13
  • NessieGraf
    #13
    Ne örüljetek korán! Még várhatók érdekességek. Ma estem hanyatt a boltban: nem adnak szatyrot, mert a szatyorra termékdíjat kell fizetniük (új, burkolt adónem, M.o.) Ilyen ságokat simán bevisznek az Unióba! S' majd örülhetünk.
  • uberalles
    #12
    Őrá gondoltok?
  • arrakistor
    #11
    remélhetőleg
    ------------------------------------------
    Tanzen macht frei.
    ------------------------------------------
  • eto demerzel
    #10
    lehetseges hogy a tortenelem ujra megismetli onmagat.
  • assdf
    #9
    A német történelemben volt már erre egyszer válasz a lakosság részéről, akkor jól ki is használa azt egy bajuszos kicsi bácsi...
  • Stirner
    #8
    Jogdíjországban az élet jogdíjért mehet, jogdíjat fizetnek szüleinek, leámsolt gyerekek, jogdíjért jönnek a művek, s aztán? Mind jól befürödnek :)
  • Magnetic
    #7
    Úgy néz ki, most ebben van az üzlet...
    Komolyan eldurran az agyam a jogvédőktől...Nem szoktam reagálni ilyen hirekre, de ez már tényleg túl mutat a gusztustalan kategórián.
    De nem baj, egyszer ezek is csak történelem lesznek, valahol a lábjegyzetben.
  • arrakistor
    #6
    szituaszion ábszühd
  • P3h3ly
    #5
    "már nem a törvényalkotók határozzák meg az aktuális jogdíjakat, hanem a szerzői jogi társaságok"
    Ezt nem hiszem el, nem lehet annyit fizetni a hatalmon levőknek hogy egy ilyen jogot kiadjanak a kezükből, ez baromság, lehetetlen...
    Vagy nem a teljes igazságot írja a cikk és akkor !javasolhat! aktuális jogdíj változtatást egy szerzői jogi társaság de jóváhagyás kell hozzá valamilyen módon vagy ezzel gyakorlatilag meg lehetne folytani termékeket, cégeket...
  • Cleawer
    #4
    Miért van az hogy 90 politikai döntéshozóra jut 10 értelmes döntéshozó(inkább ellenző)?
    Kezdek belefáradni az idiotizmusba...
  • Camouflage
    #3
    boszmeseg*
  • Camouflage
    #2
    Pedig en meg voltam gyozodve rola, hogy ekkora bozsmeseget csak a mi Bolcs Vezireink tudnak kitalalni. A nemetek nem latjak, hogy maguk alatt vagjak a fat?
    Egyre inkabb el fogjak szigetelni magukat, az emberek pedig kulfoldre jarnak majd vasarolni. Idovel az allam adomilliardoktol fog elesni.
  • Sir Quno Jedi
    #1
    Háhá! Német szövetségeseinknél készül a 3. világégés serényen! :D