237
X-Men Origins: Wolverine
  • Prince23
    #77
    Söljön ki a szeme :(
    Azért se nézem meg.
  • tengeralattjaro
    #76
    http://film-addikt.freeblog.hu/archives/2009/04/15/Wolverine_karakter_bemutatok/

    Wolverine karakter videók
  • zoliii
    #75
    kis rohadék aki fel rakta a netre
  • members
    #74
    A Kiszivárgott Verzióról...
  • Axlkenobi
    #73
    Ha a workprint zenéjére gondolsz, abban szerintem még semmi nem eredeti zene. Legalábbis ez jön le abből, hogy van benne 300 Tyler Bates-től, Crimson Tide Hans Zimmer-től és majdnem mindenhol - pl. a főcím alatt - Transformers Steve Jablonsky-tól.
  • Kojiro
    #72
    jaja, ezzel én is így vagyok :)
    főcím naponta már egy hete :)
  • xido
    #71
    a stílus már jellemzően H-G Williams...kiváncsi leszek a végső soundtrackre
  • Tyler1
    #70
    hát zenén még tuti fognak, meg jópár hangeffect is hiányzik, de sztem a vágásokkal is szórakoznak párat.
  • xido
    #69
    a főcím vágások meg a zene annyira bejön,hogy szinte naponta megnézem egyszer:)..kiváncsi leszek a véglegesben milyen lesz,változtatnak-e a koncepción,betűkön,zenéken..
  • Tyler1
    #68
    nem hiszem h ezzel én most befolyásolni fogom a hozzáállásod a filmhez :)
    ez kb. olyan mintha egy trailert is spoilerezve dobnának ki, és akk nem kell előre félni mert úgy sem láttál semmit xD
  • Maak
    #67
    a filmet lattam...szerinted?
  • Shiwo
    #66
    amúgy elég sok film végén vannak épületek, fák, éjszaka és nappal ,bár az sem mindegyikben..sziget meg bőven kevesebben -.-
  • Shiwo
    #65
    viszont annyit elárul, hogy a film végén lesz valami nagy banzáj egy szigeten
  • sandor8206
    #64
    hát ez azért nem olyan nagy spoiler, képzeld el a film végén vannak épületek is, meg néhány snittbe fák is, de a legjobb sztem, hogy néha éjszaka van következő nap pedig nappal.
  • Shiwo
    #63
    az ilyeneket legközelebb spoilerbe...köszi..
  • Tyler1
    #62
    egyetlen dolog idegesített: h a végén a mentők h jutnak majd a szigetre ha nem is volt híd xD azért remélem a véglegesbe odamodelleznek vmit :D
    amugy hibátlanra sikerült sztem :D:D:D
  • sandor8206
    #61
    nem ismerem az összes wolvi comicot, de eredetileg semmi közük egymáshoz (csak annyi, hogy egy darabig "együtt" voltak, talán weapon X kísérlet folyamán vagy előtte, de valahogy úgy) és történt valami (ez spoiler) akkor ami miatt Victor-Logan kettős örök ellenségek lettek.
    Amúgy 1-2 utalás van a comicban, hogy Logan Viktor apja, de ez sose derült ki.
    A filmben azért elég sok mindent változtattak.
  • xido
    #60
    eredetileg vagy eme film szerint?...eredetileg nem tudom,film szerint meg nem árulnám el
  • xido
    #59
    mé jó,hogy a felirat készítő Rozsomákot fordított...nem hiába na,ma már idehaza csak a hobbifordítók fordítanak rendesen,akik pénzt kapnak ezért hivatalból,elbaromkodják
  • Maak
    #58
    egyebkent nezheto a workprint de tenyleg hianyzanak effektek meg kotelek latszanak...szal megnezem majd moziban is...

    eredetileg milyen kapcsolat volt Wolverine es Sabretooth kozt?
  • Maak
    #57
    hat, ugy tunik a farkastol nem tudnak elszakadni

    "-uj cedula kell...
    -mi legyen rajta?
    -farkas!"

    engem nem kimondottan zavar de azert nahat na
  • sandor8206
    #56
    sztem nem hiányzik semmi a végéből, mert megvan 2 óra és elvileg annyi lesz. Amúgy ráfér az állítólagos pár új jelenet felvétele, mert néhol nagyon nem klappol a sztori, "darabos"! De a vége kifejezetten erős. Tuti moziban is nézős! Jó film lesz! Csak az elejét simítsák egy kicsit
  • Seten
    #55

    Nem hiányoznak, csak épp nem a végleges formában vannak benne. :)

    Amúgy arra a "14 perc hiányzik a végéből"-re kíváncsi leszek.
    (bár ha igaz, akkor is 88%, sőt, a mozi-verzió mindig rövidebb mint amit mondjuk kiadnak majd dvd-n) :)

    Egyébként igen, nagy élmény. Korrekt kis prequel lett.

  • zoliii
    #54
    Én is inkább a mozit választom :D A filmből állítólag 14 perc is hiányzik a végéből, + a CGI animációk. Most csak azért letölteni, hogy valaki előbb lássa a filmet :D Nagy élmény lehet egy kb. 60-70%-os filmet megnézni :D
  • Kojiro
    #53
    99/100 lesz :))
  • zoliii
    #52
    én tuti hogy moziban fogom megnézni
  • Shep
    #51
    Csak éppen a számítógépes animációk hiányoznak állítólag, úgyhogy ...
  • asdasdasd
    #50
    Úgy látom egy hónappal a bemutató elött kikerült egy jó minőségü workprint.
  • Prince23
    #49
    [URL=http://movies.ign.com/dor/objects/34461/x-men-origins-wolverine/videos/wol_trlr2_au_020509.html]Trailer #2[/URL]
  • Prince23
    #48
    fotók
  • megalodon
    #47
    Aztak****....
  • zoliii
    #46
    X-Men kezdetek: Farkas szinkronizált előzetese
  • Prince23
    #45
    TVSpot
  • Retsu
    #44
    Ja, eredetileg csontkarmai vannak. Családi örökség Rozsiéknál, Dakennak is csontból vannak.
  • megalodon
    #43
    Én ezt nem is tudtam. Azthittem csak a gyógyulási képessége volt de a karmok nem.
    Akkor az is csont aztán azt is adamantiumozták!?
  • ProGabe #42
    az első szerintem szar, a második egész jó, a 3. már kimondottan az (Y)
  • sandor8206
    #41
    3. tv-spot "Legends"

    Na ezek a spotok megtették a hatásukat, erősen az élre ugrott a listámon, főleg az utolsó 3. nagyon jó! Deadpool akcióban! Kardfogú/Creed-el úgy látszik egy újabb zseniális gonosszal fogunk gyarapodni, ha sok ilyen dumát fog elereszteni:-)

    http://movies.yahoo.com/movie/1808665084/video/12086696
  • sandor8206
    #40
    sztem a brothers dolog csak arra utal, hogy mint gyerekek összefognak együtt kitaszítottak stb.
    Azért egy elég nagy spoilert eléggé lelőnek, sejtetnek-silver fox-sat
  • Retsu
    #39
    Valóban jók ezek az előzetesek, csak nehogy ellentmondjon a film a történetnek. Ezzel a "brothers" dologgal remélem nem Creedre akarnak célozni, mert az enyhén túlzás lenne. Volt idő, mikor szövetkeztek Rozsival ideig-óráig, de azért nem szívlelték egymást soha túlságosan.
  • zoliii
    #38
    HUUUH ez király volt de azért remélem hogy nem lövik le a poént ennyi előzetessel.Lassan már annyi előzetest kapunk a filmből hogy már nem is kell moziban mennünk