a dungeonba a kövekre amik szétrepülnek amerre mész lol-e?, vagy a varázslatokra amik után ilyen izék maradnak vissza, sok értelme nincs, fizikai hatása meg pláne nincs. Elég primkó dolgok ezek, a gond az hogy a Batmanba még ennyi sincs, Mirrorsba meg alapjában semmi fizika nincs, aztán szét lehet törni üveget ami szebben törik össze, viszont semmivel sem szebb és jobb mint ami a Star Warsba van.
  • Prince of Máté
    #455
    Épp ezt akartam írni, nekem is elment vele maxon még 1280-ban is
  • buklee
    #454
    Hát azért azzal már maxon elmegy akadás nélkül. Most játszom vele x1650el, ami hasonló teljesítményű kártya.
  • DarkSector
    #453
    szarabb.
    7600gt-bvel eldöcög 1024-ben médiumon egy sima fear...ennyi.
  • DarkSector
    #452
    na azé...:D
  • Totti5
    #451
    játékra alkalmatlan, elavult
  • ricsa008
    #450
    magyarul ? szar ? a 7600gs jobb?
  • Totti5
    #449
    Excelre igen:D
  • Prince of Máté
    #448
    Amit megenged be van kapcsolva :)
  • Dante73
    #447
    Sajnos azt nem találtam, de, ha megvan a játék, akkor az első, főküldis-főellen a Gólem előtti faluban meg tudod nézni. Érdemes elsütni valami varázslatot, ami hat a környezetre.
    Többieknek ezt ajánlom, vagy ezt.
  • ricsa008
    #446
    x850 XT ma milyen kártya? jó még ? :D
  • DarkSector
    #445
    nem maxon...
    csak max amit enged...
  • grebber
    #444
    Sacred 2-es füstről mutassál már kérlek videót vagy valamit mert kurvára felcsigáztál!!!
    Nekem Sacred 2be már benne van vagy 40 órám (tudom ez nem sok) de azonkívül hogy a szél repteti a kurva leveleket semmit nem mutatott a PhysX-ecske!
  • Prince of Máté
    #443
    Az én gépemen maxon megy 1680*1050-ben, átlag 40 fps-sel
  • DarkSector
    #442
    jajj hagyuk inkább...miről beszélsz max 1024x768-ban elég neki ez a konfig...vagy full hd-ben médiumon...
  • Dante73
    #441
    Assasins Mirror's.
    És a kettőt össze lehet hasonlítani....

    Hát, apám... Te tudod.
  • Metalmilitiakid
    #440
    Hello ! Olyan kérdésem lenen , hogy nincs rá mód , hogy a demot ne a win meghajtóra rakja ?? mert látom hogy ott van a browse gomb , csak ki van szürkítve és nemtom változtatni
  • Skyline
    #439
    Hagyjátok Dantera igazi megmondóember aki hisz az nvidia fiziksz szarban de annyit nem vesz észre hogy az Assasins creedben is voltak zászlók vagy altair ruhája ami ugyanúgy lobogott és egy rakás más játék van ami a fiziksz nélkül több és jobb fizikájú törmeléket jelenít meg a füsteffektben sincs semmi extra lásd pl MGS4 por effekt....Fröcsögjöncsak tovább tudományosan :D ,de ettől még a fiziksz egy átverés az nvidia meg egy zsidaj mocskos szar cég lett,ennyi:)
  • Totti5
    #438
    "De ott van pl a Mirror's Edge. Konzolon, ati karin nincsenek benne függönyök, nV-n vannak, és nem tudok olyan motorról, a PhysX-en kívül, ami erre a látványra képes lenne"

    hihetetlen nagy fizikai számtás lehet egy lengedező szövetet megcsinálni, amit sok más játékban már láttunk, még azt is megkockáztatom hogy PS2őn is voltak ilyenek a játékokban ( max nem szakadt ), csak az ember ezeket észre sem veszi mert olyan jelentéktelenek, viszont ha ficsőrként adják el neked az már gáz és dühítő... ott van a Star Wars Forcu Unleashed, van benne minden, fémhajlítás, olyan üvegtörés és fizika amit még nemigen láttunk, olyan fa és törésfizika ami szintén nem sok másban van + nagyon szép és millió tárgy, enemy egyszerre a nagy nyílt terepen... + van olyan pálya ahol ha a növényekre erő hat akkor mozognak, minden mozog körülötted, érdekes ezt a több éves konzolon az eufória és a havok kiválóan megoldja, vagy ott a Red Faction mint új cím ott sincs semmi probléma, tökéletesen működik a geo mod 2.0, és komplett épületeket rombolhatsz le, és millió törmelék repked. A jó fizika nem parasztvakítás mert létezik és egyre több játkban jelen van, de nem ám egy olyan mint a Mirrorsba vagy Batmanba ahol totál statikus minden és akkor a 2_2es szobába van egy kis füst, meg egy ki szikra + ha belelősz a csempébe akkor az szétjön. Vicc.

    Mesterségesen támogatják az Nv karit, ezt neked kéne a leghangosabban kiabálnod, mivel te vagy állandóan a leg felháborodottabb a konzolok kapcsán, vagy csak kettős mérce? ...
  • Dante73
    #437
    Nem én hoztam fel példának.
    És eddig nem tudtatok hasonló látványvilágú játékot mutatni, ellenben én hivatkoztam már egy-két olyan effektre, konkrétan, ami a PhysX nélkül elképzelhetetlen, a mai gépeken.
    Úgyhogy, ha a háttérben lepénzelés áll, nem zavar, sőt, mivel volt annyi eszem, hogy nV karit vegyek, örülök is neki.

