1711
  • Zarachi
    #131
    ty ennek orulok :D
  • Győri Devi
    #130
    majd keresek vmit és összedobok egy bannert ha nem leszek túl lusta felrakni a photoshoppot
  • Lyan Kyj
    #129
    'moderátorok figyelmébe' topikban lehet kérni, hogy rakják be.

  • Zarachi
    #128
    ertem amugy a gombarol amit mondtal szerintem azt nem szimpla energianak lehet erteni mivel ez a harcmuveszetekrol szol akkor a megtestesul chakra jobban illik ra igaz az is energia :D
    remelem hamarosan jonnek ki ujabb infok illetve a sourcos oldal is elkeszulhetne mar :)

    ui.:lehetne egy olyan keresem hogy valamilyen B&S-s bannert felrakjunk hogy pofasabb legyen? :)
  • Lyan Kyj
    #127
    Nincs benne új infó, a bejelentés utáni kérdéseket más TIG-es Q&A-kba ültették be.
  • Zarachi
    #126
    nice :)
    ezt letudnad forditatni Lyan? vagy talan esetleg mar nezted
    http://www.thisisgame.com/board/view.php?id=181361&category=102
  • Lyan Kyj
    #125
    Most gyűjtötte be a földről a gombát, azt alakítja át hordozható energiává.
  • Zarachi
    #124
    hmmm par kep a trailerbol kivagva viszont kivancsi lennek hogy a 7. kepnel a kisroka mit is fog a kezeben :)

    http://photo.mmosite.com/content/2008-08-06/20080805223512168,1.shtml
  • Zarachi
    #123
    ebben van valami :)
    csak neha teljesen folosleges :D
  • BEAST #122
    Mar orak ota nem volt off Amugy minden uj jatek topicja atmegy ezen :)
  • Zarachi
    #121
    nemtom de lehet hogy keresgelek tovabb csak neha mar faraszto hogy mekkora off harc van :D
  • BEAST #120
    hogyhogy
  • Zarachi
    #119
    lehet hogy reszemrol utolso info megosztas lesz itt majd kiderul :P

    http://bnsfacts.wordpress.com/2008/08/06/more-qa/

    http://bnsfacts.wordpress.com/2008/08/06/playforums-analysis-of-blade-soul-trailer/
  • krampusz140
    #118
    Szeritem igy egyszerubb:D Link
    Na de mostmar legyen vege az offnak!
  • kelso
    #117
    off
    L2vel kapcsolatban meg annyit, ha szabad: Az új krónikában lvl40ig ingyen teleport. lvl62-ig a felszerelést szinte ingyen belehet szerezni boltból és buffot is kapsz odaáig. Lesz vitality rendszer aminek köszönhetően akár 3x-os exp-t is el lehet érni. A mobok a fieldeken minden szinten, már e krónika előtt is dobáltak buffot adó illetve mana és life herbeket.
    2,5-3hónap alatt bot nélkül meg lehet a subclass.
    Én Jockeyhoz hasonlóan koreai beta óta játszom a játékkal(kisebb nagyobb megszakításokkal), de sose voltam 70 felett, mert igazán nem is érdekelt sem a sub sem a heroság. Sőt engem a pvp és a siege sem hozott lázba(1 kezemen megtudnám számolni mennyiszer volt részem ezekben)nekem elég volt a grind és a craft. :)
    Engem a mai napig lenyűgöz l2 világa. Sok játékot(mmo(rpg)-t) kipróbáltam az elmúlt években, de egy sem kötött le 1 hétnél tovább és egyik sem volt arra méltó, hogy az l2-ről lemondjak miatta.

    És akkor egy kis on: a video nagyon megfogott, de a kevés faj és kaszt kicsit elszomorít. Persze ez még bőven változhat. Bétát mindenképpen kipróbálom.
    Jah az ugrálós játékokat ut óta gyűlölöm(béna vagyok hozzá és idegesít), de asszem ebben nem zavarna a dolog.
  • Zarachi
    #116
    nemakarok beleszolni de szerintem nemezvolt a kerdes :D
    hanem ez
    "Namost attol fugg melyik prelude south azsia vagy north?"
    amugy ha jol tudom egy sima proxyval nemtudsz felmenni hanem kell KSN is amit nemoszogoatnak minden sarkon igaz ha keresel talalsz

