556
Körökre osztott MMORPG
  • PetruZ
    #556
    Sikyon, vagy Macedon, attól függ, melyikhez van kedvem. De mostanában havonta csak 1-2 alkalommal lépek be, általában pár percre.
  • Niflheim87
    #555
    És melyik szerveren vagy ? én most kezdtem ezzel a 130as ajándék karival de még nemigazán tudom mit hogy merre.
  • PetruZ
    #554
    Én igen, de nagyon ritkán.
  • Niflheim87
    #553
    Sziasztok. Játszik még valaki mostanság?
  • Kisponyi
    #552
    Ügyesen kimaradt, hogy a MACEDON szerveren :DDDD
  • Kisponyi
    #551
    Sziasztok!

    Akit esetleg érdekel indítottam egy új guildet, bárki jöhet, ha a másik guildben már nincs hely (sajnos korlátozott a férőhely, elég idétlen döntés a fejlesztőktől). "RheaHUN"-t keressétek és beinvitálom az érdeklődőt.

  • Kisponyi
    #550
    Hali

    Igen még kitart a játék, bár minden egyre drágább. Én a Macedon szerveren játszom, ott van is egy aktív magyar guild, Argos-on is asszem vannak még páran, de Macedon a fő magyar hely tudtommal.
  • SirAlo
    #549
    Hello, jatsza ezt a jatekot meg valaki ? Szeretnem kiprobalni mert az alap mmokat mar unom es ez masabb mint barmeik, viszont ha mar kihalt nem kezdenek bele, ( ha meg aktiv a jatek meik szerverre ajanlatos menni ?) Vagy esetleg van valami ujabb hasonlo mmo is ?
  • csasaet
    #548
    Argos szerveren van magyar guild?
  • Kisponyi
    #547
    Hali!

    Örülök, hogy írtál az fórumba, de ezt a bemutatkozó szöveget szivesen fogadnánk az AO magyar Fan oldalán is, fórumunkban van külön részleg ahova nagy örömmel látnám beírva bemutatkozásotokat.

    Üdv. Kisponyi
  • xDONx
    #546
    Üdvözletem.

    Látom jó rég írt ide bárki, bármit is. Ennek ellenére megragadom az alkalmat.
    A Mycenae szerver egyetlen 100%-ban magyar klánja a 94-es szintű EastFront tagfelvételt hirdet. Klánunk magja közel 2,5 éve játszik együtt. Nem vagyunk sokan, sőt többünk elvesztette nagy szintű karakterét, hála a Nexonsnak. :(
    Ennek ellenére, felálltunk a padlóról, újraszerveztük sorainkat.
    Klánunk nation tag és város birtokos.
    Amit nyújtani tudunk. Kezdőtőke (500k gold, ashen cry a kezdeti upgradekhez), mindennemű kezdeti segítség a játékban (tanácsok, partyk, skill tanítások, stb.), korrekt hangulatot a játékhoz.
    Mit várunk ezért cserébe? Legalább min. 7végi 3-4 órás aktivitást, vagy napi szinten 1-2 óra játékot és folyamatos town questezést.
    Klánunk többsége felnőtt 30 év feletti családos, dolgozó ember, a vezetőség is ezen tagokból áll.
    Akit esetleg érdekel azt szívesen és nagy örömmel fogadjuk. Jelentkezni a klán vezetésénél lehet.
    Köszöntem figyelmeteket.
  • Kisponyi
    #545
    Sziasztok újra!

    Újfent itt vagyok, és szeretném ismét hirdetni(nem szeretem ezt a szót) az oldalunk, még mindig fejlesztés alatt áll, de már van mit olvasni, lassacskán jönnek a tagok is, remélem még sokan csatlakozni fognak. Jó lenne ezen a helyen beszélgetni kinek hogy megy AO, mi a véleménye, vagy ha segítség kell legyen egy hely ahol kérhet. Mindenkit örömmel várunk az oldalon, fórumban és a játékban is. Az oldallal kapcsolatos észrevételeket se tartsátok magatokban :)

    Atlantica Online Magyaroknak

  • TheSkunk
    #544
    Hello! jövök én is játszani :D majd esetleg v.ki tud segíteni? mert régen volt egy 19es karim csak nem tudtam tovább fejlődni
  • setét
    #543
    Ez 1 jó ötlet, sok sikert hozzá.
  • Majesty
    #542
    Én játszok vele és nagyon örülnék egy ilyen forumnak.Sok sikert kivánok hozzá.
  • Kisponyi
    #541
    Sziasztok

    Nemtudom mennyien játszotok még a játékkal, de akit érdekel készült egy oldal ahol a magyar AO játékosoknak lesznek feltöltve leírások, tippek és mindenféle egyéb dolog a játékról. Kezdőknek haladóknak egyaránt érdekes lehet majd az oldal, és azoknak is akik infót keresnek a játékról, ha kiakarnák próbálni. Az oldalt itt megtalálhatjátok.

