1711
  • darkling
    #211
    Talán erre gondolt :)
    Classok
    Remélhetőleg lesz jobb minőségben is.
  • Inferno
    #210
    26 van:Pnah és ?? :D
  • pharao
    #209
    Mi ez a nagy punnyadás srácok? Itt egy kis újdonság! November 26-tól felpörögnek az események !
  • Suoske Sagara
    #208
    Hát nekem mindegy ha csak adnák már ki
  • Atkamon
    #207
    Hát meg én nem nagyon szeretnék úgy játszani, hogy semmit nem tudok elolvasni, mert koreaiul van írva...

    Az mmosite-on mondjuk volt egy interjú, amiben azt mondták, hogy európában szeretnék kiadni. Reménykedjünk...
  • FickDeineStory
    #206
    Több játéka van az NCSoft-nak amivel ázsiába óriási tömegek játszanak itt meg azt sem tudjuk, hogy van olyan. Ami infó eddig kijött a B&S-ről valószínű, hogy nem lesz itt elérhető. Ilyen-olyan módszerekkel ugyan gondolom, hogy belehet jutni majd koreai szerverekre, de ezek drága és kockázatos módszerek lesznek, ha egyeltalán lesznek ilyen módszerek.
  • Atkamon
    #205
    Mii, akkor a Blade and Soul-t ki sem adják sehol máshol?:((
  • Hikaru
    #204
    Igen, egyelőre, de hát alapból egyiket sem nekünk szánták.
  • FickDeineStory
    #203
    A TERA nem Lineage 3 tény, hogy annak indult, de annyira gyerek cipőbe járt még hogy csak 1-2 kisebb tervet tartalmaz, de ennyi. Lineage 3-at meg egyeltalán nem tervez NCSoft már AION és Blade and Soul illetve Guild Wars 2 van a pár éven belül megjelenő MMORPG-jeik listáján. Éppen ma olvastam egy koreai lineage 2 cikket miszerint a lineage 2-t már unreal engine 3 motorral tesztelik és elképzelhető talán hogy a közeljövőbe beépítik a játékba.

    A Blade and Soul-ról annyi új hírt hallottam, hogy csak Koreaba lesz elérhető máshol nem, nyilván ezért is kevesebb a globális hír és promóció róla mert nem nekünk szánják.
  • Looooser
    #202
    ennyi offba asszem még nem hal bele a tápig... de persze abba hagyom..., valami új infó a DnSről?
  • Hikaru
    #201
    Hát én mióta megláttam jobban várom már, mint az Aiont Persze a stílus eléggé más ugye (Matrial Art), szóval szerintem sem fog annyi érdeklődést kelteni, mint az Aion, de azért biztos nem lesz kevés a játékos.
  • armageddon666
    #200
    ha lesz béta lehet kipróbálom majd. bár ekörül nincs akkora hype mint Aion körül, így lehet hogy azzal jobban járnék :S ennek nem tudom mekkora lesz a jövője...
  • Zarachi
    #199
    havidijas lesz az tuti tort serverek meg nemernek semmitse bugosak laggosak ha meg egyiksincsen akkor meg kozenincsen kb az eredeti bealitasokhoz ezert inblance az osszes tort server melette questek nagyresze nemnagyon szokott mukodni :P

    amugy ez meg BnS topik ugyhogy mas jatekokkal kapcsolatos kerdeseket ne ide irjatok mar :D
  • NanoHun
    #198
    szisztok a c9-re hogyan kell regisztrálni és hogyan kell leszedni valaki segítene benne?
  • Looooser
    #197
    én nem régóta, csak az a baj hogy szeptember közepén lessz új gépem és asszem az OBjénak pont akkor lessz vége :S
  • KicsiMonkey
    #196
    Én a C9-et már 2008 vége óta figyelem
  • Looooser
    #195
    am remélem hogy csak egyszer megvevős játék lesz, nem szeretném ha havi díjas lenne, mert megint csak maradnának a tört szerók :S
  • Evetkemano
    #194
    Mivel előttem is írtak másról azért mertem.....
  • Looooser
    #193
    van egy 3madik is a C9 vagyis a Continent of the Ninth
  • Zarachi
    #192
    ez nem Aika forum only BnS-el kapcsolatban kerdezzel ty :)
  • Evetkemano
    #191
    kár :P

    és még 1 kérdés ha tudná valaki:)az aika-t gpotato tudja valaki mikor dobja ki?
  • Hikaru
    #190
    100, hogy nem lesz ingyenes, pontos megjelenési dátum még nincs.
  • Evetkemano
    #189
    ja meg még egy érdekelne ha tud valaki róla valamit az Aika online-t gpotato mikor hozza ki?
  • Evetkemano
    #188
    hali nem tudjátok a blade and soul mikor jelenik meg? meg ingyenes lesz?:) köszi
  • Inferno
    #187
    Az hogy ez a csapat az NCsoftnak dolgozott,és dolgoztak a L3-mon...

    Musha: a lineage folytatása a Tera vagy más néven Project S1. ez a 2 legígéretesebb mmo mostanság a horizonton (B&S és Tera) bár még néhányat kell aludnunk addig...

