45
  • smaczylaci
    #45
    Jobbkezesek! Rakjátok át az egeret baloldlara és vezethettek jobb kézzel! ;)
  • Che
    #44
    A GTA3 és a VC az kilett pörgetve részemről is.Az SA-t meg ugy a negyedéig elvittem majd rájöttem tök ugyanaz mint az előző kettő úgyhogy megis untam, a 100% mnetést meg azért kértem el mert minek szarakodjak engem csak néhány apróság érdekelt azt megnéztem és nyugtával dícsértem a napo hogy semmit se vesztettem.Szívesen Tibor...
  • zola2000
    #43
    De én gamepadon játszottam pcn a vice cityt, szerintem jobb a gamepad analóg ravaszaival adni a gázt meg a féket, analóg módon kormányozni a bal joysickel, a jobb joystickel meg kamerázni, tehát szeritem pcn is inkább gamepad. Habár a vice city nem jött be, xboxra megvan a gta4, de június óta van benne 5 óra játékidőm (tehát nem jött be), maradok a JRPGknél...
  • ldavid
    #42
    alapból átállítom én is, de ballal nem tudok normálisan vezetni, ezért zavar a dög lassú kamera
    be van ugyan állítva külön bill.-re is a kameramozgatás de az nem a legjobb
  • dronkZero
    #41
    Hehe:

    "Annyira nem lehet senki hikomatos, hogy ehhez ne szokna hozzá egy 15 perc alatt."

    ldavid:
    "jobbkezes vagyok, nem fogok balkézzel vezetni"

    De, van ilyen hikomatos. :D
    De nemcsak béna, még hülye is: ha nem fekszik az alap billentyűkiosztás, miért nem állítod át? Én addig rá sem klikkelek a New Game menüpontra, amíg nem lőttem be az irányítást...

    Egyébként én is jobbkezes vagyok, de nekem aztán kurvára mindegy, hogy melyik kezemmel irányítok... A billentyűzeten, az egér az jobb kezes ofkorz. De hogy pl mortalban jobb kéz az irányok és ballal üt-rúg, vagy fordítva, az totál tökmindegy.
  • Praetor
    #40
    Jobb kezes vagyok én is, és sztem királyság az irányítása. Eleinte furcsa volt, de könnyen megszokható. Egy idő után meg előnnyé válik, hogy a kamerával azt nézel, amit akarsz.
  • ldavid
    #39
    jobbkezes vagyok, nem fogok balkézzel vezetni, és milyen alapon kellene nekem tekergetni a kamerát? azelőtt megtudták csinálni rendesen
  • Indigo
    #38
    Nincs itt mit fikázni. Csak elmondtad a véleményed, amire minden "GTA fan" magasról... :)

    Mellesleg, úgy aztán baromi élvezetes egy játék, hogy 100%-os mentéssel kezdünk neki, és épp azokat a dolgokat hagyjuk ki, amiről az egész szól... Köszönjük, Emese!
  • Che
    #37
    Hátén nem tom a GTA 3 még nagy cucc volt, a VC is mert az volt a második 3d-s GTA...Aztán megjött az SA, megvártam még kijátszotta span elkértem a mentését minden vackot kipróbáltam és úgy 2 óra után töröltem is és azóta is csak porosodik a polcon.Ezzel kb. ugyan ez lesz mert sztem baromi unalmas.Mondjuk ezaz én véleményem.Nekem a Maffia sokkal jobban tetszett.Annak pl. várom a folytatását.(nah GTA fanok most lehet fikázni)
  • HöfEE
    #36
    Pontosan ezaz. Két kézzel kellett az autót irányítani. Szerintem is elég hülye megoldás volt. A vice city vagy gta3 féle kameranézet sokkal jobb volt.
  • trogerzsiger
    #35
    Nemá! he remélem konzolra is megkapjuk azokat a plusz módokat....
  • Balumann
    #34
    Kamerával?! WSAD -vel megy az autó, jobb kézben meg az egérrel lehet bármerre nézni. Szerintem jobban nem is lehetne megoldani :|
  • Praetor
    #33
    Nemtom miről tetszik beszélni. A GTA SA királyság, és az irányítással abszolút semmi gond nem volt. Bal kézzel billentyűzettel a mozgást irányítod, jobb kézzel egérrel meg a kamerát.
    Annyira nem lehet senki hikomatos, hogy ehhez ne szokna hozzá egy 15 perc alatt. Vagy 4x végig vittem az SA-t pc-n. A játékélményt nem csak a küldetések adják, hanem azok a lehetőségek, amiket a küldetéseken kívül csinálhatsz.
  • Indigo
    #32
    Miért dobálózott akkor a "szaksajtó" egésze 99 meg 100%-okkal? Hype, parasztvakítás? :)
    No, azért remélem, hogy PC-re egy feljavított/kibővített változatot kapunk, és örülhetünk majd, mint majom... :D
  • gyuri12
    #31
    A multiplayer nagyon jó, csak a single lett "szar".
  • ldavid
    #30
    pegid a VC jobb volt, a SA-ban leginkább a kamerával volt gond, pl. kanyarban nem látni semmit
  • Balumann
    #29
    Nekem a San Andreas irányításával semmi gondom nem volt, nagyon jól irányítható szerintem. Nekem a Vice City-nek nem tetszett az irányítása, főleg a járműveknél.
    Tényleg ennyire elrontották ezt a részt? Kiváncsi vagyok nagyon.
    Mi van a multiplayerrel, az sem lett olyan jó?
  • YaniMan
    #28
    Leszögez: Nem akarom a konzolosokat bántani.
    Remélem, R*ék veszik a fáradságot, és normális irányítást gyártanak a PC-s verziónak, mert attól baromira paff vagyok, hogy mostanság minden konzolra-is-megjelenő játék PCs irányítása olyan, hogy a kóderek konzol-kontrollernek nézik a billentyűzetet & egeret (és használhatatlan szart raknak elénk). Ilyesmi volt már a SA irányítása is, azt azért nem tolom.
    Reméljük, ez tényleg jó lesz, és kihasználják az időt.
  • 5i
    #27
    Szívemből szóltál, öregem. Iszonyatosan vártam, és valóban a legrosszabb rész mindközül. Inkább előveszem a San Andreast, mint ezt.