    Atlantica Online Magyaroknak
  • Majesty
    #540
    Sziasztok!
    most nekem se jelent meg az acong aminél a troy medált lehet beváltani.Remélem nem végleges állapot.
  • Majesty
    #539
    1 nap és lejár a licensem.
  • PetruZ
    #538
    Passz, küldjél be nekik ticketet jól, úgy is ezt fogják mondani. :)
  • MrTimoti
    #537
    43 darab troy medalionom van és nem tudom elhasználni egy kicsit idegesít na jól van nagyon :D
  • Majesty
    #536
    98lvl
  • Majesty
    #535
    Nem hiszem nekem mindig ott van a helyén römában csak atól félek hogy kivág dungi közben sajnos 1 elöfordult.
  • MrTimoti
    #534
    Ja igen Knud qvest az hányas szinten jön be mert még én nem találkoztam vele :D

    71 es vagyok
  • MrTimoti
    #533
    Na ezek szerint nem nálam van a gond. Nem lehet hogy van feltétele hogy beszélhessünk vala? Akár szint béli vagy akár küldetést csinálni hozzá hogy láthassuk
  • Majesty
    #532
    A guild társam is nem látja az acongot a delphi szerveren.
  • MrTimoti
    #531
    Újraindítottam meg minden de még mindig nincsenek ott, nem értem az egészet a géppel nem lehet gond sem a rendszerrel.
  • PetruZ
    #530
    A kapunál van, a plaza felé tartva, az oszlopsor között, ahol a régi quest-es acong is áll, ott van mellette.
    Ha nem látod egyiket sem, akkor próbálj reboot-ot, más esetben is segít a memóriaszivárgáson. :)
  • MrTimoti
    #529
    Egy olyan problémám lenne hogy a troy medalionokat nenm tudom beváltani, tudom hogy roma és a szigeten lehet a guide acongokknál de valamiért nem látom őket nincsenek ott ahol lenniük kellene.
    Miért van ez ?
    71 szintű vagyok Théba szerveren.

    Előre is kösz a segítséget.
  • Majesty
    #528
    Ez benne a legszebb hogy 3 simán végig szaladunk.
  • PetruZ
    #527
    A te szinteden elég sokan csinálják. :)
  • Majesty
    #526
    Sziasztok!
    Tegnap elkeztem Knud questet.Ez valami hihetetlen orengeteg penz xp es a vegen 3 freez box.Minden nap megcsinalom.
  • setét
    #525
    PetruZ
    a ruhák, a dekor cucok(szárnyak), s a mountok ha bent vannak a könyvbe azokat a "Collection" pontokba írja jóvá, Stam rest -kor minden nap.

    a riding után kell még néznem, mert az valmilyen mount használat aszt hiszem
  • Majesty
    #524
    Akkor ezeket nem nagyon fogom gyüjteni.
  • PetruZ
    #523
    - AT: nem tudom
    - collection: különféle ruhákat beraksz a book-ba, a costumes részbe, és benne is tartod (azt hiszem, naponta ad pontot)
    - referral: ha valaki a te ajánlásodra lép be, az első login-kor megkérdezi tőle, ki volt az ajánló (referral), és beírja nevedet, akkor referral pontot kapsz
    - riding: valamilyen mount-ot beraksz a book-ba és benne tartod
  • Majesty
    #522
    Az tudjátok hogy lehet pontot gyüjteni ezzekhez?
    -AT
    -Collection
    -Referral
    -Riding
    Elöre is köszönöm.
  • PetruZ
    #521
    Nem x kör, hanem 7 perc.
  • Majesty
    #520
    Köszi a választ
  • MorgoVas
    #519
    Majesty: a Character menüpontban tudod megnézni.
    CL-ben nem feltétlenül halálig megy a küzdelem, hanem pontra. Az nyer, akinek x kör (már nem emlékszem mennyi) után több pontja van.
  • Majesty
    #518
    Sziasztok!
    Az ind dungeonoknak hol tudom megnézni vagy mennyi idő kell hogy újra tugyak menni?A colosus ligat nem ertem mindig kiirja hogy lose mikor még böven van merccem meg a fö karim is él.
  • Majesty
    #517
    A nagy "Q" betüs questek milyenek mert most beválaltam egyet de csak annyibol állt hogy irjam be a szövegben láthato betüt.