17
  • sirGalahad
    #17
    Még jó hogy egyellőre nincs gyerekem...így nyugodtan magamhoz vehetem a napi FPS adagomat!
  • P3h3ly
    #16
    Ez nem vicc egy az egybe megtörtént az egyik ismerőssel, faterja annyit FPSezik hogy a srácnak nem marad ideje szinte a gép előtt mert kistesó is van aki szintén menne oda. :D
  • Tom Attorney
    #15
    Úgy látom, ez a gyerek a képen nagyon stresszel. :) Csak rá kell nézni az arcára.
  • Simaji
    #14
    Nem gondoltam volna, hogy az SG-n néha még valami értelmesnek tűnő emberi lényről is lehet olvasni nem csak az agyament Németekről akik a sok marhaságot találják ki...
  • csab3sz
    #13
    No nem a!
    Ha a szülőkkel megbeszélném--->rászoknak---> és még ki is fúrnak az szgép előtt.
    Megkérdezném mehetek játszani várj most épp öltem meg egy koreait ezzel a nanonrúhás csávóval!
  • tttttom
    #12
    xDD

    Én azért kockulok, mert unatkozom.Igazából én RTS fan vok, de nem vettem meg az RPG-ket se pl.:The witcher :) Ott az ember el tud lenni az emberek/szörnyek lekaszabolásával. xD
  • Frosty01
    #11
    "Jobb, ha először csak leül a szülő és a gyermeke helyébe képzeli magát, majd megpróbálja megérteni, hogy mi a játék lényege és kitalálja, hogy a program milyen célokat szolgálhat" - mondta a professzor."

    és szépen rászokik ő is :DDDDD
  • NEXUS6
    #10
    Aziskoláját!
    Hát te voltál az, na megállj!
    ;)))
  • dronkZero
    #9
    Wehehe, én is ezt élvezem, gyanútlan snipert-géppuskást-bokorugrót hátbakéselni... :P
  • NEXUS6
    #8
    A múltkor megkérdeztem a wow-os kocka barátomat, hogy miért olyan gyűrött a feje. Azt mondta azért mert rájött, hogy a wow-on kívül is van élet!!!

    Az egyik haverja áthozta a saját gépét és attól kezdve felkeléstől hajnalig RTS-eztek, meg FPS-eztek, meg ilyenek.

    Szal emberek van remény a kitörésre!!!;DDD
  • Fbn Lx
    #7
    persze nem simsezek, mert az lóf@asz
  • Fbn Lx
    #6
    ha azt vesszük, minden típussal átlagosan sokat vagy sokat játszok.
    csak ha összeadjuk ezeket, akkor jön ki néha a beteges óraszám :D
  • Fbn Lx
    #5
    na igen. szerepjáték ftw
  • NEXUS6
    #4
    De az onlájn játék szépségeinél nincs jobb, amikor tudod, hogy akit szopatsz az valszeg a másik oldalon dühében épp a billentyűzettel csapkodja a monitort!;)))

    Ez az érzés az a szamáddhi, amiről Buddha is csak álmodhatott;D
  • NEXUS6
    #3
    Nem is vagy beteg!;DDD

    Mondjuk én a GTA-ban szoktam a járókelőket (nénikéket, áskenázikat, afrókat, jardokat stb) megbézbolozni, megkéselni, meg távcsövessel a kocogókra vadászni.
  • GVG
    #2
    Reinhold S. Jäger és Nina Moormann
    -ezeknek nincs saját gyereke, hogy másokét akarják nevelni?
  • GVG
    #1
    én is le szoktam vezetni a stresszt a simsben...pl. csinálok egy családot és szépen halálra éheztetem őket stb.xD