18
  • vajon kiki
    #18
    "...akinek nincsen számítógépe..." ...

    ...az -és különösen a mai világban- valószínűleg nem vágyik, se filmre, se videojátékra, se olcsón, se drágán... (MAXIMUM (!) marad a tv-rádiónál)

    ...arról tkp. nem is érdemes beszélni, mert ez a fórum elsősorban azoknak szól, akiknek van, vagy legalább érdeklődést mutatnak iránta...
  • vajon kiki
    #17
    azt azért megsúgom, hogy semmi firewall, vagy routet nem blokkolja, és nem is történt az adott időpontban ilyenirányú változtatás....
  • vajon kiki
    #16
    aha. és azt mivel magyarázod, hogy órákon keresztül nem ment nálam a TOR, az említett 9050-es porton,(persze net meg minden egyéb volt közbe) majd mikor átkapcsoltam kézzel egy másik portra (18789 amit hasraütésből írtam be), MILYEN ÉRDEKES, hogy egyből meglódult...

    Ez kizárólag a 9050-es port szolgáltató által történt BLOKKOLÁSÁT jelenti és a 9050-es portot pedig legjobb tudomásom szerint a csak TOR és azon belül is ÉN szoktam használni (de én viszont NAGYON) ... tkp. ez az alapértelmezett SOCKS portja a TOR hálónak. Szokott volt régegebben még a 8118 is lenni bár ez leginkább csak belső port. Ha van valami egyéb , logikus 5leted, hogy mégis mi a manótól szállt el nekem csak és kizárólag a 9050-es port ilyen "rejtélyes" körülmények között, akkor légyszíves osszad már meg velünk, mintegy tanulságképpen ! Kössz !
  • eto demerzel
    #15
    na nehogy maaa. osszeeskuves elmelet... le sem .... teged. meg a tor halodat. egy ekkor tarsasagnak te 1 kis piszok vagy, es abbol is az erdektelen tipus. nem te vagy a vilag kozepe.
  • zola2000
    #14
    Szerintem meg nem, akinek nincs számítógépe, csak egy egyszerű ember, az honnan szerezzen olcsón cdket, dvd filmeket, videojátékokat? :)
  • atlagember
    #13
    Végre egy ésszerű döntés. Követni kellene minden országnak!
  • vajon kiki
    #12
    csak érdekességképpen említem meg hogy mennyire működik hazánkban a kínai tipúsú cenzúra és a hatóságok nyomulása, hogy nálam a TOR alapértelmezett 9050-es portját fogták és egyszerűen lekapcsolták a T. szolgáltatók , gondolom azért, mert látták hogy miket irogatok itt ezen a fórumon és hogy milyen titkosítást használok... hát boccs... azonnal átálltam egy másik portra, mind a 65500 portot csak nem fogják lekapcsolni
  • vajon kiki
    #11
    hát most mit mongyak erre??

    most , mikor látják már hogy bukott a helyzet, és az utolsókat rúgják, még benyomnak egy olyan cikket, mintha ők engedték meg volna nekünk, hogy élhessünk... nagy kegyesen

    hát köszönjük szépen , tudunk mi élni nélkülük is...

    titkosított csatornákon keresztül idáig is és eztán is le fogunk tudni tölteni bármit az internetről, ha megengedik, ha nem.
  • FoodLFG
    #10
    Azér' nem kell elpoénkodni
  • Vorpal
    #9
    "3000 euró" - naponta 3szor felülirom - de ki nem
  • VoltNincs
    #8
    Betiltani olyasmit, amit a többség már magas fokon művel elég nehéz :)
  • metaljesus
    #7
    "A határérték 3000 euró"
    ez a riaa szerint olyan 0,6-0,8 zeneszám által okozott kárnak felelhet meg kábé, korábbi esetekből kiindulva
  • Amcir
    #6
    a kiadók meg azoknak a hhasznát is lenyelik
  • vajon kiki
    #5
    "fellélegezhetnek a kisebb fájlcserélők"

    pffff. meccsoda naggy kő esett le a szivecskénkről.....

    ezentúl már nem kell akkor többé lábujjhegyen a kalózos filmeket letőtenünk titkosított csatornákon?
  • vajon kiki
    #4
    "nem használhatók fel bizonyítékként az IP-címek"

    muhahhhhhahahahhahhahhahaaaaaaaaaaaaaa
  • FoodLFG
    #3
    Ezzel csak az a probléma, hogy nem tudjuk, hogy pontosan mennyi a veszteségük, közben a másik oldalon nagy pénzek mennek el feleslegesen a vérpistikékre.
  • Narxis
    #2
    Csakhogy sok kicsi sokra megy. Attól, hogy a levadászása sokba kerül a fájlcserélőknek, a készítők(szándékosan nem programozót írtam, mert zenéről és filmről is szó van) vesztesége ugyanannyi marad. Amúgy én is leszarom a jogvédőket, azokat sajnálom akik tényleg valami jót csinálnak. Pl. zenészek
  • FoodLFG
    #1
    Tiszta sor. Teljesen érthető a döntés.
    Kíváncsi lennék, hogy a német adófizetők mit szólnának ahhoz, ha tudnák, hogy óriási pénzeket dobálnak ki az ablakon egy-két szerencsétlen vérpistikére csak azért, mert néhány jogvédő ott nyáladzik az ügyészségen. Társadalomnak semmilyen haszna sem származik pár vérpistike lekapcsolásából.
    A jogvédők, meg ugye kiket érdekelnek..