4882
  • OrioN the S
    #2000
    TEK

    furdoruhas lanyok rulz :D meg joaz.. medencebe denszelni meg ilyenek.

    mila is jon!
  • MR ME
    #1999
    mer hülyevagy és nembírsz a seggeden maradni
  • OrioN the S
    #1998
    asszem en elmegyek cinetripre
  • OrioN the S
    #1997
    vert kell inni :_D
  • mila69en
    #1996
    elbasztam:(
  • mila69en
    #1995
    amúgy engem az érdekelne milyen narkót kell erre szedni, hogy eza puffogás és topmba ronda hangok zenévé alakuljanak:D

    kis össze hasonlítás nem mint zene meg stílus... csak a hangok mennyivel fejlettebb dinamikusabb mintha a egy másik dimenzióból szólna:D jaaa hogy onnan szól
    [flash]http://www.youtube.com/v/NPZAzsuP4SQ&hl[flash]
  • mila69en
    #1994
    és akkor vannak még fent teljes tutoriálok a hakken-ről:DAS:DsaDAS:a.sD:AS

  • mila69en
    #1993
    azt hiszem innen tanulhatsz a leggyorsabban



    ez már élesben
  • mila69en
    #1992
    nem jellemző:/
  • OrioN the S
    #1991
  • MR ME
    #1990
    sok sok PCP és megtudod
  • OrioN the S
    #1989
    ide is belinkelem :D

    erre, hogy kell tancolni? :D meg mit kell enni? :D erre mar tenyleg ver kell...
  • OrioN the S
    #1988
    nem szoktam :(
  • MR ME
    #1987
    túl sokat szívtok srácok...
  • mila69en
    #1986
    na az lenne a durva beszarás:DSAD:S
  • OrioN the S
    #1985
    Te meg leugranal predator jelmezben aztan melled ugrana megegy predator es azt hinned valami span.. kozbe real :D
  • OrioN the S
    #1984
    hat az szivas lenne :D
  • OrioN the S
    #1983
    korong az meredek nagyon :D
  • mila69en
    #1982
    aztán rájönnél, hogy ez a freddy valóságos
  • mila69en
    #1981
    lsd a legártalmatlanabb szer:DD szerintem(persze én nem élek vele) gina fasság idióta ajzószer... laszti na az már veszélyes:D korong az vitte a pálmát
  • OrioN the S
    #1980
    en lehet egybol utnek, ha a helyukbe lennek :D de elotte osszefosnam magam.. aztan sikoltva nekirontanek freddynek
  • mila69en
    #1979
    úgy gondoltam xDD mit néznének baszki.. áááá szétparáznák a fejüket:DDD ha találkoztak a gombákkal és hoffmannal
  • OrioN the S
    #1978
    :D kinek mi... :DDDD

    skacok ne igyatok! lsd meg gina es laszti... az nem olyan veszelyes! :D
  • mila69en
    #1977
    jaaaa baszki aszittem élve lebegnének én úgy szoktam:DSA:D
  • OrioN the S
    #1976
    am tenyleg para lenne, ha pl. vmi szet lsd-zett brigat koze beugranank predator meg freddy jelmezben ha killer menne, akkor van egy olyan erzesem, hogy mi jarnank szarul! :D
  • OrioN the S
    #1975
    :DDD vizihullakkal sokat kell am kuzdeni! :D
  • mila69en
    #1974
    amikor már lebegnének, akkor kéne egy ilyen predátor ruhában beficegni:D sőt egy predátor és egy alien ruhában, és nekiállni ott küzdeni akkora fles lenne:SDAD:SAD:SAD
  • OrioN the S
    #1973
    helyszinre gondoltam :D

    am felek, ha psy lene, akkor buli vegere paran mar csak lebegnenek
  • OrioN the S
    #1972
    csak nem hajora mentek?
  • mila69en
    #1971
    :DDDD ez jóó
  • mila69en
    #1970
    és lenne egy ilyen beépített hangszórója ami nyomatná a hangokat


    ilyet honnan lehetne szerezni?
  • Spészgószt
    #1969
    Csillagfejű csavarhúzó esetleg??? Vagy ha esetleg netán a zsinagóga körül lax akkor diósmetélt....
  • alcotb
    #1968
    Igen igen!Nekemis ez volt ez első gondolatom:D Már meg is van hogy pontosan hogyan kell elkészíteni...csak a lelkemre bízták hogy valami "rendes" jelmez legyen és ne valami egyszerű...szal végső esetben gombusz leszek de jólenne valami más ötlet is, valami kicsit összetettebb.
  • mila69en
    #1967
    amúgy én régen nagyon rá voltam kattanva egy ilyen predátor ruhára:D mekkora lenne már abban partyzni valahol az erdő közepén a tisztáson, páran tuti frászt kapnának^_^
  • mila69en
    #1966
    gomba!:DD
  • alcotb
    #1965
    Hali!Nincsen véletlenül valami ötletetek hogy mi lehetnék halloween - i jelmezes bulin?valami könnyen elészíthető jelmez kellene...ki kéne találnom csütörtökig hogy mi legyek...
  • Depridol
    #1964
    MITTELSTANDSKINDER OHNE STROM - Spirulina
  • Depridol
    #1963
    erősen progi vonal
  • Depridol
    #1962
    zenét/VJ-t :D
  • mila69en
    #1961
    jaa tényleg nem volt hangod:D

    hát a zene nekem nem igazán, bár ha offon vagyok akkor már mindegy:D de az atmoszféra az valami eszméletlen jó, főleg mikor a sok állat már ruhástól ugrál a vízben^^ haverral kinéztünk egy csajt legközelebbit ne keljen túl messzire menni:D gondoltunk egyet, megfogtuk az úgy behajítottuk a vízbe mint annak a rendje^_^ ruhástól, de looool nem ellenkezett:D és utána nem jött anyázni, csak röhögött, meg aszonta mekkora genyókák vagyunk jött a barátnője buszúra szomjasan, hogy beráncigál vízbe de hát mondom lool én rövidnaciba vagyok be megyek én magamtól is