2888


Batman: Arkham Asylum
  • kuci06
    #545
  • Hellsing47
    #544
    Gadgets Trailer HD
  • ViniSoundz
    #543
    jaja, úszok egyet a Dunában, aztán jó lesz :) lehet tényleg öreg vagyok? neeeeem :)
  • Shep
    #542
    Physx szempontjából mindenképpen, brutalitáséból nem, de szerintem kár a két játékot hasonlítani, ez azért taktikai elemeket is felvonultat az meg csak mész és ölsz. Azonban ha a képregényhez hasonlítjuk mindkettő nagyon jól visszaadja azok hangulatát.
  • vixo
    #541
    A 3d-s gameplay-ről tudtok vmit? milyen szemüveg kell majd hozzá? vörös-cián lencsés szemüveg szerintetek jó lex hozzá???
  • grebber
    #540
    Fekete ruhás Batman mod!
  • Rage47
    #539
    már most lekörözi azt...
  • zzeN
    #538
    Hát azért ez így a demóról ítélve jóval jobb szvsz, a wolwerine csak egy hack 'n slash.
  • Rage47
    #537
    ez is egy lehetőség :D
  • Prince23
    #536
    Szerintem méltó ellenfele lesz az X-men origins wolverine-nak:D
  • Totti5
    #535
    irány a lánchíd és vesd magad a dunába, nincs értelme tovább élni ilyen játékfelhozatal közt
  • werkfilm
    #534
    vagy talán csak vénfasszá váltál már és ezért nem jönnek be a játékok, ahogy gondolom a polcodon sincsenek már ott a kisautók meg a legók
  • Shep
    #533
    Persze mert ez volt az igazi Betmen játék :)

  • DarkSector
    #532
    jah eddig nem is volt nagy szám...ez se lesz top 1...de nem szabad lebecsülni
    attól még hogy régi legendáról van szó, a játék még lehet jó...
    nekem kellemes csalódást okozott. szép...van pörgős bunyó, van sejtelmes lopakodás a sötétben...mit kellett volna még?

    Van még ugye joker is!!! :D
    lehet sok embernek az igénye nőtt meg...de szerintem fogalmuk nincs, hogy mit kellett volna másképpen, vagy +-ba megcsinálni...igy könnyű leszólni egy alkotást.

    És többet ér, mint a sok pökember, meg iron man...
  • ProGabe #531
    "Mikor volt ez kemény játék? Mikor áthozta 1ik haverom hétvégén 90-ben c-64-re és már 10edszerre töltöttük be. Nah akkor jó volt."

    ezt a játékot c64-en? Wut??

    attól, hogy valami Batman, még nem biztos, hogy ugyanaz. vagy te a Batman Forevert egy kalap alá veszed a Batman: Begins-zel és a The Dark Knight-tal? :S

    tényleg sok a szutyok játék, de azért akad egy-két jól sikerült darab is
  • ViniSoundz
    #530
    Én mióta eladtam anno a playstation 1-et és ugye kiment már a divatból, én azóta nem játszottam normális játékkal, ami lekötött volna annyira, hogy végigtolom. Komolyan, nem is tudom mit játszottam végig azóta. Half Life 2re még emlékszem, de azon kívúl semmi. Az jó gém volt, újítás, de ott meg is állhattak volna fps-el aztán kész. Tele a rongy-szar játékokkal a piac.

