10
  • Gerygrey
    #10
    egyszerűen az sg kötelező cikkírási viszketegsége a furcsa, hogy akkor is legyen meg a napi 5-10 cikk, ha nem történt semmi különleges...

    Ez nem az SG sajátossága, hanem az újságírás így működik. Meg lehet nézni a nagyokat, index.hu-n (ami mégcsak nem is kimondottan IT-tech újság) lassan az is vezető hír ha megjelenik két új háttérkép az iPhone-ra. Ez úgy hívják, hogy uborkaszezon, ilyenkor minden apró hír kincset ér :)

    Egyébként ezzel a hírrel mi is a probléma? Tudtuk eddig, hogy ennyiféle új EEE lesz, ennyiféle közönséget megcélozva? Mert szerintem nem. És te is rákattintottál, úgyhogy valamiért mégiscsak érdekelt - vagy te már ma reggel a böngésződet is úgy indítottad el, hogy lefikázod az első szembejövő hírt?
  • Akuma
    #9
    Igen ez a szép a demokráciában, hogy lehet, nameg sokmindent "lehet", de azért ez nem azt jelenti, hogy kötelező! Bár néha úgy érzem, hogy néhol mégis. Nálam nem.
  • Akuma
    #8
    Túl egyszerű lenne az élet igazad van. Már az fájna, hogy mindig csak a lényeges dolgot olvasom :PPPPPP (Vicc Elek) Még a végin túl sok szabadidőm maradna. Amúgy erről a hírről nekem bőven elég volt a címét elolvasni. Ezért pirospont, lényegretörő, ügyes! Igaz én a tévét is elkapcsolom, ha reklám jön.

    Félreértés elkerülése végett még hozzáteszem, hogy nem a cikkírót kritizálom, ő csak a munkáját végzi, egyszerűen az sg kötelező cikkírási viszketegsége a furcsa, hogy akkor is legyen meg a napi 5-10 cikk, ha nem történt semmi különleges...
  • Harry Seldon
    #7
    Nagyon unalmas már ez a sok kritizáló olvasó.

    Kedves elégedetlenkedő urak! Lehet írni cikkeket, létrehozni blogot, vagy weboldalt, és megmutatni a világnak, hogy ti mit tudtok! Ja, semmit, csak károgni? Szánalom...
  • vajon kiki
    #6
    csak már végre egy darabot láthatnék legalább élőben is...
  • Kovász
    #5
    Én indítványozom, hogy csak noname termékekről jelenjenek meg cikkek, csak hogy senki ne legyen reklámozva
  • Narxis
    #4
    Kritizálni könnyű, alkotni nehéz. Hidd el többen panaszkodnának arra ha ritkán frissülne az oldal. Ilyen alapon amúgy minden reklám, ne is internetezz...
  • Akuma
    #3
    A világmegváltó ötleteket rábízom a Megváltóra. Amúgy hülyeség kötelező jelleggel írni valami cikket, csak hogy legyen. Biztos vagyok benne, hogy nem csak nekem ez a véleményem.
  • metaljesus
    #2
    kíváncsi vagyok, hogy egy it-tech rovatot hogyan töltenél fel napi 4-6 cikkel...
    ne szégyenlősködj, jöhetnek a világmegváltó ötletek...
  • Akuma
    #1
    Kevésnek a duplája még mindig kevés, de amíg a cég neve ismételve van, addíg elmegy ez egy jó reklámnak...