2888


Batman: Arkham Asylum
  • Csak77
    #505
    Tényleg elhiszi bárki is, hogy a PhysX miatt késik a PC játék hónapokat? Ugyan már! Már régen, hónapok óta folyik a gyártás egy eldugott gyárban a pc verzióból, csak éppen kell a elsődleges konzolos bevétel...
  • Csokis
    #504
    GPU PhysX in Batman Arkham Asylum Demo, KATT!
  • Darth10
    #503
    Hát én játszottam a demoval és nagyon jó, HD4850-essel Physix nélkül max grafikán, még videófelvételnél is szaggatásmentesen futott.
    Ja és nekem is fent van a Deamoon tools Pro 4.10-es és semmi probléma nem volt vele.
  • Rage47
    #502
    jó drága
    ezt max külföldről veszem, vagy veszek később egy steam aktiválós keyt
  • Evin
    #501
    Nekem pedig megy! DT Pro Trial.
  • Dante73
    #500
    Az pech...
  • HeadHunter86
    #499
    STEAM-en már előtölthető.
  • Shep
    #498
    Pl., DVD lejátszóba mit raksz be helyette, ha pl. csak egy avis filmetakarsz megnézni? :) (nem az enyémen nincs usb)
  • wednes
    #497
    Köszi a segítséget.
    Bocs, hogy nem olvastam rendesen vissza, csak az összes komment a vacak fizikszről szólt és már arra gondoltam, hogy magával a demoval senki nem is játszik.
  • Dante73
    #496
    Nem használok újraírható lemezt, van arra más eszköz is. De egyébként nálam semmi probléma vele. Ezért sem akarom törölni. Jól működő rendszert nem szívesen bolygatok meg.
  • buklee
    #495
    Olvasd el a #381-es kommentet.
  • Shep
    #494
    Hát a daemon nekem olyat csinál ,hogy ha fent van, egyszerűen nem ismeri fel, hogy újraírható a dvd lemez.
  • wednes
    #493
    Hali.
    Át lehet valahogy variálni a gombkiosztást vagy ez rögzített?
    A másik kérdésem, hogy a Logitech gamepaddal mindig inverz az irányítás bármit is állítok, ezen se lehet változtatni?
    Egér+bill illetve a gamepados irányítás is jó lenne, csak egyik se tökéletes.
  • Dante73
    #492
    Viszont, a Securom B@ssza meg a drágalátos jó k. édes anyját. Fent van a daemon-tools, és ezért nem indul. A DEMO...
    Egyrészt, a Daemon egy hivatalos program, így azt kérni, hogy töröljem, ha játszani akarok, egyszerű patkányság, másrészt, ez egy DEMO.
    Mindegy, majd lewarezolom a teljest, azzal nem lesz gond, abból kiírtják a védelmet, megvenni meg nem fogom, mert emiatt nem fogom tö9rölni a daemon-t.
  • Shep
    #491
    Pontosítok 8-as szériától felfele mind tudja.
  • Shep
    #490
    Még a 8800 GT-n is van ami attól újabb az mind tudja a physx-et
  • Evin
    #489
    Van benne, nekem is olyan van.
  • The Protector
    #488
    9800GT-n van phys x?
    Azt tudom biztosra h 9800GT-n van de abból si csak GTX-en.és attól felfelé
    Tehát enyimen van?
  • Dante73
    #487
    Én úgy tudtam, hogy van, de nem tartom elképzelhetetlennek, hogy igazad van, és nincsen rajta plusz hardwer-elem. nV-től kitelik. (Amúgy meg, nem néztem utána, annyira nem foglalkoztatott a dolog)
    Viszont, mivel a legtöbb cucc konzolról érkezik, azokban pedig a grafikus kártya nem egy "vasziszdasz", van annyi tartalék a PC-s videokártyákban, hogy ez ne legyen komoly gond.
    De szerintem hanyagoljuk a témát, kicsit off itt a PhysX, még ha nem is teljesen.

    Shep!

