22
  • sirpalee
    #22
    Nem installál de használ egy 4 giga körüli cache filet, és azt a gta4 is pörgeti rendesen. Ami töredezni szokott, mindig le kell törölni kézzel stb...

    Ha lemenne 60 környékére a 120 gigás elite, akkor lehet érdekelne, mert nemsokára fel lehet copyzni a dvd-ket a vinyóra és onnan futtatni. Csak a még egy potenciális hőforrás riaszt el a megvételétől...
  • Rage47
    #21
    mi volt a kérdés?
  • Glutamin
    #20
    Nem bánom, a jobb oldali is jöhet:D
  • narumon
    #19
    No akkor már lehet hogy lesz értelme. Van itthon pár Xbox360 vinyo egyet majd rádugok. :P
  • Zsoltika 007
    #18
    De fog. A köv update után. :)
  • narumon
    #17
    "Meg nem árt némi install is...
    GTA4 pl. állandóan tölt lemezről ha nincs HD a boxban."

    X nem installál a vinyóra.
  • narumon
    #16
    "Merevlemez nélküli változat - semmi értelme az user szopatáson kívül."

    Ezt nem teljesen értem. Direkt vettem HDD nélküli változatot mert, hogy a vinyot pont semmire nem használnám.
  • Adamul
    #15
    "elette helyezkedne el a 60 GB-os háttértárolóval érkező modell"
    Ez eddig nem 20Gb-os volt?
  • LOTR|Atocha
    #14
    Skacok, skacok. Mind a két csaj jöhet, amúgy meg PSP a király. :) Moh játék a buszon. :D Multi a parkban wi-fi-el. Full képernyős film a vonaton. :) Zene, képek stb. stb. :)) ÁÁÁ rulez. Nem bántam meg hogy eladtam a Wii-t. :D Pedig állat volt az is, de csak haverokkal nyomtam, havonta 1x.
  • Fbn Lx
    #13
    ha baloldalit grátiszba csatolják hozzá, talán kidobok érte 200-at
  • Mipi
    #12
    Nekem a jobb oldali is jöhet. Ne sértsük meg őt se!
  • Vardar
    #11
    Én nagy Halo fan vagyok, Halokkal szeretnék játszani. Csak hát Májkrofosbá A 2-t Vistára hozta ki, 3-at meg csak xboxra.
    Hm. Még sose volt konzolom. Kösz a válaszokat.
  • zola2000
    #10
    Meg lehet nézni amikor a gamecube 2003ban 100 dollár alá ment, akkor két hónapig jobban fogyott mint a ps2, aztán megintcsak nem...
  • zola2000
    #9
    Az x360 arcadehoz alapból jár 256 megás memóriakártya, ami, háát, nekem 15 játékom mentése van rajta, aztán csak félig van, úgy hogy van olyan játék aminek a mentése 768kb, van aminek 40mb, ez a két határérték nálam eddig, tehát bőven elég, ha megtelik, akkor max törlöm ami nem kell.
  • dez
    #8
    "Meglehetősen népszerű teória ugyanis a konzolpiacot figyelők körében, hogy a 200 dolláros álomhatár szinten mindegyik szereplő számára nagy előrelépést jelent. Amennyiben egy cég ez alá merészkedik, a termék iránti kereslet hirtelen megugrik, ez pedig nagy előnyt jelent a riválisokkal szemben, gyorsan növelve az adott gyártó részesedését."

    Ez inkább csak egy téveszme, amibe jelenleg az Xbox fanok és érdekeltek lovalják magukat, és riogatják a másik oldalt. Meg lehet nézni pl. a PS2 pályafutását, semmi sem történt, amikor átlépte a 200 dolláros határt.
  • peat666
    #7
    Xboxról van szó, nem ps3-ról. Az eredeti lemez a feltétele annak hogy ne töltögessen x-nél, de még azzal is előfordulhat. Az hogy van benne háttértár vagy nincs az nem határozza meg a jelenséget. Gta4 rosszul lett megírva, mindkét konzolon hibákat és lassú grafikát produkál.

    A wincsis és wincsi nélküli változat közötti különbség: Ha nem wincseszteres akkor 256-os memkártya jár a boxhoz jelenleg. Egy átlag játék 1-2 megás mentést csinál, van pár ritka játék ami nagyobb mentést csinál, pl forza 2. Tehát olyan 10-20-30 játékhoz biztos elegendő a memkártya.

    A wincseszter előnye az hogy lehet letölteni demot, filmet és kiegészítő cuccokat a játékokhoz.

    Az online játék ketté oszlik, van olyan amihez kell wincseszter (pl mert kiadtak hozzá multiplayer pályákat) és van amihez nem kell wincseszter.

    Ebből lejön hogy aki nem köti netre a gépét annak a wincsi egy levélnehezék, így mondhatni a vinyó nélküli változatnak az user szopatás mellett van egy kis értelme is...
  • antikarts
    #6
    A hdd nélküli xbox annyiban másabb, hogy az egy hozzá adott (+ akár vásárolható is még hozzá nagyobb, több) memóriakártyára ment. Míg a hdd-s érthetően arra. A merevlemeznek csak, akkor van igazán nagy szerepe, ha live-ozol (netezel) az xboxon. Ugyanis, akkor jól jön a hely demoknak illetve letöltött játékoknak filmeknek. Ha csak játékra használod elég a memória kártya is. Ja és a gta IV pl a hdd-s változatban is tölt, nem installál a lemezre.
  • Glutamin
    #5
    Bal oldali csaj már jöhet is. Aztán estelge némi xbox-ozás...
  • Dzson
    #4
    Meg nem árt némi install is...
    GTA4 pl. állandóan tölt lemezről ha nincs HD a boxban.
  • bigjoe
    #3
    A játékok letöltéséhez és az állások lementéséhez kell memória vagy hdd..
    A memória kártya viszont nagyon drága.
  • Vardar
    #2
    Mi a különbség a winchesteres és anélküli XBOX-ok között?
  • Dzson
    #1
    Merevlemez nélküli változat - semmi értelme az user szopatáson kívül.
    100 dolcsi egy 60Gb-s vinyó?
    200 dolcsi egy 160Gb-s vinyó?