29
  • floatr
    #29
    Mellesleg máshol egy kicsit részletesebben is utána lehet olvasni a témában, ahol kifejtik h pontosan mik a részletei az SSD-gyártók aggályainak. A vista télleg kissé pazarolja az erőforrásokat.
  • floatr
    #28
    azabaaaaj h a vistát nem csak a korábbi wondózokkal kellene összehasonlítani...
  • JL666
    #27
    ezt a mondatot úgy ahogy van kötelező tananyaggá kéne tenni! főleg ott azzal a cionista trójai megfigyelórendszer résszel!
  • endrúdí
    #26
    Szerintem jó az UAC, mert a bároscsajok netezés közben nem tudják szénné szemetelni a gépet, hogy utána plusz melót okozzanak a rendszergazdáknak.

    A csillivilli Aero nagyon baba,

    kernelszinthez kicsi vagyok, felőlem figyeljék mi érdekel és erősítsenek rá a multik ...

    Jah, a lényeg, hogy trendi legyen ...

    Jó pihit !
  • arrakistor
    #25
    ...itt arról van szó, hogy a Visztának fontosabb az UAC, meg a júzerral való minél nagyobb kib*szás, a kernelszintű DVD másolásvédelem, a csilivili Aero, a beépített kernelszintű globális cionista trójai megfigyelőrendszer, mint az hogy mekkora sebességgel olvassa a vinyót, használja a RAMot, vagy a videozsugát.. ezek mind mind másodlagos szempontok, fő az hogy legyen az oprencer nagyon trendi
  • Lavigne
    #24
    muszáj valakibe belekötnöd? :\ nincs TV-d? az aláírásom pont olyan hosszú, amivel egy sorba normálisan, kifér. nem tudom milyen elba**ott böngészőt használsz.
  • gkalcso
    #23
    Ezt most találtam: http://www.slashgear.com/samsung-64gb-ssd-performance-benchmarks-278717.php

    Tesztgép: Alienware m9750 laptop Windows Vista 32-bit. Eszerint a Samsung sem muzsikált túl jól.
  • nedudu
    #22
    Fontos az aláírásodnak szétfosni az oldalt?
  • Lavigne
    #21
    legalább nem azt mondják, hogy csak ebben a naprendszerben lassú az ssd
  • palm pilot
    #20
    Nálam meg a kiló kenyér van optimalizálva vistára, és linuxon szarul fut.
  • palm pilot
    #19
    Ez milyen marhaság már. Sok lémert be lehet etetni vele, de aki csak 1 "első pc-s könyvemet" elolvasott, az már csak röhög ilyen loál baromságon. ^^
  • palm pilot
    #18
    loál
  • cateran
    #17
    "illetve a riválisok fejlesztései sokkal jobban szerepelnek ezen a téren. "
  • Sir Quno Jedi
    #16
    Szvsz. akkor is kamu. Ha csak driver problém lenne, akkor maga a sandisk kéne összüssön gyorsan egy újabbat és máris nem kéne sírnia. Így viszont légy van a levesben.
  • dez
    #15
    A töübbi sem gyorsabb.
  • Narxis
    #14
    Sandisk-kel semmi baj, ahogy már írták is páran rengeteg nagy cégnek ő szállítja a termékeket és messze a legjobb minőségben.

    A Linux pl. optimalizálva van SSD-re (is).

    Nem vagyok egyik op. rendszer elvakult rajongója is, ezek csak a tények.
  • cateran
    #13
    Szerintem 1xuen meglovagoljak a Vista nepszerutlenseget,minthogy bevalljak a boszmeseguket es hogy elqrtak,nem kicsit,nagyon....
  • cateran
    #12
    Ez meg mindig nem magyaraza meg, hogy a tobbi cege miert jobb.....vagy azokera optimalizalva van,csak a Sandiskkel b..tak ki?:D
  • gkalcso
    #11
    "... Vista is not optimized for flash memory solid-state disk"

    ... a Vi$ta nem optimalizált flash memóriás SSD-re.
  • 5c0rp330n
    #10
    a SanDisk az egyik legmegbízhatóbb memóriamárka, ők gyártják talán a legminőségibb és leggyorsabb memóriákat az egész piacon, 5 év garanciát adnak sokmindenre, messze az egyik legkorrektebb cég. én inkább adok az ő szavukra, mint a szemét, sokszorosan megbukott microfos szavára, aki a mai napig nem volt képes egy jól összerakott oprendszert kiadni piacvezető létére.
  • 5c0rp330n
    #9
    jah. a lemezével lehet frizbizni. a tokja meg mondjuk helyettesíthet egy alkalomal egy wc papírt, bár nem lehet túl kényelmes..
  • arrakistor
    #8
    Hogy az ördögbe ne lenne köze hozzá? Ugyanazt a könyvet el tudja olvasni egy öreg papa szódásszifon szemüveggel is és egy fiatalember is szemüveg nélkül. Namármost nem mindegy hogy ki olvassa el, mert arra mérget vehetsz hogy a fiatalember gyorsabban fogja ugyanazt a könyvet végigolvasni, mint a papa.

    Jelen esetben itt arról van szó, hogy a Visztának fontosabb az UAC, meg a júzerral való minél nagyobb -ösködés, a kernelszintű DVD másolásvédelem, a csilivili Aero, a beépített kernelszintű globális cionista trójai megfigyelőrendszer, mint az hogy mekkora sebességgel olvassa a vinyót, használja a RAMot, vagy a videozsugát.. ezek mind mind másodlagos szempontok, fő az hogy legyen az oprencer nagyon trendi
  • gkalcso
    #7
    A raw olvasási sebesség helyett szerintem a másolást vették alapul. Abba viszont beletartozik a használt fájlrendszer is. NTFS tervezésekkor valószínűleg figyelembe vették a fej pozicionálást is, ami SSD esetén nincs.
  • A1274815
    #6
    Biztos ügyesek voltak a driver készítésnél, különben miért lenne jobb a konkurenciájénál? Amásik meg XP-én, MacOS X-en vagy Linux-on mennyíre gyors? Lemérte azt valaki és közzé is tette?

    Ha ezek hiányoznak, vagy nem a SanDisk vezére állítását támasztja alá, akkor csak puszta spekuláció magyarázkodás.
  • Sir Quno Jedi
    #5
    Kaaaamuzik a sandisk. Mi a lóhalál köze van az oprendszerhez a raw olvasási sebességnek?!?!?
  • arrakistor
    #4
    valamire biztos jó az a Vista is
  • cateran
    #3
    Ez suketeles..ha a rivalisok jol mennek es a Sandisk nem,akkor miert a Vista a hibas?
    "hogy a Vista igényei nem esnek egybe a piaci várakozásokkal, ezt pedig elmulasztották figyelembe venni a jelenlegi sorozat vezérlőinek fejlesztésénél."
    Ezt leforditana vki?
  • RecoPhile
    #2
    1 szó mint száz: sz*r a Vista, nemes egszerüségel
  • roliika
    #1
    De azért ezt úgy elképzelem... a SanDisk vezérigazgatója kiborul és jól lehúzza a Vistát, hogy mekkora szar már ez az oprendszer, aztán jön a MS, és szól neki hogy hé pajti azért ezt beszéljük meg közösen. :D lol