    Nem fejtem ki hogy ez miért nem Line Age,ezt a témát ezzel le zártam :P ^^
    (Eleve amit ott csináltak L3,ha elkeszték,Ncsoft levédette biztos)
  • musha
    #186
    szerintem te nem olvastad el a cikket :/
  • Inferno
    #185
    1.Line Age (3) = NCSOFT
    2.Tera online = Hangame studio
    Az hogy hasonlít rá valamelyest az meg szinte több tucat mmo-ról mondható hogy hasonlít erre megg arra az mmo-ra.
  • musha
    #184
    oké, az egyenlőségjel nem rakható ki, de azért köze van hozzá elég sok...
  • Inferno
    #183
    Ez nem Line Age 3 video,ha nem Line Age 1 video ! :)

    A Tera nevű játéknak meg semmi köze a Line Age 3-hoz.
  • Seidouki
    #182
    Érdekesség féle képpen:
    Magna Carta

    Ez ugyan nem gameplay, de nem látok benne Terás jellemzőt:
    Lineage 3
  • RYO123
    #181
    Mikorra várható a megjelenése?
  • musha
    #180
    a lineage folytatása a Tera vagy más néven Project S1. ez a 2 legígéretesebb mmo mostanság a horizonton (B&S és Tera) bár még néhányat kell aludnunk addig...
  • zedleey
    #179
    Nos amint láttom ez a játék a távol keleti világra épül,mid a harcmüvészet és fegyveres harc is ötvözve van,és a ahngulata is távol keletinek tünik számomra,véleményem szerint a lineage nem a távol keleti stilusról hires szerintem ez kroántsem a folytatása.
  • zedleey
    #178
    Nos mivel,az Aion is NCsoft gyártmány,azt is emlitették L2 folytatásaként,gyanitom,hogy még ez sem az.
  • Suoske Sagara
    #177
    Sziasztok! Itt van amit már említettem videó. Blade & Soulszrintem ez a legjobb minőségű.
  • Lyan Kyj
    #176
    Nem tudom, hogy honnan vetted, hogy unalmas és hasonlók, még egyetlen egy cikket (koreait, nem koreait) vagy beszámolót sem olvastam, amiben így jellemeznék a játékot. Amúgy már kijött egy tartalmi kiegészítő és a nyugati verzió tartalmazni fogja azt induláskor.

    Ha lehet, akkor a választ már a játék topikjába írd, ne szemeteljük ezt a topikot.
  • FickDeineStory
    #175
    hát igen, azért ebbe lehet bízni bár mondjuk, ha akkora ott már jön vmi kiegészítő az nem hiszem, hogy az itt 2009 végén (v már néhányan 2010 elejét emlegetnek) az a kieg benne lesz, arra valószinű, kell egy jó darabig megint várni a játékosoknak.
  • musha
    #174
    off: mire nálunk kijön az Aion, addig lesz idejük polírozni :/
  • FickDeineStory
    #173
    nos igen, ebből az átalakításból látszik megszületni ebbe az évbe az NCWest. Remélem is, hogy még az idén kap a lineage 2 is egy megfelelő marketing-et arra, hogy méltó legyen ahoz a szinthez ahol az l2 van. Az elmúlt félévbe eu/na régióba több hasznos dolgot is tettek az l2-vel amiből csak jó lehet illetve remélem, hogy majd a marketing erősíti tovább.

    Mondjuk nálam az 1ik példa az aion volt arra, hogy elcsinálnak 1 játékot, most pár hónappal a megjelenése utána olyan emberek kommentjeiből olvasom azt, hogy a játék totálisan unalamas akik talán a leginkább oda voltak érte anno a kezdése körül. Azt mondják, hogy 3 hónap múlva az egész játék teljesen unalmas lesz. Na persze kinek ez kinek az a véleménye, de személy szerint én is azt veszem észre, hogy nem lett ez olyan jó mint amelyit akartak, hallottam vmi arról is, hogy hamarabb kikellett adniuk mint tervezték, vagy elcsúsztak vele és nem tudták rendes meg csinálni. Persze hát kitudja mi lesz az aion-al meg az új kiegészítések természetesen javíthatnak rajta, de tönkre is tehetik...
  • Lyan Kyj
    #172
    Csalóka egy ekkora nagy cégnél a több MMO azonos időszakban való megjelentetése. Több, mint fél tucat stúdiójuk van világszerte, van amelyik egyedül dolgozik egy projekten, van olyan, hogy kettő-három összevonva. Egy kisebb, kevesebb fejlesztőt foglalkoztató cégnél a minőség rovására megy, ha megosztják a fejlesztőket, NCSoftnál ilyen nincs.
    Ha egy játék nem éri el a kívánt szintet és bukik, akkor az nagy részben az adott, egyetlen fejlesztőstúdió hibája, s a hibaforrás azonnali megtalálásával jóval egyszerűbben el tudják kerülni a folyamatos bukásokat.
    Legújabb példa erre a Tabula Rasa, az egész nyugati kirendeltség-csoportot átalakították, mert észrevették, hogy sem az ottani fejlesztőstúdiók, sem a marketing-kirendeltség nem úgy végzi a dolgát, ahogy kellene.
    Szóval az, hogy hány játékot jelentetnek meg és hogy milyen gyakorisággal, az NCSoftnál teljesen lényegtelen. 2011/12-ig még rengeteg idejük van.

    B&S-nél ne tessék számítani globális indulásra, már elején is mondták, hogy alapjáraton nem terveznek nyugati verziót. Az érdeklődés hatására azonban majd idővel behozzák ide is, de az nem az elkövetkezendő két-három évben lesz.