11
  • mousee
    #11
    Ez nagyon nagy XD

    Amúgy WoW-on terroristák tudnak beszélgetni, még akár privátban is. És beszerveződhetnek egy raidbe is, mintha black temple ellen mennének, azt közbe mennek robbantgatni XD

    Tíccsákbe ja zoxigént, mer a terroristák be bírják lélegezni, és ezzel is csak előrébb van a terrorizmus...

    éljen amerika...idióták...
  • lapaleves
    #10
    hát ja, nagyjából ennyi. azért nem semmi, hogy a szakértőknek sikerült rájönniük, hogy a kvázi-barter virtuális csereeszközök nem vannak adóztatva.

    de újfent: a nemzetközi terrorizmus is nagyon-nagyon veszélyes dolog.
  • ihateworkdays
    #9
    Elképzelem, ahogy egy terrorista osztag ül a gépek előtt és WoW-ozik.:D
    Esélyes, bár nem lehetetlen.
    Állítoólag a maffia már így (is) mossa a pénzét.
  • trogi
    #8
    Először vigyorogtam én is, ahogy elképzeltem, hogy bűnözők vásárolnak maguknak villát, autót, szigetet a szekonlájfban. :-)

    Európában kevesen ismerik, de szerintem ez is az arab pénzváltórendszer ellen irányul. (Nem jut eszembe a neve.)
    "Mit képzelsz? Beraksz pénz Teheránban, majd Tripoliban 1 hónap múlva bemondásra kiveszed? Ráadásul papírok, kamat és adó nélkül? Pfuj, undorító! Hát nem! Menj a bankjainkhoz!"
  • Amergin
    #7
    A nagy mesterek újabb támadása a privát szférátok ellen.
    Nekik mindenre rá kell tenni a mocskos, szőrös kezüket. Kontroll alá kell vonni mindent. Hamarosan ha fingtok, azt is mikrofonokkal fogják rögzíteni.
    Hogy nincs indok mindezeket az emberekre erőltetni?
    Majd a titkosszolgálat megtámogatja picit a "terroristákat" és akkor majd lesz ürügy...hehe
  • birdo #6
    HIhi... nálunk az 5 milka feletti kézpénzes forgalmat kell jelenteni...
  • slickboy
    #5
    Szerintem a Second Life-ra céloztak. Vagy egy kis online pókerre vagy kaszinóra.
  • P3h3ly
    #4
    Nem értem mit akarnak ezzel. És egyáltalán mire értik a "virtuális világokat" ebben az esetben mert ezt ált. az MMORPG-k re használják és ennek a cikknek köze nincs hozzá...
  • archelf
    #3
    Nem szaroznak, csekk e-gold:
    http://www.securityfocus.com/news/11462

    AE
  • gere1
    #2
    az ilyen faszokat le kellene loni. mennyivel szebb es nyugodtabb lenne a vilag!
  • rigidus
    #1
    "...ezért ezek az oldalak később alkalmasak lehetnek a terrorizmus finanszírozására"

    Ezzel az erovel - tobbek kozott - adot se volna szabad fizetni.