    Ebben a betmenben is sztem lesz majd 1-2 dolog ami 1-2 órát leköt max, de több nem. Már az eleje is szar, lerágott csont BETMEN. Mikor volt ez kemény játék? Mikor áthozta 1ik haverom hétvégén 90-ben c-64-re és már 10edszerre töltöttük be. Nah akkor jó volt.
  • arty
    #529
    vagy egyiket se ;)
  • Shep
    #528
    Vagy inkább rakták volna mindkettőt :)
  • csoli31
    #527
    Szóval akkor te majd ezt a játékot is végig alszod mi, mint a CoJ2-nél tetted?! Bocs de ezt nem hagyhattam ki! Amúgy tudom hogy nem lehet Joker-ral is végig vinni de akkor is, inkább őt raknák bele, mint a PhysX-et a pc-s változatba!
  • Rage47
    #526
    Én nem tudok felkelni, ha egy ilyen szuper játékkal játszom:D Így voltam a CoJ2-vel is, szinte játszatta magát:)
  • Shep
    #525
    De ha még nem is vetted meg akkor is mi értelme végigrohanni rajta?
  • Totti5
    #524
    Nekem sem, egy 8 órás játék is egy hét minimum, egy (j)rpg több hónap, de ilyen játékokat 10 óra alatt ritkán viszem végig, nem szoktam rohanni, mert nem azért fizettem hogy átfussak rajta:)
  • Totti5
    #523
    Amire azt írják hogy 10 óra az 10 óra, persze azon is végig lehet rohanni 7 óra alatt easyn semmivel sem törődve. Egy játéknak az a lényege hogy beleéld magadat és legtöbbet tudd balőle kihozni, ha lehet akkor hardon nekiállni.
  • Shep
    #522
    Én elég sok mindent végigjátszok, de olyan még nem volt, hogy egy ültőhelyben végigvigyek valamit, még a pár órás játékokkal is elvagyok pár napig. Úgyhogy az ilyen végigdarálom gyorsan játékosokat nem is nagyon értem.
  • zzeN
    #521
    Azért írtam, mert sok játéknál írták h húú több mint 10 óra lesz a játékidő, erre normális tempóban jó ha volt vagy 6-7 óra. De ha itt több teszt is írja h több mint 12 óra lesz, az fasza lesz. Épp ideje vmi normális játékidejű gamenek.
  • Totti5
    #520
    Az űberkockák akik nekiállnak reggel és addig fel sem állnak amíg nem rohannak rajta végig azoknak biztos, de legalább másnap már fikázhatják hogy milyen rövid és egy fabatkát sem ér.

    Az eddigi tesztekben 12+ óra játékidőt írtak.
  • romeozor
    #519
    biztos sok itt a ps3 tulaj ^^
  • zzeN
    #518
    De Joker-ral is csak a challenge room-ban lehet lenni. Valahol meg azt olvastam h 12-15 óra lesz a játékidő, ebből talán 8 ha meglesz eddigi "tapasztalatok" szerint.
  • arty
    #517
    Rohatt sony!!!!! :(
  • csoli31
    #516
    Mert a legtöbbjüket a grafikai részletesség érdekli, és nem a tartalma a játéknak.Pedig ha látnák videón hogy Joker-ral is mit lehet művelni?!Inkább Joker kellet volna mint a PhisX!!
    Szerk.
    És ezt úgy mondom hogy nekem Nvidia karim van!!
  • Shep
    #515
    Amúgy amiatt miért nem lázadozik senki, hogy Joker meg csak PS3-on játszható, azt nyilván nem az NVIDIA intézte el nekünk :)
  • Csak77
    #514
    #505
  • DarkSector
    #513
    akkor magyarázd el..
    figyelek...
  • Csak77
    #512
    Te egyszerüen egx buta ember vagy.
  • DarkSector
    #511
    igen én elhiszem...
    konzolhoz semmi köze...hiába warezolod előbb pc-t konzolra utána is annyi fogy majd...
  • HeadHunter86
    #510
    Bocs, tényleg. Nem is figyeltem.
  • Jani21
    #509
    Szerintem Steam-en még nem előtölthető (pre-load), hanem "előrendelhető" (pre-purchase). Különben is furcsa lenne ilyen korán előtölthetővé tennék, általában a megjelenés előtt szokták nem sokkal.
  • Shep
    #508
    Anno én is ezt írta, jól le is hülyézett itt valaki :)
  • HeadHunter86
    #507
    Mivel STEAM-en már előtölthető, ezért már tuti kész a végleges.
  • grebber
    #506
    Egyértelem hogy elakarnak előbb konzolon adni párszázezer db-ot aztán jöhet a pc-s.