4882
  • Sadist
    #159
    Az a sok fejhallgatós főiskolás hogy a francba nem a Tiesto, Armin Van Bureen, Infected Mushroom, The Crystal Method, Prodigy vagy akármelyik másik elektronikus zenét játszó helyén van?
  • toretto r34
    #158
    nekem is kéne ez a pack szedtem este egy párat és nagyon faja
  • macleod2005
    #157
    Na, hogy goás fiúk-lányok tisztába legyenek azzal, hogy a rock kedvelői miért fikázzák előszeretettel, az ilyen és hasonló műfajokat.
    Egy rock számhoz a következők kellenek.
    1, egy olyan szöveg ami SZÓL VALAMIRŐL, kell hozzá még a dallam is, és egy énekes, akinek megvannak az adottságai hogy ezt elÉNEKELJE.
    2, Kell egy megfelelő gitáros kíséret, valamint majdnem minden számhoz illik egy gitárszóló is.
    3, Kell egy basszeros, aki kíséri a gitárost
    4, És kell egy dobos, mivel a dob az amihez tudják igazítani a ritmust a gitárosok.
    Összegezve: 4 ember, akinek tökéletesen együtt kell működnie. A hangszereken megtanulni játszani nem kis idő. És ezen felül egy szám megírása is több hetes munka.

    Namost elektromos zenénél mit látsz: Jön egy fejhallgatós főiskolás, egy lemezjátszóval, egy notebookal, meg egy keverőpultal. Dobgép nyomja az ütemet, a srác néha megnyekteti a lemezeket, meg bevág egykét effektek. Esetleg ha valami "nagymenő" akkor még bele is mondja a mikrofonba hogy "put your hands up!", és ennyi. És egy ilyen szám megszületik egy pár óra alatt, és kb minden harmadik koliszobába ilyeneket gyártanak...

    Az már megint más kérdés, hogy amíg igény van az ilyen zenére addig lesz is ilyen is meg olyan is...
  • kulabácsi
    #156
    kb 5 éve hallgatok goát :)
  • Sadist
    #155
    http://www.youtube.com/watch?v=55mAxkspKoY
  • kulabácsi
    #154
    a normális goások reggel szépen összeszedik a szemetet, és úgy hagyják ott a buli helyszínét ahogy találták, pedig hidd el elég lehetetlen helyeken szoktunk bulizni :)
  • Sadist
    #153
    Mutass egy olyan bulit, ahol eltakarítanak maguk után. Szimfonikus koncert nem számít bulinak.
  • mila69en
    #152
    naja és nem is takaritanak össze maguk után egy parti végeztével pfuj.pfujpfuj...pfuj geciek
  • kulabácsi
    #151
    jah és tahók is, szemetelnek összeszarják a környxezetüket, pfúúj az ilyenekbe
  • kulabácsi
    #150
    lol
  • Mike94
    #149
    aha, szóval ha szólok haveromnak h változtatássak meg az együttesük nevét, és odaírnak a végére egy "trance"-t akkor onnantól kezdve spirituális zenét fognak játszani
    aha
    kössz a tippet!
  • Hydroceph
    #148
    ama helyzet az h lazán el lehet hallgatni, nah visszamennyé
  • Hydroceph
    #147
    ahh, majd olvasok...hazaértem istenem,. closer to heaven. beszaras, egesz napos melo utan vmi elkepeszto xD, nah sracok ne irjatok mert fiu vagyok, lanyok mg azé ne mert bunko/részeg vagyok és mert van baratnom :) nah csók
    psygen meg örök hála
  • mila69en
    #146
    jah énse értem hulye narkosok hulye goa az össze goás tipikus narkós f**z
  • kulabácsi
    #145
    áhh annyira nemfontos, belehalgattam itt az egyik linkelt számba, hát ilyen tipikus tucc tucc narkós zene, nemtom hogy lehet ilyet hallgatni :|
  • mila69en
    #144
    tudakozo+
  • Magnumrolcsi
    #143
    Valami baj lehet a mosógépetekkel ha ilyen hangot ad ki. :)
  • tigeroo
    #142
    spirituális zene
  • Grove4
    #141
    wtf is goa?
  • sweech
    #140
    a füle is
  • Legend Killer
    #139
    goááááááááá booáááááá :D
  • BiG G
    #138
    nekem van egy boám, az is jó ide tessékmondani?
  • skate00
    #137
    KÍNAI bolong 1998 as Disco zenére POGOZNAk KB
  • kulabácsi
    #136
    miaza goa?
  • skate00
    #135
    Szép a hangja
  • Depridol
    #134
    tegnap nyitottam az nem is sár
  • mila69en
    #133
    amúgy /fav:D már ilyen is van? nah mehetünk hömbölögni a sárba
  • Depridol
    #132
    jó reggelt :)
  • mila69en
    #131
    bugást? azért mert te nem hallod amit kell nem jelenti azt hogy nincs ott
  • Depridol
    #130
    összetékoltam 1 bannert vmikor be is lesz dobva :)
  • Fbn Lx
    #129
    hiába vagy azon a "spirituális" szón fennakadva, attól a trance még transzot jelent.
  • Depridol
    #128
    ja a lányok bújkálnak de volt 1 lányzó itt az elején
  • 5c0rp330n
    #127
    egyébként a topic címéből az eddigiek alapján a "lányok" szót akár ki is lehetne törölni :)
    úgy tűnik inkább emócionálisak a lányok, mint spirituálisak
  • Depridol
    #126
    ASTRiX: Scientific Reality
  • 5c0rp330n
    #125
    nemtom honnan jött a tipp, de nem talált. én zenét hallgatok. lehet mosógépet is hallgatni "spirituális zene" címszó alatt. lehet szídni úgy együtteseket, hogy fingja nincs róla az embernek. demokrácia van elvégre vagy miaszösz. de igazatok van, nem is kukacoskodok tovább. csak aztán túlságosan ne spiritualizálódjatok túl, még megárthat az :)
  • Depridol
    #124
  • Depridol
    #123
    megtapsollak -.-
  • 5c0rp330n
    #122
    szerintem ez nem kinövés belőle, inkább belenövés, de mindegy. tőlem bárhogy rángatózhat egy mosógép, rám nem fog más hatást gyakorolni, minthogy hívom a szerelőt, hogy javítsa meg -.-
  • Depridol
    #121
    ment a pm!

    jaja emlékszem rád!
  • DaemoonHunter
    #120
    Ezt vhonnan szedni(tölteni) is lehet? Meghallgatnám:P
    Goa topicba írtam már honnan hallgatom a zenét, egész jó promok vannak ott, és teljesen legális:)