77
Egy relatíve új stílus a Happy Hardcore és a Trance keveredéséből - egyéni hangzással és hangulattal.
  • MR ME
    #77
  • MR ME
    #76
    am meg ha vkinek van vmi oldala ahonnan lehet új zenéket letölteni az megoszthatná velem akár pm-ben is, mert elég rég nem szedtem új freeformot :(
  • MR ME
    #75
    Sam One - Promomix 2009
  • VonX
    #74


    Ide sem árt... :)
  • msstz
    #73
    Egyébként nincs valakinek min. 192kbps linkje ehhez?:

    William Orbit - Barber's Adagio For Strings (Alek Száhala Remix)

    nekem 160 cbr van és az bizony halláskárosodás.

  • msstz
    #72
    Kate Fox: Watching the English (The Hidden Rules of English Behaviour)

    öltözködési szabályokról mesél zenei szubkultúrákban:

    "The minor style distinctions between these groups are subtle, and not really visible to the naked eye of an uninitiated observer, just as much of the music may sound alike to the untrained ear. As a member of one of these youth-tribes, however, you can not only see and hear important differences between, say, House, Techno and Trance, but also, within these categories, between sub-genres, such as Acid House, Deep House, Tech House, Progressive House, Hi-NRG, Nu-NRG, Old Skool, Goa Trance, Psy Trance, Hardcore, Happy Hardcore, etc. You know, for example, that Hard House and Hi-NRG are particurarly popular among gay men [...]."

    melyikőtök meleg?
  • warmonger4
    #71
    szevasztok =) pls töltsétek le a bemutatkozó mixem=) Ez am a 7. mixem, csak hát most döntöttem úgy hogy közzé teszem=) (mind a 7 mixem elkérheted msn en: [email protected] feltéve ha teccik a bemutatkozó:D) Ja és trance-be csináltam. Rem tecceni fog=)

    PMM - On the wing of the trance.rar
  • msstz
    #70
    mostanában nem hallgattam
  • Daza500
    #69
    Jó zene. :)
  • MR ME
    #68
    up!!!!!!!!
  • msstz
    #67
    húhha, egyik sem ismerős. :)
  • Riker
    #66


    Nightforce ezúttal változatos szettel készül, de bizonyára fog freeformot is játszani:) hamarosan várható egy promo mix is tőle

    Előző neoraven felvett szettek ---> Rave.hu Fórum
  • Dying Soul
    #65
    egyetem
  • F34R
    #64
    hát idelye lenne már vayg legalább őszecsőditeni a fórumozok közül egy párat és szétbontani 175 BPM el egy épületet
  • kulabácsi
    #63
    pesten vagy? :O tanulni jöttél vagy hogyhogy?
  • Dying Soul
    #62
    :/ nemjóság. most, hogy itt vagyok, kéznél lenne, de ha meg nincs..
  • kulabácsi
    #61
    nemúgytűnik :S
  • Dying Soul
    #60
    nem rendeznek ilyesmi bulit vhol BPn?
  • kulabácsi
    #59
    up!!!!
  • Denisse91
    #58
    hát mivel más témát nemnagyon találtam amit nézegetnek is mostanság, ezért igen :)
  • Dying Soul
    #57
    ezt biztos ide?
  • Denisse91
    #56
    Sziasztok! Nagyon kellene nekem egy szám.. Chainside - I would die for you (original mix). Akinek megvan JÓ változatban, annak megköszönném nagyonnagyon ha elküldené nekem :$ (priv üzenetben megadom msn címem)
  • folken85
    #55
    No akkor meglátjuk mit lehet tenni a dolog érdekében!
  • F34R
    #54
    Jelentem 4-en
  • kulabácsi
    #53
  • Dying Soul
    #52
    így legyen! :) kulabá is bennevan, már hárman vagyunk akkor. :P
  • folken85
    #51
    Kár hogy Magyarországon nincs még kultúrája ennek a műfajnak!Pont ezért született egy elképzelés,hogy ha lenne rá igény akkor lehetne csinálni kisebb családias bulikat.így lehetősége lenne az embereknek megismerni eme stílust...Várom szeretettel a véleményeket!
  • kulabácsi
    #50
    jaja, és igen korrekt cucc :D
  • Dying Soul
    #49


    hálisten nem a szar rapidon volt.
  • kulabácsi
    #48
    itten e
  • kulabácsi
    #47
    lol ez új szabály, na akkor majd megoldom én helyetted :)
  • folken85
    #46
    Aszongya h 30 napig újoncok nem linkelhetnek weboldalt!De kb csak be kell másolni h psychoportal.hu Szóval no para!
  • kulabácsi
    #45
    linkt!
  • folken85
    #44
    Hali! Elkezdtem feltenni albumokat,mixeket a Psychoportal.hu-ra.Ahogy időm engedi,bővíteni fogom a felhozatalt.Jó szórakozást! ;)
  • kulabácsi
    #43
    Finrg pack
    tőcsétek csak
  • kulabácsi
    #42
    kis zene
    meg még 1 kicsi
  • kulabácsi
    #41
    pont most akartam betolni :D
  • Riker
    #40
    bár freeform nincs benne, némi kedvcsináló a bulihoz:


  • kulabácsi
    #39
    ez így van sajna
  • Riker
    #38
    megvannak a hibái, de meg kell becsülni azt a nagyon kevés szórakozóhelyet ahol eltűrik az ilyen stílusokat, és nem csak 120bpm alatt létezik náluk zene:)