1711
  • KaBuTo666
    #291
    Alap.
  • armageddon666
    #290
    Igen.
  • zippofcy
    #289
    Ebben lesznek nagyszemű meztelen nagymellű kiscsajok nyuszijelmezben akiket le lehet majd vadászni?
    Csak mert akkor érdekel !
  • darkling
    #288
    Intro és tutorial videó
  • Zarachi
    #287
    Infoitt mindig van valami
  • Looooser
    #286
    pár art work





  • Looooser
    #285
    valami új infó???
  • Atkamon
    #284
    Heh, akkor minek vársz rá, ha úgyis szar lesz?... :D
  • Mittikmen
    #283
    hát az fasza -.- mit csinálnak rajta ilyen sokáig ha meg kijön az lesz hogy laggolni fog szar lesz stb... akor meg volt értelme várni rá:S
  • Doomista
    #282
  • pharao
    #281
    Ez lemaradt :/
  • pharao
    #280
    A Guild Wars 2-vel együtt ki lett tolva a megjelenés 2012-re. Sok sikert a várakozáshoz :D
  • Mittikmen
    #279
    helo! nem tudjátok mikor jelenik meg vagy lesz beta a B&S ?
  • Doomista
    #278
  • Inferno
    #277
    vagyis videók...
  • Inferno
    #276
    Új infók érdemes megnézni !!
    [KATT IDE]
  • Blackeagle13
    #275
    psp eulator

    god of war gshost of sparta



    topic
    http://www.emunewz.net/forum/showthread.php?tid=2433&page=2
  • Blackeagle13
    #274
    psp eulator



  • Looooser
    #273
    az le fu
  • darkling
    #272
    Várhatóan 2012-ben indulnak az első tesztek
  • Inferno
    #271
    Új teaser.



    Itt egy 20 perces video.

  • KaszaN
    #270
    Mi köze ennek a blade&soul-hoz?
  • Blackeagle13
    #269
    van aki tudna segíteni a jpcsp "psp emulator) beállításában, ez egyébként a pcsx2 -nak a testvér projectje.

    itt a fórumon már szétnéztem, de túl sokat nem segítséget.
    az emu maga elég jó legtöbb játék már játszható rajta, mint a Final Fatasy Crysis Core és a Soul Calibur Broken Destiny

    http://www.youtube.com/watch?v=FGPMRRplMVw

    ez a fóruma
    http://www.emunewz.net/forum/forumdisplay.php?fid=51
  • netmester
    #268
    lol, no comment. 2010 negyedik negyedév
  • Aaron1212
    #267
    Az mit jelent hogy Q4 2010?
    Mer ta wikin ez van kiírva megjelenésnél .
  • Atkamon
    #266
    Nem.
  • Aaron1212
    #265
    Azt már lehet tudni mikor fogják ki adni a blade and soul-t?
    Nekem nagyon bejön.
  • KaszaN
    #264
  • Titan
    #263
    Nyitottam neki egy fórumot: Vindictus fórum
  • KaszaN
    #262
    Én úgytudom, hogy erre a zárt bétára ami elvileg augusztus 10-25-ig tart már jóval elöbb igényelni kelett kulcsot (hónapokkal) és ha 25-én vége onnantól 2-3hét és nyilt béta lesz, ha minden jólmegy.
    A blade&Soulról énmeg nemtaláltam szinte semmi infót. xD
  • jetyke87
    #261
    B&S és Vindictus érdekelne jelenleg, nem akarok offolni, de ha más más is írt Vindictussal kapcsolatban és nem találtam róla máshol semmit így azt is megkérdezném...
    Szóval pár napja leszedtem a vindictust, természetesen nem tudok csatlakozni, nincs c beta kulcsom, azt hol igényelhetek, ha még lehet, vagy már vége a cb-nek, és valami más miatt nem játszhatok? Mejön a kezdő képernyő, start game, próbálna csatlakozni, de mindig DC...

    Blade and Soul-al kapcsolatban pedig az volna a kérdés, hogy mikor jelenik meg, mikortól lesz beta, a szokasos... Nem is találok a 20perces videón kívül semmi infót róla.

    Mivel a vindictust hamarabb kipróbálhatom (elvileg) így az fontosabb lenne, vagy ha ismer ezzel foglelkozó magyar fórumot valaki, akkor légyszives linkelje, mert nem szivesen offolok, viszont nem találtam semmit.

    Előre is köszönöm!
  • Looooser
    #260
    offic oldalon lessétek meg a news részt
  • KaszaN
    #259
    Nekem is ugyanez.
  • 38tibi38
    #258
    Hali. Tudom hogy nem ide tartozik de nemtudtam máshova írni. A Vindictus nevű mmorpg be regsztráltam,letöltöttem,elinditottam és mikor rámegyek hogy start game ki irja hogy sever disconnected:( Mi lehet a baj?
  • Mittikmen
    #257
    nem tudtok semmi uj infót? mikor jön hogyan minek mért?:D esetleg uj képek vagy vidó? vagy béta meg jelenése?:D
  • Robcuskilla
    #256
    nem nagyon informálódta merről a gaméról, csak most meglestem a honlapján a közel 20 perces videót róla... hát nem gyengének hat...
    tuti jön euba is? biztos csak érdeklődnek utána errefelé is, jó lenne
  • Vicodine
    #255
    Először koreában aztán jön majd az eu/us egyszerre,de majd csak a koreai után olyan fél évvel kb,tehát nem mostanában még
  • Tenkory
    #254
    sokra nem megyünk vele hogy megjelenik, elsőnek úgyis Usába kerülnek át ezek a gamek, ott meg valószínűleg kapunk majd jókis IPbant mint a Nexonos Vindictus esetében
  • Atkamon
    #253
    Melyik videóbán láttál csak lányt? Csak mert a trailerben minden kasztnál van fiú is.
  • 38tibi38
    #252
    Amugy ebbe a game be csak lány karaktereket lehet csinálni? Mert trailerbe csak lányokat láttam :D Ja és ez nemfog olyan későn megjelenni mert a mbinogi heroes már amerikába átkerült csak még nemlehet letolteni hanem regisztrálni az angol nexonra. Akit érdekel az angol neve: Vindictus.