1711
  • musha
    #171
    hát ja, sok a kérdés, de azért bízom bennük, nc-ék eddig elég felhasználóbarátak voltak, optimalizálták rendesen a játékaikat, szóval azon kevesek közé tartoznak, akik odafigyelnek a használhatóságra. ennek a grafikája lenyűgöző, a harcok is jól néznek ki, hogy a rendszer milyen lesz, hát az kérdéses, de nem kevés mmo-val a hátuk mögött csak nem b@sszák már el nagyon...
  • FickDeineStory
    #170
    végülis szerintem az NCSoft neve tulajdon képpen mondhatni garancia a jó MMORPG-re, de szerintem az újabb játékaik már nincsenek olyan jók mint amiket pár éve adtak, a grafika szép mindegyik játékuknál, de ugye MMORPG nem feltétlenül attól lesz jó, hogy milyen grafikája van. Ami szerintem a játék rovására mehet még az az, hogy az NCSoft több játékot is tervez a piacra 2 éven belül illetve a régiek kiegészítőit is ezeken felül, szóval szerintem még nagy kérdés, hogy mennyire lesz jó játék, meghogy egyeltalán kijöne, meg ha kijön elérhető lesz-e itt is végül.
  • Suoske Sagara
    #169
    kösszike a segítséget.
  • Doomista
    #168
    érdekel, létszives küld el pmben,köszönöm.
  • Suoske Sagara
    #167
    Csá találtam egy nagyon jó minőségű videót a játékról de nem linkelhetem akit érdekel írjon.
  • musha
    #166
    ha csak az eggyel lejjebbi postot elolvasnád...hamár minden infó érdekel...
  • Suoske Sagara
    #165
    Sziasztok! A videó alapján nekem is bejön ez a játék. Csak honnan tudnám megszerezni? Aki tudna sgíteni az írjon. Kösssssz. De minden infó érdekel


    e-mail:[email protected]
  • Győri Devi
    #164
    egy kis új info : klikk
  • musha
    #163
    mennyi diszlexiás van :/
  • netmester
    #162
    google.com

  • Tamás001
    #161
    És mikkor jön ki?
    És mik a gép igények??
  • musha
    #160
    szerintem a Lineage 2 folytatása csak a Lineage 3 lehetne, ezt csak ugyanaz a cég csinálta. a stílus (grafikai) persze emiatt hasonló.
  • Tamás001
    #159
    Hali ez a játék a Lineage 2-nek a fojtatása??
    Blade and Soul.

    Pls minél előbb válaszoljatok.

    Előre is kösz
  • netmester
    #158
    márcsak az miatt sem fog elavulni mert lehet benne rohangálni falakon nekem ez tetszik nagyon
  • musha
    #157
    jajaja, a bizakodás bennem is megvan :)
  • Zarachi
    #156
    valamennyire egyetertek veled de szerintem nemfog elavulni ala Aion elso kepekhez kepest a mostani graf megjobb lett es BnS Unreal motorjara azt mondtak a fejlesztok hogy nagyon jo vele dolgozni szal en bizok ebben :D
  • musha
    #155
    akkor miért kérdezted? oO már sorry ^^

    amúgy az Aion mellett ezt várom a legjobban (már mmo-k közül), nagyon durva a trailer, ezzel már lehet, hogy csak a látvány miatt is érdemes lesz játszani. csak bízom benne, hogy nem húzzák el annyira a megjelenést, hogy elavuljon / ellaposodjon a kijövetel idejére...bár ezt egy jó rendszerrel orvosolni lehet ^^
  • Lyan Kyj
    #154
    nincs is, csak tervezett megjelenés.
  • netmester
    #153
    kár pedig én úgy tudtam hogy még nincs megjelenési dátum
  • Doomista
    #152
    olyan korán ?:O
  • Lyan Kyj
    #151
    2010 után vmikor.
  • netmester
    #150
    ez a játék mikor is fog megjelenni?
  • Lyan Kyj
    #149
    Új, shakycam videó a játékról. Nem töltöm fel YT-re, mert nem hiszem, hogy érdemes vesződni vele, majd más úgyis felteszi.

    Igen rossz minőség (bár a felbontás jó, vászonra vetített, így nem valami élvezetes), ráadásul hang sincs, no meg nem mutat valami sok újdonságot.

    8 perces amúgy, INNEN vagy INNEN tölthető.

  • Zarachi
    #148
    elvileg lessz majd hasonlo B2P mint GW de szerintem B&S nemfog kozejuk tartozni legabbis vetek lenne :D
  • orkaman
    #147
    hmm. nem néz ki rosszul, mikortól várható ez a game?
    bár ha havi díjas akkor szerintem kihagyom. Azt a napi fél óra játékot még mindig a Deicide-be (nem reklám , de ha valaki nem ismeri) nyomom. Remélem hamarosan behal az egész, másképp soha nem lépek ki :P
    Addig nem játszok havi díjasat amíg nem találom meg ugyanazt a feelinget. (pedig nincs magasan a léc. lol.)

    Jó lenne ha több online játék működne úgymint a guild wars, mert nincs kedvem sok lóvét fizetni, ha csak fél órákat játszok naponta.
  • krampusz140
    #146
    Egyik kerdesedre sincs betonbiztos valasz. Csak tippelni lehet
  • egyeki
    #145
    és mikor adják ki pc-re?
  • egyeki
    #144
    ezért a játékért kell fizetni?
  • Zarachi
    #143
    nekem tetszik :)
    en tamogatom ezt a bannert xD

    ha valaki nemtudna rola bar szerintem mar tudjatok azert linkelem a hamarosan elkeszulo oldalt

    http://www.bladesoulsource.com/
  • Győri Devi
    #142
    találtam itt egy jó flasht ami jöhetnek bannernak
    vélemény?
  • Zarachi
    #141
    haat ez a regi nterju amit mar ismerunk sajna :(
    csak kivan szinezve par keppel az egesz meg a vegere raktak parat

    ui.:sorry a dupla post miatt
  • Zarachi
    #140
    nemtom meg npontosan miszerepel benne mert meg most is olvasom csak gondoltam megosztom veletek :)
    http://news.mmosite.com/content/2008-08-07/20080807002618423,1.shtml
  • Győri Devi
    #139
  • BEAST #138
  • Zarachi
    #137
    lol
  • Seth
    #136
    Pörfekt
  • Lyan Kyj
    #135
    Tessék, nem kell másikat csinálni, ebben minden benne van!

  • Győri Devi
    #134
    ugyanmár :D
  • Seth
    #133
    ezt értsétek úgy hogy soha nem kaptok tőle bannert :D
  • kakimakika
    #132
    nah puncsgép zaracsi el ne olvadj..:)