17
  • LordVenom
    #17
    Egy a lényeg,Venomot ne egy nyeszlett tök játsza. Topher még pókembernek is vékony lenne,nemhogy Eddie Brock-nak. Szégyen volt az egész. Google--->Brock Lesnar expankrátor,és Eddie életre kel. ;)
  • MiZo81
    #16
    "cáfolta a kihirdetett rendező, hogy ő nem is tud a filmről"

    Szerintem ez itt egy elírás lesz, mert ez pont azt jelenti, hogy tudott róla, nem?
  • zxr
    #15
    Mindenesetre örülnék egy saját tuti filmnek mivel nekem is Venom a kedvencem az összes marvel karakter közül
  • zxr
    #14
    A képregényben volt hogy venom jófiú volt és pokemberrel együtt harcolt pl. vérontó ellen meg asszem az 5 vagy 6 részes Venom szellemei-ben sem volt gonosz de erre lehet rosszul emlékszem régen olvastam már.Meg akkor találni kéne a filmbe egy pókembert is mert gondolom nem egyből venom-ként fogják feltűntetni hanem ugy hogy volt Eddie élte mindennapjait aztán hogy lett venom meg hogyan tovább stb.
  • Vamp17
    #13
    Ezust utazo egy pozitiv karakter, soha nem is volt gonosz. (a foldet eloszor azert akarta elpusztitani mert galactus szolgajakent koteles volt a parancsait kovetni.)
  • Vamp17
    #12
    pl ugy hogy Eddie Brock alapbol nem gonosz, (talan egy kicsit orult) illetve a Szimbiontanak semmi baja nincs a tobbi emberrel o csak pokembert gyuloli. A modszerei talan kicsit brutalabbak mint az atlag, de pl Spawn se egy cserkeszlany :)
  • sandor8206
    #11
    nem valószínű hogy lesz, 20thFoxé a joga,de a Marvel akarná megfilmesíteni, hátha megtudnak egyezni akkor lehet. Pl a ComicConon cáfolta a kihirdetett rendező, hogy ő nem is tud a filmről
  • Suffering
    #10
    Ezüst utazonak is lesz saját filmje pedig az is csak a legvégén lesz jó.
  • sandor8206
    #9
    ebböl úgyse lesz semmi
  • winnie
    #8
    "DE kérdem én, EZT H A FRANCBA GONDOLtÁK????? "

    úgy, hogy nekik biztos szerteágazóbb a fantáziájuk, mint neked. attól, hogy nem tudsz belegondolni, még más beletud.

    mitől lenne jófiú? és miért ne kaphatna joker egy filmet, ha egy csomó képregényt kapott már? izé, rosszfiúról nem forgattak mág soha filmet? mi lett volna, ha nem lennének freddy vagy jason-filmek?
  • KUBUka
    #7
    Mivel Venom lesz benne a főszereplő, valószínű h jófiú lesz. DE kérdem én, EZT H A FRANCBA GONDOLtÁK????? Ez kb olyan mintha Joker kapna egy külön filmet...
  • stukov
    #6
    Én nem ismerem a képregényt, de a filmben kb 2 napig élt ez a Venom.
  • Waterhorse
    #5
    A képregénynél bevált, miért ne feltételezhetnék joggal, hogy filmen is sikerül...?

    Ettől függetlenül, valaki árulja már el, mi volt a gond a filmes venommal? Nem úgy nézett ki mint a képregényben? Nem volt olyan a jelleme? Mi az ami nem tetszett?

    Nekem sokkal jobban nem tetszett pl az első Zöld Manó kinézete, jellemre ok, de mi ez a páncél mese? És a szérumos zagyvasághoz sincs semmi köze, legalábbis a klasszikus Zöld Manónak nem volt olyan.
  • kicsibicska
    #4
    Megsürgette, rövid ű.
  • gErIbÁ
    #3
    hát azok után én is kíváncsi lennék hogy milyen lesz a story ,ahogy elfuserálták szegényt és remélem ,habár sok képregényt nem olvastam ,de hűek lesznek a marvelhez mert ahogy ott elkébzelték venomot az valami iszonytatossan jó
  • pandemonius
    #2
    Azért én kissé furcsának tartom, hogy a Sony így a felszínen tartja Venomot azok után, hogy a pókember 3-ban gyakorlatilag a legutolsó piszlicsáré ellenfélként van beállítva. Tudják, hogy majdnem a legnépszerűbb SM karakter, mégis hagyták így elcsökevényesedni a filmben, pedig -ahogy a cikk írja- nem fogadnak el minden forgatókönyvet.
    Előbb kellett volna gondolkozni srácok, homokembert meg a repkedő bohócot kivágni mint macskát *rni, keríteni egy 120 kg-os "voltpankrátor"-t, aki legalább a nevét el tudja mondani, és ráereszteni egy normális CG dizájnert.
    Körülbelül egy darab képregény elolvasása után rájöhettek volna, miért van oda minden képregénybuzi Venomért, de inkább hagyták hogy Raimi mester agyonvágja az aranytojást tojó tyúkot.
  • 0Speed0
    #1
    "egy nyári blockbustert"
    Elég optimista kijelentés.
    Gondolom feltételezik, hogy ha a Spiderman kb. az, akkor egy hozzá kapcsolódó karakter is tud nagy bevételeket produkálni... hát ez sztem nem 100% ...