    nemtom mivan ma mar az emberekel mindig felhozzak a regi dolgokat ala DAOC haat en is halottem hogy jo game foleg hogy olyan jo game lett belole hogy csak par evig huzta nem ugy mint WoW es L2 :D es az hogy lv40-tol nehez a lvup ez kamu :)
    max 1.5 honap a 60+ persze tudnod is kell hogy hol olj es mit errol ennyit ;)
    tema lezarva es nemkene szetoffolni mar a topikot mert eppen dol a sok fa....
  • BEAST #115
    beta != prelude.
  • krampusz140
    #114
    Namost attol fugg melyik prelude south azsia vagy north?
  • Red Bull
    #113
    király vagy
  • BEAST #112
    milyen fizetesre gondolsz? koreai cb-ben jatszottunk joparan, anno volt egy kis utmutato hogyan lehet proxyn keresztul regelni es jatszani :d
  • krampusz140
    #111
    Nem akarok szkeptikus lenne de vhogy le tudnad nekem irni hogy mifele keppen tudtad befizetni az accoad a Koreai L2-re? Es most tenyeleg nincs bennem semmi rosszindulat csak kivancsisag
  • krampusz140
    #110
    Most rakjak/raktak be CT1 & CT2-ben a fast lvling transformokat. "Khámájelben" beraktak a fastlvlinget most Graciaban berakja az ugymond solo transformokat... Elmeletileg nem kell bent lenned 7 kliensel hogy tudj olni. Nade most ez jo az ncsoftnak? nem 7 kliensnek fizeti a havidijat a player hanem csak 1nek? biztos szellemet lattak
  • BEAST #109
    a szintezes tenyleg rossz benne :d
  • kakimakika
    #108
    ugy az utobbi hozzászólásokhoz csak annyit tennék,hogy akik mmo funok,és az l2re azt mondják hogy fos meg szidják stb stb...,azok bizony elfogultak,mert egy game szimpatizálása lehet szubjektív,de ha valamiben benne van minden,amuitől egy game fasza,pvp része fullos,grafikája a mai napig veri a többi "közkedvelt" gammákat,arról pls kicsit nagyobb tisztelettel,mert a mai napig nemadtak ki olyan gamet ami ennyire összetett lenne és élvezhető is lenne a grafja.mert igaz wowban is hasonlóan sokminden van.csak hát a picsa akar walt disney graffal tolni..:))
  • BEAST #107
    ouch :D
  • krampusz140
    #106
    :)
    még c5-il idejen ha jol emlexem, hoztak be hasonlo usb botot de az teljesen karakterre szabott volt es ncsoft-tol lehetett csak rendelni valami $69.99 korul volt. es ha megvetted meg azzal sem volt 100% hogy nem kapsz bant. Ennyire lehet bizni ncsoftban...
  • Jockey
    #105
    hallgatunk, mesélj valamit a blade and soul-ról:p
  • Jockey
    #104
    nemtom én l2-t valami koreai vagy melyik bétába kezdtem és élveztem is, de kb lvl40től kiderült, hogy mennyire esélytelen a max szint elérése casual játékidő mellett+már akkor voltak botter programok, csak még nem volt annyira nyílt mint most. Én tisztán emlékszem, hogy vertek vörösre a 65ös karik mikor 40es voltam..:), igaz a droprendszer miatt kevésbé volt jellemző akkor még..EQ-al kb egy időbe volt daoc- nem túl nagy késéssel, de eq ugyebár elég messze van a pvp-től sztem, mégha ha me is van rá a lehetőség..:)
    gyakorlatilag, ha jól értelmezem, a DAOC-t a grafika és karakteranimok alapján ítélted meg, pedig a bg-k már ott is votlak low lvl, egyik legélvezetesebb része volt a daoc-k, igaz lehet bg-k nem kezdetektől volt, már én sem emlékszem pontosan. Mindenestre sajnálom, hogy nem adtál neki több időt, sztem te élvezted volna az end game tartalmat..
  • Győri Devi
    #103
    elég lesz az offból
  • BEAST #102
    Amikor en l2ztem az meg prelude-c1 idejen volt, lvl40-50-60 koruli pvpkkel, es nagyon elveztem, nem volt szukseg semmifele botra. Fogalmam sincs mikor volt Daoc a topon, en anno EQ-ben kezdtem, 1,5 evig jatszottam is, utana egy kisebb fps korszakom utan L2ben folytattam, amit c1 utan abbahagytam mert jott a wow... amit masodik honap utan toroltem az Eve online miatt :p