    Bocsi, de nem találom a képet...
  • DarkSector
    #486
    számára=kárára...sorry
  • DarkSector
    #485
    grafikai ereje számára?
    fejtsd ezt ki jobban légyszike...:D
  • arty
    #484
    semmiféle fizix chip nincs a kártyádon :) konkrétan a GPU számolja a fizikát ... (a grafikai ereje kárára)
  • DarkSector
    #483
    jah van crysis topicjában is....
    a szélvédőn valami légyszart lefényképeztek a srácok...

    tény hogy batman effectjei közel sem akkora értékűek, mint crysis-ban az a + légyszareffect az atin részéről.
  • Dante73
    #482
    Anno, a megjelenés környékén volt egy kép a Crysis topikban, megpróbálok rákeresni, hátha megvan még...
  • Shep
    #481
    Erről a tükröződés dologról tudsz képet mutatni?
  • Dante73
    #480
    Előtte vettem. (8800GTS/320-am ment tönkre, azt cserélték erre)
    Eleve, eddig 2 ATI kártyám volt, mindkettővel szívtam. Úgyhogy, az tuti, sosem veszek ATI-t többé. És akkor, valahogy eszembe se jutott, hogy mekkora kicseszés, hogy a Crysis-ban, a Jeep szélvédőjén valódi tükröződés van, ATI-n, míg nV-n nincs. (Na, hogy azt kivették, tényleg piszkos húzás volt)
    Ugyanígy, itt sem jutna eszembe szidni a fejlesztőt, mert egy effektet, effektsort, egy bizonyos hardware-elemre épít. Sőt, a magam részéről örülök, mert a meglátásom szerint, az adott effektek egy része, ezen a színvonalon nem megoldható másként. Én, mint nV tulaj, akkor bosszankodhatnék, ha ott porosodna a videókártyámon a PhysX chip, használat nélkül. Így, ha más haszna nincs is, legalább a proci nem melegszik annyira, vagy a GPU, mikor melyiket tehermentesíti.
  • Rage47
    #479
    ja 1 magos, akkor az a gond
  • Evin
    #478
    Én arra gondolok, hogy az lehet a baja, hogy nem 1magos, mert láttam rak del 2magos optimalizálót.
  • arty
    #477
    kinek, mi a tökéletes... van aki a krizist konstans 15fps-el nyomta és nem zavarta, "hiszen tökéletes"
  • arty
    #476
    7600gt = x1650, keress ph! teszteket (akkori játékokkal egyenlőek csak!)!

    ugyan azért halott a gef7600gt a mostani játékokban, amiért halott lesz a 260-as geforce 1-2 év mulva: elavult, szar architektura

    ---

    dante: "mivel volt annyi eszem, hogy nV karit vegyek, örülök is neki." - ha az ATI 4xxx előtt vetted, akkor racionálisan döntöttél (nekem is volt 88gt és 96gt is), ha azok megjelenése után, akkor kicsesztél magaddal :) (janem, hiszen van gőz a batmanban! :D )
  • The Protector
    #475
    Az enyimet nem.Mondjuk nekem az alaplapom sem ismeri fel.Alapból azzal kezdett h kevés a proci.
  • Rage47
    #474
    AMD procimat szereti.:)
  • Evin
    #473
    80%-ban nkem is, csak néhol (gondolom pálya előtöltésekor) belassul.
    Pl mikor legyőztem a börtönlakókat, Joker kinyitja a bejáratot, és Gordon mondja, hogy ez csapda.
  • grebber
    #472
    Máshol azt írják 9800GT-vel tökéletesen fut!
  • Evin
    #471
    Az az érdekes, hogy nekem bizonyos helyeken kb 1percre baromira belassul a kép. Utána meg tökéletesen megy.
    Talán az AMD procit nem szereti, vagy a GF9800GT nem elég a magas fizikához?!
  • DarkSector
    #470
    akkor erre nem tudok mit mondani.
    kérj kölcsön haveroktól 7600gt-t, és tedd be a gépedbe, még ennyire sem fognak menni a játékok.
  • The Protector
    #469
    Gratulálok okostojás.
  • buklee
    #468
    Akkor jajde jó a haverodnak, mert nekem baszottul nem mennek:D Örülök ha minimumon elindul egyik másik. Erről szerintem ne nyissunk vitát mert nekem ez van és nem csúcskártya, te meg a haverodtól halottad, hogy az van neki naugyan nekem meg van egy haverom aki feltalálta az időutazást:D
  • DarkSector
    #467
    akkor lehet csak haverom sapphire x1650-esén mennek a mai játékok maxon szinte 80%-ban.
  • Prince of Máté
    #466
    1 kategória, az ATi a 7600GT ellenfelének szánta, pár %-al jobb nála csak. Na de off vége.