25
  • patka91
    #25
    Üdv,
    Több mint 2 éve játszom a játékkal, úgyhogy akinek bármiféle kérdése van tegye fel itt, vagy keressen online "patkan" néven.
  • Lazurhun
    #24
    Nem tudja valaki hogy lehet regisztrálni?mert nekem ezt irja ki az username-nél hogy please choose a station username.
  • gazgoblin
    #23
  • gazgoblin
    #22


    Theme Decks Have Arrived!


    A new feature has arrived in the world of PoxNora. That's right - Theme Decks!

    Available now, play against others with decks of equal power. These Theme Decks have been specifically designed to provide a level playing field for all players. Newer players who want to be able to learn and compete right away will enjoy this new, slightly more forgiving format.
    Advanced players who want to be able to prove their skill in tactics over their skill in deck building will now have nowhere to hide.

    This first set of Theme Decks features many of PoxNora's most popular themes, drawing on the game's long history and unique lore.
  • gazgoblin
    #21
    azt tervezik hogy ha beindul a játékpénz (gold) akkor majd a fragmenteket át lehet váltani rá

    és igen, abból is vehetsz majd rúnákat (meg persze pénzért is vehetsz majd)

    és szerintem az éppen aktuális legújabb kiegeket tuti nem fogod tudni beszerezni csak pénzé'
  • Kry
    #20
    Áh, thx. És ezekböl a fragmentekböl lehet majd mindent vásárolni. Tehát runákat(kártyákat) meg minden lényeges dolgot, vagy valódipénzé lesznek csak elérhetőek?
  • gazgoblin
    #19
    poxnora.com-on a jobb felső sarokban lévő menünél tudod megváltoztatni a usernevedet guestxxx-ről

    a merge account-al ne foglalkozz (az arra volt jó hogy a bétás accot összefond a véglegessel)
  • Kry
    #18
    Jó de regeltem, aztán ez a "merge account" dolog nem müxött, azán igy is be engedett a gémbe, de csak vendégként (guestxxxxxx) néven. Szal nem értem ezt, elég káosz van egyelöre
  • gazgoblin
    #17
    még nem az...de a játékpénz már gyűjthető "fragment"-ek formájában
  • Kry
    #16
    Regelés kicsit érdekesen müxik. Most akk free vagy nem?
  • gazgoblin
    #15
    öö én pl
  • Kry
    #14
    Játszik vki ezzel?
  • gazgoblin
    #13
    PoxNora is going Free to Play with an Alternate Currency (Gold!) and a NEW Store!

    It’s been a long time coming and it’s taken a lot of blood, sweat, and pixilated tears, but we’re just about ready to roll out our new Free to Play system! This is a Player Rewards system where you earn gold for playing PoxNora and can spend your gold in our new store for all sorts of shiny, awesome goodies. And when I say awesome, I mean awesome.

    Here is the skinny:

    1) Players will gain our new currency gold for playing PoxNora in all its forms. This includes 1v1, 2v2, Single Player, and Daily games. Drums of War winners will also be rewarded large amounts of gold.

    2) Players will be able to go into the NEW AWESOME SINGLE RUNE AND MORE STORE and turn their gold in for, among other things, Rune Packs, Tokens, and even SINGLE RUNES!

    3) The fragment system will be going away, forever. Seriously. Fragments will no longer drop in campaigns. Fragments will no longer clog up your inventory. Fragments will no longer taunt you with their mostly useless luster. However, fragments will also no longer BE worthless. FOR A LIMITED TIME, you will be able to exchange your fragments in for some shiny new gold!

    NOTE: Gold will not be tradable.
  • gazgoblin
    #12
    Nov 9-ig féláron mennek az árak
  • gazgoblin
    #11
    Ébresztő gyerekek! Ez egy nagyon jó kis játék! Tessék leszakadni a farmville-ről a munkahelyen és átállni erre! :D

    Ha valaki tolja a gamét az találjon be egy priváttal thnx!
  • Kry
    #10
    Hmm eléggé kihalt a topik, én most töltöm a gémet, nem tom van-e még vki aki jáccik-e vele, mert érdekelne gy-két dolog a játékkal kapcsolatban.

    egyébként úgy látom a sonyval egyesült vagy nem tom mi, és megint béta??
  • bigbigle
    #9
    ezt lekell tölteni vagy mi? mert regisztráltam de nem tudtam soha belépni
  • SzarvasA
    #8
    Én 2 hónapja nyomom kb. Isteni ez a játék. Az Age of Wondersre emlékeztet :)

    Nincs magyar leírás egyenlőre. Maga a TUTORIAL olyan szinten megmutatja/elmagyarázza a tennivalókat, hogy szerintem bárki megérti. A többihez kell az angol tudás.

    Nincs olyan hogy melyik néppel érdemes lenni. Mindnek meg van a maga előnye - hátránya. Minden népnek van saját rúnája: játék közben bal fent egy szám van (álltalában 3-as. rá kell kattintani, és előjön.

    Forglar Swamp: minden kör elején kap plusz norát (mannát)
    Mocsári nép. Békák, vizilények. Sok a távolsági egységük, tudnak ugrani (akadájokat könnyebb kikerülni így), tudnak mozogni a vízben is, mérgeznek. Van olyan varázslatuk, amivel norát tudnak generálni.