    Daocrol csak wowban hallottam, megneztem, rosszul lettem a grafikatol, a karakterek animacioitol, es attol hogy akarmilyen konfigom volt, tomegeknel szanaszet halt a jatek. Kb ennyi derult ki szamomra a trialbol.
  • Jockey
    #101
    nem megyünk bele akkor ahogy akarod az mmo-s tapasztalatba, elvégre is egy irónikus megjegyzés volt, ha daoc- pvp nem jött be, akkor nemtom mi fog bejönni, sztem akkor még te nem játszottál, mikor DAOC volt toppon, de cáfolj rám nyugodtan..
    Visszatérve az eredeti kommentre: L2 pvp része hiába tűnik jónak, mikor annyira itemizált, hogy az szinte hihetetlen, és hiába egy relatíve emészthető pvp rendszer, ha a pvp-hez vezető út gyakorlatilag megöli az egészet. Erre utaltam a botolássa, ebay cashvásárlással, stb. gyakorlatilag önerőből sosem fogsz érdemben pvp-zni, álá fos az egész:-)
  • BEAST #100
    Ha te mondod... de szerintem ne menjunk bele ebbe a nagy "mmos tapasztalatba", en sem tegnap kezdtem, de ha arra gondolsz hogy a jopar altalam jatszott mmo kozott nincs ott az "isteni" daoc, akkor valoban, nekem nem tetszett.
  • Jockey
    #99
    ebből is látszik, hogy kevés tapasztalatod van mmo-k terén:-)
    persze van akinek a szíros kenyért a fasza van aki a francia konyhára esküszk:p
  • Zomil
    #98
    hm...

    GW-t 2.5évig toltam
    CoH-ot kiprobáltam nem jött be
    Tabula Rasa sem
    L2-t is toltam pár honapig aztán rájöttem h fos :S
    Aion oldalát Lyana-val ketten kezdtük el szerkeszteni és azota is az egyetlen hivatalos magyar rajongoi oldal

    hm..
  • BEAST #97
    L2 hiaba grind fos, miota mmokkal jatszom meg mindig az l2s pvpket elveztem a leginkabb :)
  • Jockey
    #96
    hát ez elég szbjektív dolog..
    L2 egy grind fos szvsz, lehetetlen fejlődési idővel..+bot gamma
    GW ideiglenesen számomra 2 hétig volt élvezhető, inkább egy instance-lt zárt játék..
    COH: ezzel is toltam, low pop szinte megjelenéstől, pvp hiánya miatt eleve halott és ezen hiába változtatott COV már késő volt..
    Tabula Rasa sztem kurva jó gamma, de mivel no pvp tartalom életképtelen, 50es karikkal nemsokmindent tudsz csinálni...
    gyakorlatilag a mérleg nálam az, hogy ezek közt 1 db normális játék nincs-)
  • Zarachi
    #95
    remelem eltudod mondani pontosan is miert? :)
    mivel L2 egy jo game
    GW szinten :)
    City of Heroes is bejon sok embernek
    Tabula Rasa a fekete barany de ez csak 1 a sok kozul

    Aion szinten jo game lesz es erdekes az igeretek 90%-t bevaltja hmm valahogy az az erzemsem tamadt lehet meg nemjatszottal ncsoft gameval ami OFF volt itt golndok pl L2-re :)
  • Zarachi
    #94
    idiot mert azt mondtam POENBOL vaze :D
  • Zomil
    #93
    Ncsoftra ráadásul hatványozottan jellemzö az igérgetés...
  • kakimakika
    #92
    de most zacsi miért vagyok hülye vaze??állandóan csak a találgatások mennek,senkinek sincs fingja az egészről,amit leírtam az miatt,teljesen mind1 ki milyen interjukat látott hallott olvasott,mert hazudnak mint a vízfolyás,szal kár neked is rágódni ezen,majd egyszer kijön olyan formában amilyenbe...