    Unalmas, ostoba rendőrök, ismétlődő küldetések stb. Mondjuk a részeg-mód bejött és a taxizást is élveztem - úgy 1 napig.
  • gyuri12
    #26
    Nehogy pofáraesés legyen, az összes GTA közül a legszarabb.:)
    Megjelenés után megvettem,azóta se játszottam ki,irtó unalmas,egyhangú.
    (mielőtt jönnének a "Hülye konzolos fikázza a GTA-t,hogy most kijön PC-re hahahaha" kommentek, nekik mondom,hogy eddig sem fényeztem,hanem szidtam a GTA4-et)
    Ettől függetlenül: Jó játékot hozzá,megérdemlitek!
  • Sanyix
    #25
    Olyan vicces amikor a majmok szerint a pc-s játékoknak leáldozott, közben egyre kevesebb a konzol exkluzív cucc. Meg már vagy 12 éve folyamatosan áldozik lefelé :DD de ezt a pc-s játékosok nem veszik észre. Lehet mert elkezdett leáldozni, és rögtön meg is állt a leáldozás, és csak úgy áll :D

    Pont olyan mint amikor ezek a majmok minden gta-nál bejátsszák hogy "hát haha ez nem lesz pc-re", és mindig pofára esnek. De ez komolyan így van, ezt a gta3, azaz 2001 óta mindig elsütik.
  • Sanyix
    #24
    hátö én 70k-ból 6 évig JOBB minőségben élveztem a gta-kat mint ti konzolosok :D
  • Csaba42
    #23
    Aham, ez a hiszti volt a PS2/XBox megjelenése után is egy ideig, majd a sok ovis abbahagyta. Most mikor fejezik be a dedósok?
  • M0RN1NGST4R
    #22
    hozod a formád.
  • bertino
    #21
    tudjuk te fatökű
  • Reg5
    #20
    Már 10(bár lehet több)éve áldoz le, de még tartja magát :)

    Azt nem értem, hogy mi alapján mondta bárki is, hogy nem lesz PC-s verzió? Sztem a tiszta égnél is világosabb volt, hogy lesz..
  • dartois83
    #19
    Nekem 8 éve még a második résszel volt úgy, hogy Pentium I-el alig ment, tetű lassú volt, aztán mikor egy PIII-ra feltettem, meg túl gyors....nos ez szerintem most nem fog azért előfordulni.
  • Adam II
    #18
    A PC-s játékoknak leáldozott.
  • Csaba42
    #17
    Nekem is 3 éve van meg a gépem, most veszek jövőre egy újat. Erről ennyit; innen is látszik, hogy egyes konzolosok hozzáértése az informatikához kb. annyi, mint egy békának.
  • Csaba42
    #16
    Persze, mert a R* nem arról híres, hogy lassabb gépeken is jól futó játékokat ír, az összes eddigi GTA úgy szaggatott, hogy öröm volt nézni.
  • ffxi
    #15
    Basszus! Még az SA sem csináltam még ki :(
  • dartois83
    #14
    inkább költök egy 100ast, vagy akár többet a gépre, mert kb. 4 éve vettem a mostani gépet, fejleszteni nem akarom, mert az alkatrészcsere nem jött be...továbbá a konzolon nem hiszem, hogy fut a Complex...
  • Csaba42
    #13
    Most hol vannak azok a konzol-fanboyok, akik váltig állították, hogy nem fog megjelenni PC-re, mivel eddig nem jelentették be? LOL, tudni lehetett, hogy a R* nem hagyja cserben a PC-seket.
  • Indigo
    #12
  • Timbu
    #11
    Ha a nevedben szereplő 93 a születési éved, akkor már csak 3 évet kell várnod
  • gam87
    #10
    Csak nehogy 100 000et kelljen fizetni a gépre, hogy olyan minőségben élvezhesd, mint mi, konzolosok...
  • dartois83
    #9
    A Nap Híre....már csak a hardverkonfigurációt kéne megtudni, mert ehhez igazítanám a következő gépcserét
  • ldavid
    #8
    előbbi lehetne, boxról ki van rippelve a szöveg
  • kids
    #7
    savanyu a szőlő mi komám? fáj hogy a pc-s társadalom is jácchat ilyennel nem csak a magadfajta elvetemült konzolfanatik.
  • Tinman #6
    Magyarítás van má'?
    És reloaded verzió?