    Félreértés elkerülése érdekében;
    Vannak ezzel a technológiával is bajok. Például a 2.40-es patchig a Sacred2 belassult, akár ki, akár be volt kapcsolva a PhysX, füstnél... Javították, nem lassul be, és gyönyörű.
    Mirror's Edge-ben, ha üveg törik, diavetítéssé válik a kép, viszont, ahol nem törik üveg, ott használható, és ha nem is sokat, de hozzáad a játékélményhez.

    Szerintem, még tanulni kell a használatát, de ha ez megvan, sokat adhat élményileg a játékokhoz. (Már most is sokat ad, igaz, egyenlőre nem sok játékban)
  • arty
    #436
    azt is megnézted, hogy mikori játék?
  • arty
    #435
    "a játék készítői így "álmodták" meg"

    úgyérted pénzért ilyenre írták át ... the way its meant to be played
  • Dante73
    #434
    Megnéztem.
    Ha neked ez, akárcsak a közelében is van, akkor gratulálok....
  • Dante73
    #433
    PoP-ot sosem játszottam, de ígérem, megnézem youtube-on.
    TDU-t megjelenése óta, maximum beállításokkal tolom, 1280x1024-ben. Így csak annyit tudok mondani, hogy ne nevettess, kérlek....
  • Prince of Máté
    #432
    " Ha olyan szépnek, valósághűnek ítéltem volna, emlékeznék"

    Itt van az aláírásodban a példa. TDU. Ott azért elég élethű a füst :) De még annyira, hogy a kocsi körül eloszlik, és nem megy át rajta a gumicsikorgatás után.

    " ati karin nincsenek benne függönyök, nV-n vannak, és nem tudok olyan motorról, a PhysX-en kívül, ami erre a látványra képes lenne"

    A 3-4 éves Prince of Persia SOT-ban is volt ilyen szép.
  • Dante73
    #431
    IL2-t nagyon, nagyon rég láttam utoljára.
    ProStreet füstölgő gumijainak a valósághoz az égvilágon semmi köze, GRID-ben pedig nem emlékszem már a füst-effektre. Ha olyan szépnek, valósághűnek ítéltem volna, emlékeznék, vagy akkor is, ha nagyon randának találom. (Ezért emlékszem a Sacred2-re, és a ProStreet-re)
    De ott van pl a Mirror's Edge. Konzolon, ati karin nincsenek benne függönyök, nV-n vannak, és nem tudok olyan motorról, a PhysX-en kívül, ami erre a látványra képes lenne. Itt ugyan ez van a füsttel, és gondolom, lesz még benne egy-két más dolog is. Ami másik motorral is szép lenne, lehetne, de a játék készítői így "álmodták" meg... Ha lehet valami szép, vagy NAGYON szép, és a technika rendelkezésre áll, én a NAGYON szép-re szavazok, és akkor is arra szavaztam, mikor nV karit vettem a gépembe.
    Ennyi.
  • arty
    #430
    Teljesen igazad van, a gomolygő füst a legszebb fizix effekt a Batman-ban, de! Kérlek nézd meg a ProStreetet, a GRID-et vagy az IL2-t (ott mondjuk a felhőket). Gondolom ezt a füstöt alternativaként nehéz lett volna leprogramozni (mert ezért senki nem fizetett). Helyette ott a semmi ... egészen 'véletlenül' ;)

    Nem arról van szó, hogy fizixel ne lehetne elképesztő jo dolgokat csináni! Lehetne ... de sajnos általában a használata kimerül néhány parasztvakito semmiségben, amit akár nélküle is meg lehetne csinálni.
  • Dante73
    #429
    Az egy dolog, hogyha már belerakták a PhysX-et, akkor a csempetörést, és a papírlapokat IS ezzel oldják meg. De ezen kívül is sok effektér felel a PhysX, és ezek az effektek nagyban különböznek a más technológiával előállítottaktól.
    Úgyhogy, nem csak a csempetörésről, vagy a papírlapokról van szó.
  • Dante73
    #428
    Légyszíves, nézz meg MOZGÁSBAN egy füsteffektet PhysX-el, és nélküle.
    Addig felesleges a vitát folytatni. Ajánlom mondjuk az NFS büszkeségét, (amire múltkor játékot is építettek) és mondjuk egy Sacred2 -ben kigyulladt, égő házából felszálló füstöt. (Persze, az is jó, ha ugyan azt nézed meg kikapcsolt PhysX-el)
    Utána megbeszélhetjük, hogy ér-e valamit a PhysX, vagy sem.
  • arty
    #427
    "Az ATI-sok nem kevesebbet kapnak, és a konzolosok sem. Ezzel a grafikával, ez a maximum, amit ki tudnak számolni."

    tehát a batmannél jelenleg nincs szebb játék? :O
  • arty
    #426
    mit nézzek rajta? erős gfx kártya kell neki, ennyi. processzorbol egy közepes, kétmagos AMD is megteszi... és épületek omlanak össze, fák dőlnek ki - nem pedig papirdarabokat rugdosol OMG :/