12
  • ziipp
    #12
    Egy ideje én ezt használom. Már rengetegszer jól adta meg az utat, max. egyszer, vagy kétszer tévedett.
  • RealPhoenixx
    #11
    KAWAszaki: hely, ez nagyon jo beszolas volt! -hehehe
    Melyik csinalta, a google, a magyar fejlesztesu GPS map, vagy talan a nagy nevu, sok hulyegyereket foglalkoztato Nokia cucc, avagy a nokiahoz valami hasonlo tarsasag mint pl a microsoft, ahol szinten sok zsemlefeju ucsorog es jatsza a kiralyt? /meg most is elnezest a keves kiveteltol!/
    Vagy melyik cumo volt ez??
  • KAWAszaki
    #10
    Először a térképet kellene úgy kijavítani, hogy a felüljárón ne akarjon jobbra fordítani az alattam futó útra, azután lehet gyalogos, meg kerékpáros opció...
  • Franky25
    #9
    Igaza van RealPhoenixx-nek, és mielőtt írnátok egy cikket, arról is hogy a tömegközlekedést is sikerült valakinek átrakni pc, azt ár ők szintén meg tették. Sőt asszem 2004-ben az év programja lett Magyarországon vagy valami ilyesmi.
  • zyppy
    #8
    1.kép: paint rulez:D
  • Adamul
    #7
    Én is pont ezt a linket akartam beírni, hiszen számomra is furcsa volt hogy ez nem szerepelt!
  • RealPhoenixx
    #6
    Eljenek az SG cikkirok (foleg mert a magyar fejleszteseket lexarjak!).

    NB: csupan azert irom ezt, mert egy magyar portal ezt a funkciot mar minimum 3 eve, ha nem tobb ideje kinalja, s amiota ez a funkcio van, azota viszont hazszamra pontosan lehet utvonalat tervezni vele, ez pedig nem mas mint a:

    www.utvonalterv.hu

    /ugy latom a mymap.hu es a nokiamap is le van maradva, a nagy nokia, a kis nyomi szellemi hatterembereivel, ugyanugy ahogy sajnos a microsoft is egy rakat ertelmi fogyatekossal rendelkezik, nah mind1 *had szorjak a penzuket, nem az enyem - hehehe*/
  • palm pilot
    #5
    A frankfurti Hauptbahnhoftól a Römerig például a Baseler Platz-on keresztül kínálta fel az utat a program, ami felesleges kerülő.

    Ez jó példa egy magyar embernek, jelentős német helyismeretünkkel igazán átérezzük a probléma súlyát. ^^
  • KarmaXXL
    #4
    A Nokia Maps is tud gyalogosutat tervezni.
  • Ferrer
    #3
    A mymap.hu-n van biciklis útvonaltervezés.
  • marcias
    #2
    Erre már igencsak szükség volt! Most már csak bicikliutak kellenek :P
  • Lost Lont
    #1
    Hah, nem rossz! Múltkor pont belebuktam ebbe, hogy kimondottan autós utat ajánlott kimondottan gyalogos útvonaltervezésemre :). A kerós térkép mégjobb lesz majd, bár rendes kerós (rendes keróval) még a tűrhetetlen helyeken is át tud vágni :D