    Forsaken Wastes: 60%-al gyorsabban jár le e lények "clockdown"-ja. Azt mutatja hogy he meghal, hány kör múlva lehet újra megidézni.

    Élőhalottak. A legtöbb lényükre hat rájuk a mérgezés, a fertőzés, félelem. A főépűleteiken és a nora fontjakon mágiaellenállás van: nem lehet rájuk varázsolni. sok lényük fertőz (minden körben sebződik), megbetegíti(csökken az egység attacja és deffensje) a más lényeket.

    Ironfist Stronghold: 6-al kevesebbet sebeznek az ellenük bevetett varázslatok.

    Törpék, barbárok, gólemek. Sok speciális képességük van, ezek használatával erősítik egymást.


    Surrended Lands: +14 defens-t kapnak a lányek. Minél nagyobb az támadó Attack -ja és a támadott lény Defens -je közötti különbség, anál nagyobb mértékben csükken a sebzés. Pl.: 11 helyet csak 8-at sebződik.

    Sárkánynép, Skeezick. Regenerálódnak, magas a védelmük. Erős, harcias nép. Erős területre ható varázslatokkal.

    Underdephts: + 5 DMG minden lénynek (+5 sebzés)

    Málysötét. Dötét elfek, démonok, impek. Sok lényüknek van ellenállása a tűzzel szemben, vagy gyógyul a tűztől, lávától. Más egységek pedig a lépteik nyomán lávát hagynak. Ezt jól őssze lehet kombinálni. Vannak lopakodó, láthatatlan lényeik.

    K'Thir Forest: + sebességet kap minden egység. Vagyis tövvet tudnak cselekedni: ütni, mozogni, speciális képességeket alkalmazni.

    Elfek, állatok. Sok távolsági egység. Mágusoot tudnak teleportálni.

    Sawage Tundra: +10 HP minden lénynek. (+10 életpont)
    Jégvidéki nép, Yetik, gólemek, tundra barbárok.
    Sok egységük chill-t ad. (kör elején 1-2-t sebződik az akit egyszer megütöttek) Sok egység Arctic (ha jégen, havon van, +1 sebességet kap). Erős területre ható varázslatok, amik jéggé változtatják a földet, vizet.

    Shattered Peaks: Hm... na velük nem nagyon játszottam. "You get a 12% nora refund on each deployed champion with a minimum of 4 nora."

    Küklopszok, denevérek, G'hernek, és Moggák. A moggák ojasmik mint a goblinok. Nem túl erősek, nem túl kemények, de sokan vannak. Ha nincs a moggák közelében G'hern aki felügyeli őket, akkor megcsappan a harci képességük. a G'hern-ek nem túl erősek, de erősítik a moggákat, és szinte mindnek van speciális képessége: gyógyít, +AP-t ad a másik lényeknek, teleportálja a saját lényeket, kis moggákat szül. Náluk a küklopszok a kemény fiúk.




    Hát így ami szembe jutott leírtam. Remélem segítettem.
  • Grimbusz
    #7
    Hali!
    Én is letöltöttem, de alig találok hozzá leírást, akinek van oldalcíme ill. tudása a játékkal kapcs, mit érdemes csinálni és mivel érdemes játszani (faj) stb. érdekelne :)
  • mikrofonhead
    #6
    Megfogjátok...főoldalon katt erre:



    Ez egy kb 15.MB-os fájl.Letöltitek majd elindítjátok, ő fel update-eli magát, össz vissz 2x-3x kell majd kattintanotok setup közbe...ennyi :)
    Aztán természetesen regisztrálni is kell, méghozzá itt:



  • mama2
    #5
    Nekem se indul el...
  • mikrofonhead
    #4
    Hát hajrá skacok...nem bonyolult :) vegyetek fel msn ha komolyan gondoljátok h játszani akartok :) együtt megcsinálhatjuk a F.A.Q.-ot is meg mindent :) nos?

    pisti: van java runtime environment-ed letöltve és telepítve? mert az kell hozzá!
  • Pistike 007
    #3
    Én már próbálkoztam, de nem indul el.
  • mama2
    #2
    Én most töltöm.
  • mikrofonhead
    #1
    A PoxNora az Octopi online taktikai játéka, ahol a csapatok több mint 400 varázslatot, relikviát, felszerelést és Bajnokot (ők a katonáink) szerezhetnek.

    A PoxNora az Octopi online taktikai játéka, ahol a csapatok több mint 400 varázslatot, relikviát, felszerelést és Bajnokot (ők a katonáink) szerezhetnek. A harcosok tapasztalatot szerezhetnek, és új képességeket sajátíthatnak el. A forduló alapú harcok különböző térképeken folynak. A cél nemcsak az ellenfél megsemmisítése, hanem a Nora gyűjtése, ami az egységek megidézéséhez és a képességek aktiválásához kell. Alap csapattal is belekezdhetünk a csatába, de a komolyabb és jobb eszközöket meg kell vásárolni különböző módokon, például erősítő csomagok formájában.