51
PlayStation2-t akarok rákötni PC-re, indoklás: 1. hzsz.
  • soulhunter
    #11
    tényleg kérnék 1 modit, h irja át a p2-t ps2-re :)
  • soulhunter
    #10
    iggggeeeen, ilyesmit kerestem én is :)

    köszönöm a segitséget :)

    nah, márcsak 1 boltot kell találnom, ahol rendelni lehet ilyesmit :(
  • rumkola
    #9
    EZ vagy video IN-el rendelkező tuner. Más megoldás nincs.
  • avcom
    #8
    egy haver a VGA kártya DVI csatlakozóját használta erre a célra, részleteket nem tudok, de játszottunk így, szóval működött
  • soulhunter
    #7
    és azt h tudnám megoldani? mármint h a monitor legyen a megjelenitő?
    mer van 2 monitorom (a 19 colosat áldoznám ps2re, a 21 colos maradjon csak a pc-n), de erre se találtam megfelelő megoldást :(
  • soulhunter
    #6
    nekem ilyen sárga izé-RCA átalakito kéne (ha jol vettem ki a szavaitokbol :)

    de mivel a tuner beállitásainál lehet változtatni a felbontást, sztem jobb lenne

    és jo lenne, ha 1 modi átirná a topic cimét p2-ről ps2-re, és az alcimben is javitaná ezen bakim :)

    hihetetlen, h nem ismerem az "S" betüt
  • PoisonChihuahua
    #5
    Kapható a PS2-höz olyan kábel aminek antenna a vége, de olyan szar lesz a kép, hogy te ne számíts olyan megjelenítésre mint pc játékok esetében, sőt örülj ha egyáltalán látsz valamit. NTSC ebben az esetben? Felejtsd el.
    Inkább vegyél új TV-t, mert így amit leírtál nagyon rossz lesz a kép.
    Ha viszont közvetlenül monitorra akarod kötni (magyarul azt akarod megjelenítőnek használni) akkor az már egy másik történet....
  • Tinman #4
    Gyak. neked video in kell.
    Próbáltam egy hq minőségű digi kártyával PS2-öt monitoron, de bizony nem élveztem.
    Áthidaló megoldásnak jó, de hosszú távon nagyon nem, a hibák, recék, pixelek hatványozottan látszanak... LCD monitoron pedig egyenesen okádék.
  • rumkola
    #3
    Tvtuner RCA bementet jó csak, koaxra hiába dugnád átalakítóval. Viszont a képe rosszabb lesz mint TV-n. :)))

    Vagy ebay, és 6K körül van PS2-höz TV box, bár annak is ratyi lesz a minősége.

    Egy a lényeg: olyan tunerkártya kell, amin van RCA (sárga) bemenet. Egészen használható úgy a dolog, én 3 napig úgy nyomtam a Gamecube-ot.
  • akyyy
    #2
    hát nekem olyan tvtunerem van amire mindent rá lehet kötni. scartot igaz nem, de azon kivül szinte mindent:D
  • soulhunter
    #1
    hello!
    1: megnéztem a keresőt, nem dobott ki ilyen találatot
    2: elfüstölt a TV-m, viszont a kövi jutott eszembe:

    ps-t már rákötöttem a mélynyomora "piros + fehér drot átalakito sima jackdugo rulez) :)

    namost a kövi jutott eszembe

    mi lenne, ha a sárgát ugye rányomnám a TV-tunerre?

    vagy: létezik-e a olyan scart-átalakito, ami benyomhato a tunerbe? (sima tv-antennakábel)

    mer eddig is scart csatiba tettem mind a 3 drotot, nem a tv elejébe...
    de a TV-tunerem meg tná az NTSC szabványt is, ami azért nem lenne mellékes (pl. tekken5)
    javitsatok ki, bármi hülyeséget irtam, de érdekelne, h létezik-e scart-tv-antenna átalakito???

    mert akkor a pc monitorán tnék játszani a ps2-vel, ami nekem nagyon jo lenne, és szebb, mint tv-n, meg gondolom sejtitek, h már eléggé utánajártam neten, de v hülye vok az efféle cimszavakhoz, v tényleg nem létezik ilyen átalakito :(

    még1x röviden: a hangot már rákötöttem a pc 5.1-es mélynyomojára (kék kivezetés a hangkártyán (line-in)
    van TV-tuner kártyám, és arra akarom a sárga kábelt 1 átalakitoval sima antennakábelként rádugni, ehhez kéne átalakitani

    ha bárki tud segiteni, előre is köszönöm