1711
  • Titan
    #321
    Bezárt a szerver?
  • zsoca129
    #322
    Hali 14-es szintű vagyok és van egy story küldim a cbt2 atomix blade and soul-on de nem tudom megcsinálni a neve 15 scheduled training elvileg azt mutatja h beszélnem kéne egy ilyen szakállas monk szerű bácsikával de semmi néha beszélni see enged vele most vagy rossz helyen keresem vagy akkor itt buktam az egészet mert ne tok tovább menni? :'O
  • Zarachi
    #323
    Blade Master Vs Gunner


    New Qing Gong Moves!


    Summoner Officially Revealed!






    kisebb video csokor :)
    Szerintem a videok magukert beszelnek ;)
  • darkling
    #324
    Némi PVP:


  • KaBuTo666
    #325
    Jöhetne már EU-ba...mire várnak?
  • Zarachi
    #326
    Először is még CB Koreában még ott is ki kéne adni, utána meg fél vagy egy év mire EU/NA megjelenés lesz :) engem nem zavar hogy ennyit dolgoznak rajta mert nézd meg mennyi mindennel bővítették a Qing Qong rendszert és még mindig nincsen kész az összes klassz mert legalább meg 1 lesz ha minden igaz de lehet hogy még 2 és az idő múlásával csak egyre jobb lesz a game :)
  • KaBuTo666
    #327
    Rég óta várok már rá, de sajnos még mindig sokat kell. :-(
    Amúgy rég láttalak...melyik mmorpgvel játszol?
  • Zarachi
    #328
    most egyikkel se xD mivel nincsen kint olyan játék ami annyira jó lenne :( majd GW2-t megveszem mert jónak tűnik azzal kihűzom BnS vagy ArchAge-ig xD és te mivel tolod mostanában? :)
  • KaBuTo666
    #329
    Miről beszélsz? Menjél vissza a KR BnS-re és kész...csak nem meguntad a kr nyelvet? :D
  • Zarachi
    #330
    még csak CB van ott így nemvoltam ott megvárom az OB-t
  • KaBuTo666
    #331
    Cabal 2t nem is várod?
  • Zarachi
    #332
    hát nem a favorite de jó gamenak látszik :)

    ArchAge,BnS,GW2,Cabal2,Lineage Eternal,Age of Wulin,Nevewinter Online,Dungeon Striker,Wild Star most ezekre vagyok kíváncsi :)
  • darkling
    #333
    Koreai open béta videó
  • darkling
    #334
    PvP videók
  • darkling
    #335
    Chinajoy videó
  • Tomy Lee
    #336
    Vannak olyan emberek akik ezt meg is fogják venni,nevetséges.
    CBT 1 Activation keys selling for sky high prices
  • Sir Quno Jedi
    #337
    Betegek, engem f2p-ben érdekel max. vagy abban sem.

    Okés, hogy alulöltözött, brutális combkölteményekkel felszerelt csjszingerekkel lehet egymást püfölni, ez jópont, node akkor is csak egy újabb mmo, ami mindent el is mond. Bezzeg ha szingliben is lehetne tolni és lenne normális sztorija, bankot lehetne vele robbantani.
  • Tomy Lee
    #338
    Csak is f2p.Van nekem elég gondom a részletekkel nem,hogy még játékot is fizessek havonta!:)
    Egyszer meg lehet venni ami tetszik de,hogy utána ilyennel foglalkozni,hogy havonta még fizetni rá hát azt már nem.
    B2P/F2P ennyi,más opció kizárva nálam.Másik,hogy nem is érik meg a havidíjat-.-
  • Sir Quno Jedi
    #339
    Jaja, SWTOR is belefájt nekem egy huszasba, aztá most úgyis f2p lesz. Soha többet fizetős mmo-t...
  • darkling
    #340
    Elindult nyugatra, dátum még nincs:
    Massively
  • darkling
    #341
    NA trailer
  • Predtom0O
    #342
    Remélem decemberre már kiadják végre.Koreaba átszámítva 5k/hó a játék ,de sebaj csak jönne már.
  • Vicodine
    #343
    Jah en is a heten kaptam Nctol az emailt, elegge meg is lepodtem, kicsit felboritjak a datumokat amiket elore terveztek(ami persze nekunk jo), ugyanis GW2ot keleten jovore erveztek, de azt is mar iden kiakarjak ott adni, meg halisten B&St is varialtak nyugaton, hat en is bizom benne h minel elobb kijon itt, bar jelenleg GW2 tokeletes, de ez a B&Sos dolog regota b.ssza a csoromet
  • darkling
    #344


  • darkling
    #345
    Egy review Steparu-tól, tele videóval.
  • darkling
    #346
  • darkling
    #347
    A korai Lyn elképzelések még egy pöttyet mások voltak.

    Nekem az jobban bejött volna.
  • darkling
    #348
    Közel 6 percnyi videó kommentárral:
  • darkling
    #349
    5th Wave update nyálcsorgatásnak
  • darkling
    #350
  • BoneDragon
    #351
    Kb mikorra várható a játék eu-ba?
  • xblades
    #352
    Azért remélem nem Light-osítják Európaira a karaktereket, vagy választható lesz.
    A területek szerintem elég látványosak. Jó lesz bebarangolni ha nem lesz havidíjas itt.
  • fari87
    #353
    hali én Atomix Blade and Soul CBT2-vel játszom de saja csak béta verzio van belőle teljes is vagy arra még várni kell?
  • darkling
    #354
    Pár videó Steparu-tól:







    És egy FAQ, szintén tőle, még több videóval.
  • darkling
    #355
    Kínában F2P lesz a játék, cash shop-al és opcionális előfizetéssel.
  • Predtom0O
    #356
    EU/US-nél tuti nem így lesz (pedig jobb lenne)
  • darkling
    #357
    Én arra tippelek, h. a TERA példáját fogja követni, egy darabig P2P lesz, aztán F2P.
  • Sir Quno Jedi
    #358
    Tutira, fizetni én sem fogok érte kipróbálatlanul. Maaajd ha f2p lesz idehaza is, akkor megnézzük, mint az Aion-t és a Tera-t. Manapság már nem lehet ilyen P2P rendszerből hosszan megélni az új gammáknak, lásd. SWTOR. Egy vagyon kifizettem érte, most meg f2p.
  • Predtom0O
    #359
    Engem annyira nem mozgat h egy játékért kell fizetni szóval én már az elején elkezdem ahogy lehet ha fizetős ha nem
  • Sir Quno Jedi
    #360
    Én aztán több száz játékot vettem csak az elmúlt évben, de az MMO-kkal már szkeptikus vagyok. Uccsó kiadásom rájuk a GW2.