211
Szal..
  • Sephi
    #1
    Ma mar megint találtak egy 2 tonnás bombát a IX ker.-ben, Nem rég nem messze tőle tatalak egy másikat. Ez mennyire nem jó dolog mar?

    Az embereket kilakoltatni nagyon durva dolog. Sajnos ilyenkor meg rablások is történnek mivel az egész környék üres, és a rendőrök nem igazan figyelnek minden sarkon.

    Nektek mi a véleményetek?

    Index News
  • R0zs0máK
    #2
    ÁÁÁÁÁZTAKÚRVA! Remélem nem durran fel, abból mi is kapunk rengést :DD
  • JAG1
    #3
    Onnan nem vinném, csak pár utcát odébb, szépen letenném a gettóba egy-két csavarhúzóval, meg kalapáccsal mellékelve egy felirattal, hogy ez fímbű van és kiülnék a Gellérthegyre egy sörrel várva a tűzijátékot. :-)
  • R0zs0máK
    #4
    Ez má' akkora kb. hogy a tűzszerész helyében egy szál pólóban meg rövidgatyában mennék szerelni...úgyse tud akkora réteget magára tenni ami elég :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #6
  • Sir Quno Jedi
    #7
    Ne aggódj, az 500kg felettieknél úgy szokták. Ami Budán volt nemrég,ott is pólóban feszegette a katona, mer úgyismind1.
  • Sephi
    #8
    :DDDDDDD

    Ez sem véletlen?

    Index aszongya este 11-ig is eltarthat. Remélem nem, miafaxt csinálok addig ?:D
  • DanielT
    #9
    Beszoptam, jöhettem reggel BKV-val, mert a parkolóház a lezárt területen van. A villamos nem járt a körúton, kilómétereket sétáltam a rohadt géppel a vállamon, szénné izzadtam magam.

    Nem szeretem a bombákat.
  • Sir Quno Jedi
    #10
    Én nem értem a terrorpistákat sem. Szaróznak pár dekás kis lópikulákkal, mikor itt van 2 tonna jó anyag és pont a megfelelő helyen! Oda kell menni tűzszerészpólóban, tisztelegni, leficcenni a bombához, beélesíteni és jöhet az allahuakbár, meg a szentdzsíhad! Viszlát Pest, viszlát szerelem! :DDD
  • Sephi
    #11
    Pfff, én alapból BKV-val járok, nem bírom a dugókat. 20 perc allat elérem a melót, kocsival meg majdnem egy ora.

    Ez a kitelepítés zavar engem... meg jó, hogy kb 10-ig van hova menni... node azután? Lehet egy mozi... csak nincs mit megnézni :P
  • Sir Quno Jedi
    #12
    SŐT! Mivel tudott dolog, hogy hol találgatnak ilyeneket, be kell szivárogni feketemunkásnak az építkezésekre (nemnehéz) és figyelni.. Ha rábukkannak valamire, akkor újfent jöhet az allahuakbár, meg a jóság, még MIELŐTT kitelepítenének bárkit is. Soktízezer ártatlan áldozat egy rettegő EU-s ország és egy segédmunkás IQ-ja is elég hozzá. Hát nem megéri (nem)?!
  • Sir Quno Jedi
    #13
    Ilyenkor jó egy laptop és egy mobilnet, tudtok lanpartyzni a deák téri aluljáróan is... :DDD
  • gotchaaa
    #14
    Ez felettébb kellemtelen.
  • JAG1
    #15
    Ezek nem szeretnek dógozni te. Elég lenne egy kis érkalapáccsal ilyenkor odaszaladni és rákoppintania...
    Állááhááábbáláááá .... kocc ... pukk...

    Egyébként meg ne az én bombámmal terrorizáljon má' legyen annyi benne, hogy hoz magával.
  • Sephi
    #16
    Többen azért aggódnak, hogy be fognak törni az üresen hagyott lakásokba. Népszerű elmélet, hogy a rossz szándékú emberek el fognak bújni a pincékben és padlásokon, és a kitelepítést kihasználva elvisznek tévéket, dvd-ket, mindent. Az terjed az utcán, hogy 800 vidéki rendőrt küldenek a fővárosba, de ez sem nyugtatja meg a rettegőket. Mások vidámabbak, és azt tervezik, hogy kiugranak a Velencei tóra fürdeni.


