16
  • scagnetti
    #16
    Azért nem hiszem hogy meg akarod tudni, hogy milyen lehet egy ilyen szállodában évekig bezárva lenni. Szerintem kár ilyenekkel poénkodni, mert ki tudja mit hoz a sors, inkább örüljetek hogy van rendes állásotok, meg életetek.
  • haxoror
    #15
    A bűn nem kifizetődő?

    Ha nem buksz le akkor lesz egy csomó pénzed, ha lebuksz akkor meg ingyen szállás, kaja, szórakozás...

    Lassan pár nyugati börtön olyan lesz mint egy szálloda.
  • qwas
    #14
    Akkor nem kell sz*pnod de egy 150 kilós kanr*ma kényezteti a seggedet. Én meggondolnám megéri e. Lehet jobban jársz ha inkább megveszed a gépet meg a játékokat.
  • Palinko
    #13
    Az egyéb esetekre reagálva tényleg van minden:
    pl ez

  • Tinman #12
    És mi van, ha nem vagyunk fiatalkorúak? :-D
  • Cat #11
    Hát tudjátok, én nemrég olyat hallottam, hogy a magyarországi fiatalkoruak börtönében négyen voltak egy cellában, és három ezek közül fajtalankodott a negyedikkel, majd pedig felakasztották és megfulladt. De ti ha akartok menjetek csak a börtönbe játszani :)

    Egyéb esetek:
    Orális szexre kényszerítette zárkatárását egy fiatalkorú férfi a szekszárdi börtönben

    Muki-terror a Csillag börtönben?

    Társai akaszthatták fel az elítélt fiút
  • Tinman #10
    Nem ez a tuti... sikkasztani kell pár millárdot, csak nehéz olyan magasra feltornászni magad.
    Lásd Tasnádi, Kulcsár, Zuschlag félék... megy a huzavona, pár évvel vagy még annyival sem végül megússzák és egy életre rendben vagy.

    Amúgy Angliában tényleg lassan érdemes lesz pár boltot kirámolni, aztán bent elszórakozni az adófizetők pénzén... ez utóbbit egy bizonyos népcsoport nagyon jól műveli nálunk is.
  • Tetsuo
    #9
    mer a britekrol irnak?? A cikkek 40%a brit hir, ami qrvara lokalis
  • ffxi
    #8
    He he.. Sims-ezni forever!
  • Fbn Lx
    #7
    hát komolyan bazz ha az utcára kerülnék kirabolnék egy bankot vagy nemtom, csak kerüljek már börtönbe... hát jobb életük van lassan ott mint a szegényebb munkásembernek :D
  • Tinman #6
    Sportos 30-as hc gamer, ezúton átvállalna fegyházbeli büntetés letöltést a fentebb részletezett körülmények mellett.
    Ajánlatokat p.ü.-ben várom.

    Irányár: 3-4 millió/év, magánzárka prefered, gayvonal not accepted.
    Paypal accepted
  • zola2000
    #5
    Pont azt írták, hogy nem engedélyezik a 18+ os játékokat.

    Egyébként 80 ps, és 15 xbox, HOL VAN A GAMECUBE??? Komolyan mondom, ha nem nintendozhatok, akkor nem megyek börtönbe!
  • Lyan Kyj
    #4
    már érdemes elgondolkodni egy szándékos börtönbe jutáson is. Van kaja, fegyelem, csend, internet, most már játszani is lehet...sima casual játékokkal is lazán ellennék ott.
  • kukacS3K
    #3
    majd amikor a sorozatgyilkos postal 2-zni fog vagy a gangnéger GTA-zni az lesz a poén...tisztára bele fogják élni magukat a küldetésekbe:D
  • 05lampard
    #2
    Kormányzati portált nem kell véletlenül a briteknek csinálni? Szivesen összedobok nekik egyet...