129
  • 1hengeresVmotor
    #9
    használnék én ALMÁT csak ne lenne ilyen k**va drága
  • atomkrumpli
    #8
    "kevesebb drivere, jobb összehangoltság, minőségibb OS rendszer"

    weblapok ezrei szólnak arról hogy OSXhez milyen hardver elemeket kell venned hogy életre kelthesd a makkos rendszered, ha bármelyik gyártó hardverén futnia kellene ennek a mighty osnek valószínű hogy ugyanott lenne mint a windows, de ki tudja

    os szinten az apple még nem átlagos Joeval üzletel és szerintem nem is szeretné ezt soha
  • artschiatwork
    #7
    Ha nem a Sportarénában akarsz vele diszkózni, , akkor szvsz a célnak megfelel :) (mondjuk utazáshoz pl.)
  • Sanyix
    #6
    "kattintással mp3-ba konvertálható, azt már mind lejátssza. ez mellesleg a kiadók engedélyének egyik feltétele volt, nem? hogy drm"

    Kellemes hangzása lehet egy veszteséges tömörítésű zenét, még egyszer még rosszabb veszteségesbe tömöríteni :D
  • Lavigne
    #5
    Érdekes cikk, főleg mert a cikkírónak fenn, mikor az OS X Machez kötéséről van szó, az infó titkolásról, akkor nem érzi, hogy ez biznisz, még lent, mikor egy emberi élet nem számít, csak a részvények, tökéletesen érzi. Fura.

    és amúgyis:
    Az iTunesről letöltött zene csak iPodon hallgatható

    kattintással mp3-ba konvertálható, azt már mind lejátssza. ez mellesleg a kiadók engedélyének egyik feltétele volt, nem? hogy drm

    az OS X futtatásához Mac szükséges

    naná, és az ötlet az MS-nek is tetszik, ők is ráakarnak térni a kevesebb drivere, jobb összehangoltság, minőségibb OS rendszere. csodálkoztam is, hogy nem láttam az sg-n.

    az iPhone használatához országonként csak egy - kizárólagos - szolgáltatónál lehet előfizetni

    olaszországban és hong kongban meg legálisan független. ez így kerek.
  • Exen
    #4
    Érdekes ez a cikk, adott egy megvilágítást egy másik oldalról is az Apple-re, pedig látjuk a Microsoftot, ami szó szerint túlnőtte magát. De szerintem is az Apple sokkal másabb cég, okosabban kezelik a dolgot és még jó ideig megmarad a régi jó Apple:)
  • ostroml
    #3
    Manapság lopni nem szégyen teknologiai információkat elhallgatni törvénytelen :D majd mikkor egyesülnek MicroAppleSoft mindent megalkot
  • coolbboy83
    #2
    Aki ismeri a storyt teljesen, az tudja....hogy maga főként Steve Jobs és barátja Steve Wozniak az aki miatt ma mindenki gép előtt ül.......a mai napig látható a Microsoft folyamatos lopása az Apple-től.... de ma már ez is relatív dolog.
  • GregSB
    #1
    Na jöhet a flame :)