    Velencei tora fürdeni ?:DDDDDDDDDDDDD

    Ki az a marha :DDDD
  • OrioN the S
    #17
    :Ddd Te bolond vagy!
  • fifi
    #18
    persze, a kiskalapácstól robban, de az 1,7 m3-es markolókanáltól nem...
    életszerű...
  • Sir Quno Jedi
    #19
    B+ recesszió van! Bombával lebukhatsz és bankhitelt kéne felvenned rá, de melyik magyar bank fogadja el fedezetként a kiégett ziszlámábádi katonai bunkerek egyikét (+tíz hegyikecske, meg egy rozsdás kala)?! He?!
  • JAG1
    #20
    Jóvan testvírem, látom a humor bugyrod nem fejlődött ki...
  • DanielT
    #21
    Meg a 2 ezer méteres zuhanástól+becsapódástól sem :D
  • Sir Quno Jedi
    #22
    A fosztogatók mindig ott lappanganak mindenhol. Ilyenkor szabad rablás megyen. Én szvsz. úgy tennék, mintha nem lennék otthon és nem "települnék ki". A kutyámat már megmérgezték 1x, túlélte, most hogy kettő van, nekem ők fontosabbak, minthogy rámtörik-e a rohadt ablak, avagy senem. Be kell bújni a kádba a kutyákkal és egy tűzálló takarót magadra húzni (túl sok egsön/katasztrófafilmet nézteme?!)...

    Nekem VAN még eredeti ujjnyi vastag ÖNTÖTTVAS kádam a kertben(!) is, azt ha magadra fordítod, akkor jöhet az atomvillanás is, de a kocsim is strapabíró és a kutyák is csípják, mer imádnak benne dekkolni.
  • Bala10
    #23
  • JAG1
    #24
    Akkó legalább had monnyuk' meg neki, ha már hozott anyagból nem tud dolgozni, hogy hol és mit birizgáljon, éppen hol lesz építkezés. Egy mozdulattal dönt és takarít is.
    Vagy végig terrorizálhatná a 4-es metró vonalát, hátha gyorsabban felépülne...
  • Willi Betz
    #25
    Én ugy gondolom,hogy nem ez az egyetlen bomba van még Pest alatt. Szóval mire ez a nagy ijedtség?
  • Sir Quno Jedi
    #26
    Kollegám álltíja, hogy ha már önköltségi áron van, akkor mér nem vontatják be a Parlamentbe és ha a honatyák mind visszjöttek a nyaralásbó' és szíveskednek befáradni a zintézménybe (úgy dec körül talán), akkor meg lehetne tisztítani vele a politikai közéletet (robbanásszerűen, egy szemvillanás alatt :DDDD). Enné ócsóban nem lehet küzdeni a korrupció ellen!
  • tigeroo
    #27
    megvan!
    ezzel is lehetne bővíteni az urbán játékok repertoárját. gps fogócska, capture the flag, városi pac-man, párnacsata deathmatch...

    deeee...

    ....most jöjjön egy igazi klasszikus, a mine sweeper!


    aki előbb megtalálja a bombát az....hááát...neki már úgyis mindegy
  • JAG1
    #28
    Google Earth-el real Mine Sweeper? :-)
  • Vogel
    #29
    Milyen bomba az ott? Tudom hogy 2 tonnás de én guglin csak 4500 lbs-es anti tengeralattjárósat találtam amcsi ill brit részről. Csak kiváncsiságból kérdem, hátha tudja vki nagyokos.
  • BaliBoy
    #30
    Repülőgépre vele aztán vissza a mocskos feladóknak!
  • Sir Quno Jedi
    #31
    Há csak má valamiféle ormótlan légibambi. :D
  • Bala10
    #32
    kár lenne azért a szép épületért...
  • Sir Quno Jedi
    #33
    Felépítjük újra, megvannak a tervek. Még így is jobban megéri.
  • Bala10
    #34
    szerintem adjuk el őket, mint tömegpusztító fegyver. ráküldik őket a megsemmisíteni kívánt országra és csődbe viszik. mi meg a pízbő visszafizetjük az államadósságot. :D
  • deep
    #35
    Ez egy 4000 lbs-es, amcsi B-17-esek dobálták. Azonnali gyújtásra vannak állítva, becsapódáskor azonnal robban, nem késleltetett.

    Egy szaki kollegám vázolta a helyzetet:)
  • tigeroo
    #36
    ezis jó ötlet!
    lenne kereslet egy ilyen bombára, úgyis dúl a retró láz világszerte .?SAD:?S_Ds,das,
  • Sephi
    #37
    Bilincsről és súlyos büntetésről pletykálnak a Drégely utca lakói, állítólag megbüntetik, bilincsben elvezetik azt, aki önként nem megy. A többség már magától elhagyta a területet, de sokan arra várnak, hogy a rendőrség szóljon nekik. sokan ácsorognak az udvarokon, az utcán, néhányan az a ablakokból személik, mi történik az utcán. Páran azt találgatják, mit adnak enni a kijelölt iskolákban. Egy középkorú úr babgulyást remél.


    :DDDDDDDD
  • JAG1
    #38
    Ilyen e?
    Link...
  • Bala10
    #39
    ez sem rossz ötlet, de én a politikusokra gondoltam. :D
  • gotchaaa
    #40
    Ő az utca királya
  • Lyan Kyj
    #41
    szedinteb bek ufó zu hantle